حمله یورگن کلینزمن، چهره سرشناس فوتبال آلمان به کارلوس کی روش و تیمش

 سایت رویداد 24: مهاجم و سرمربی سابق تیم ملی آلمان اظهارات تندی را در خصوص تیم ملی ایران مطرح کرد.

رویداد۲۴ به نقل از دیلی میل، تیم ملی فوتبال ایران توانست با دو گل ولز را شکست دهد و امیدوار به صعود به دور بعد بماند. یورگن کلینزمن در ارزیابی خود از تیم ملی ایران و بازی این تیم با ولز به انتقاد از صحبت‌های مداوم کی‌روش و شاگردانش با داوری پرداخت و گفت: کارلوس واقعاً به خوبی با تیم ملی و فرهنگ ایران سازگار است، او در آمریکای جنوبی با کلمبیا شکست خورد و سپس نتوانست با مصر به جام جهانی صعود کند و درست قبل از جام جهانی با ایران به میدان آمد؛ جایی که قبلا مدت زیادی با این تیم کار کرده بود.

این تصادفی نیست، این بخشی از فرهنگ آنهاست. آنها مدام روی گوش داوران خط و و داور چهارم کار کردند و روی قضاوت آنها تاثیر گذاشتند. صحنه‌های زیادی وجود داشت که در تصاویر تلویزیونی ندیدیم. این فرهنگ آنهاست، آنها شما را از بازی خود خارج می‌کنند.

کلینزمن سپس سخن بحث برانگیزی مطرح کرد. او گفت: نتیجه مسابقه با داوری دیگر می‌توانست متفاوت باشد. بازیکنان ایران پنج نفری دور داور بودند و این به سود ولز نبود.

ایران در بازی ابتدایی خود در جام جهانی با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل انگلیس شکست خورد اما با گل‌های روزبه چشمی و رامین رضاییان با پیروزی مقابل ولز به صعود از گروه امیدوار شد
+117
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  البته من خوندم الان عذرخواهی کرده.ولی برای اطلاع بگم یورگن کلینزمن همونی بود که بعد ازاینکه به ایران گل زد تور دروازه رو چنان با دستهاش گرفته بود انگار میخواست تورو پاره کنه.جالب اینه کنار کلینزمن ایان راش و اشلی ویلیامز جفتشون ولزی بودن در مصاحبه با بی بی سی ولی نظرشون خیلی ملایم بود.
  25
  24
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ابی66 - ویین، اتریش
  حتما بنده خدا روی باخت ایران و برد ولز شرط بندی کرده بوده و سوز به اونجاش اومده که بردیم . برو سیرابی . امید به برد تیم ملی و امید به برد ایرانیان بر دین و بیرون انداختن هر چیزی که از عرب ها به ما تحمیل شده .
  19
  30
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  کلین‌من از این یهودی‌های ارتودوکس و از کارکنان موساد.
  66
  17
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  ضحاکیان - ملایر ، ایران

  تو اگه یه کم حالیت بود تیم المان را از اون درجه بالا به این نزول بدون ته نمیکشیدی. برو گاله را ببند . بدبخت دوجنیست ( هم با مرد است هم با زن)
  41
  15
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  کیروش حیوون بسیار کثیف و خائنی هست و برا پول .....خودش را هم میفروشه.
  10
  29
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  من حرفای کیلیزمن را مستقیم توی بی بی سی انگلیسی دیدم که خود انگلیسی ها یکم متعجب شده بودند از یورگن که این هم به خاطر محافظ کار بودن سیستم فرهنگی انگلیس بر عکس فرهنگ بازتر آلمان هست ،اما به عنوان کسی که خیلی فوتبال را دنبال می کنه باید بگم از لحاظ فنی حرف های کیلیزمن درست بوده و بچه های تیپ ایران بی نهایت به داور و اعتراض می کردند و یا دور داور جمع می شدند که اگر اون صحنه پنالتی و بقیه خطا ها را ببینید متوجه حرف من میشید،. تیم‌های کره جنوبی و ژاپن خیلی متفاوت تر از بچه های ما با مسائل فوتبالی داخل زمین کنار میاند که همش بر اساس فرهنگ ها هست . تیم ایران اومده بود به هر نحو و شکلی که شده بازی را ببره و چندین صحنه بود که بچه های ایران خیلی خشن به سمت بازیکن ولز می رفتند یا تکل می کردند که اگر داور دیگه ای بود صد در صد نتیجه به گونه دیگه ای بود. بازیکن های ساده و ملایم ولز وقتی میزان خشونت و جدی بودن بچه های ایران دیدند کلا بازی را باختند .
  8
  19
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  رک و راست - لندن، انگلستان
  طرف جفت پا رفته تو صورت طارمى موقعیت گل رو ازش گرفته حتمأ میخواستى نوشابه واسش باز کنند؟ ایران دروازه ولز رو به توپ بسته بود شانس آوردند بیشتر گل نخوردند. ولز از نظر قدرت بدنى کم آورده بود در ضمن تکنیک یا تاکتیک تیمى خواصى هم ندیدیم ازشون پس مستر کلینزاَن لطفأ بیا بگو چند یورو و چند سنت گرفتى این اضهار نظر رو بکنى؟ احتمالأ همش بخاطر نفت و گاز مفتى که از خلیج فارس در میومد و حالا استاپ شده 😂
  14
  8
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  البته خوشحالی بعد از گل اونزمانش هیچ چیز غیر عادی و خاصی نبود خیلیهای دیگه هم از اینجور خوشحالیها میکنند. حرفهایی که در برنامه زد بد بود و باید از عبارات دیگه ای استفاده میکرد.البته امروز اعلام کرد از حرفهاش سو برداشت شده و منظورش این بوده بازیکنان ایران احساساتی هستند.
  5
  12
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  پرتغال کدا گشنه اروپاست
  0
  0
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.