دیدار سرزده رئیسی با یگان فاتحین: «حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است»

ابراهیم رییسی روز گذشته «به صورت سرزده» از یگان ویژه فاتحین تهران بزرگ بازدید کرد و «با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی به بسیجیان این یگان» گفته «در مواجهه با اغتشاش گران و بر هم زنندگان امنیت مردم خوش درخشیدید».

به گزارش تسنیم، رئیس جمهور سخن آیت‌الله خمینی را دوباره تکرار کرده و گفته «امروز حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است» و حرکت در این مسیر اولویت دوچندان دارد.

آقای رئیسی از اینکه نیروهای یگان ویژه حفظ امنیت کشور را به«راحتی جمعه و کنار خانواده بودن» ترجیح دادند، ستود و گفته «این اقدام حقیقتا ارزشمند و در خور تقدیر است».

خبرگزاری هرانا، شمار کشته‌های اعتراضات اخیر در ایران را اززمان شروع در ۲۶ شهریور تا روز گذشته جمعه (۴ آذرماه)، «۴۴۸ نفر» اعلام کرده ه که «۶۳ نفر» از آن‌ها کودک و نوجوان بوده است.

خبرگزاری تسنیم در سال ۹۹ با محمود هاشمی، فرمانده این یگان مصاحبه ای داشته و درباره این یگان نوشته«یگان ویژه فاتحین در سال ۷۸ و با همت مجید فتحی‌نژاد و بسیجیان غرب تهران در ناحیه مقداد و تحت عنوان یگان عملیات ویژه هوابرد ایجاد شده است، امروز به یکی از رده‌های سازمان رزم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدل شده به‌صورتی که هم‌اکنون علاوه بر تهران تمامی استان‌های کشور نیز دارای چند گردان فاتحین هستند».

گفته می‌شود اما آنچه باعث شد بیش از همه چیز نام فاتحین بر سرزبانها بیفتد، حضور نیروهای این یگان در سوریه و به اصطلاح «جبهه مقاومت» بوده است.
+1
رأی دهید
-138

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران

  حالم از هر چه اسلام و مسلمین است بهم میخورد.
  5
  56
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  100Haloo - تهران، ایران

  از یه مشب بزغاله مغر بی رگ و ریشه، که نمیدونند پدرشون کی هست و پای زر زدنهای یه پهن مغز مینشینند، واقعاً چه توقعی میشه داشت، نه شماها بگید، بنویسید! شما اصلا فکر میکنید، مثلا حالا همه مردم ایران هم بفهمند که با فاان پا وارد مستراح بشوند و با الاغ در فلان جا سکس کنند، میشه موشک ساخت فرستاد فضا یا رقیب ناسا شد؟؟؟؟؟؟؟ والله هنوز تو ایران کسی کش تنبونرشلوار هم نساخته اگر هم ساخته شده یا مواد اولیه اش از خارج اومده یا کارخانه اش واردلتیه و ما فقط ماد اولیه رو میریزیم داخلش و درست میشه. با این قبیل تهی مغزان، ما فقط داریم با سرعت نور بهرعقب بر میگردیم.
  6
  39
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  juvel - اسلو، نروژ

  حروم لقمه های آشغال ، لعنت و نفرین بر همتون ، کثافتها :(
  1
  45
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران

  یگان فاتحین!؟ شیشکی بلند...
  5
  35
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  اگر این فاتحانتون اینقدر به خودشون مطمئن هستند وجودشو داشته باشند مثل ما با دست خالی بیاین بیرون. وگرنه به سهادت رساندن جوانها و بچه ها با لباس زرهپوش که افتخار نداره. مرگ بر رژیم کثیف و ضد ایرانی جمهوری اسـ... و ح ر ا م ز ا ده خاندان خامنه ای
  2
  24
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Munchen - مونیخ، آلمان
  سقوط نظام اسلامی و ریشه کن‌کردن این دین صد بشری و آفت برای همیشه از ایران هم واجبات ماست.
  1
  17
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد
  ...به هر چی ملاه، آخوند، سپاهی و بسیجی حـ...، ادمکش و جنایت کار. همچنین .. به اسلام و مسلمینی که آخوند‌های ادمکش وسر راهی نمایندشن.
  1
  10
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.