خامنه‌ای: نقشه آمریکا این بود که ابتدا شش کشور را ساقط کند بعد سراغ ایران بیاید

فرارو نوشت: خامنه‌ای خاطر نشان کردند: بسیجی بودن یعنی مظلوم شدن برای اینکه مظلوم را رهایی ببخشد. دیدید در این قضایای اخیر بسیجی‌های مظلوم خودشان مظلوم واقع شدند، برای اینکه نگذارند ملت، مظلومِ یک مشت اغتشاشگر غافل یا جاهل یا مزدور بشود. خودشان مظلوم واقع میشوند، برای اینکه جلوی ظلم دیگران را بگیرند.
 
به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز؛ شنبه ۵ آذرماه جمع کثیری از بسیجیان با حضور در حسینیه امام خمینی با خامنه‌ای دیدار کردند.

گزیده سخنان خامنه‌ای در دیدار با بسیجیان کشور به شرح زیر است:

برکات بسیج، این ابتکار عظیم به‌قدری بود که امام در آذر سال ۶۷، یعنی ۹ سال بعد از تشکیل، آن خطابه‌ی والا و شیوا و بلند را در مدح بسیج ایشان صادر کردند. چه اتفاقی در این ۹ سال به دست بسیج در کشور افتاد که امام بزرگوار را آن‌جور تحت تاثیر قرار داد که آن بیان والا و شیوا و این تعبیرات عجیب را و این ادبیات عجیب را بکار بردند؟

حالا من چند جمله از آن ادبیات فاخر امام بزرگوار را میگویم که یادتان بیاید امام عزیز ما در این بیانیه در این خطابه در واقع با بسیج مثل یک پدری صحبت کرد که به فرزندان خودش عشق می‌ورزد. این عبارات را من می‌خوانم: «.. بسیج مدرسه عشق، مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر دادند.»

چه ادبیات فاخری، چه تعبیرات بلندی: «.. درخت پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد...»

بعد امام با آن عظمت که دنیا را تکان داد، تاریخ را تکان داد، میگوید: «من افتخارم این است که بسیجی‌ام... من دست یکایک شما را میبوسم.» واقعا این‌ها فراموش شدنی نیست.

خب، شما مخاطب این بیانید، شما بسیجیان امروز، امام نفرمودند بسیجی دهه ۶۰؛ شما، بسیجیان بعد از شما، تا دوره‌های آینده، همه مخاطب این امام میگوید من دست شما‌ها را می‌بوسم.

بسیجی‌بودن فرهنگ مجاهدان گمنام است. فرهنگ مجاهدان بی‌توقع و خطرپذیری است، نترسیدن است، خدمتگزاری است برای همه، برای کشور، از خود برای دیگران مایه گذاشتن است.

بسیجی بودن یعنی مظلوم شدن برای اینکه مظلوم را رهایی ببخشد. دیدید در این قضایای اخیر بسیجی‌های مظلوم خودشان مظلوم واقع شدند، برای اینکه نگذارند ملت، مظلومِ یک مشت اغتشاشگر غافل یا جاهل یا مزدور بشود. خودشان مظلوم واقع میشوند، برای اینکه جلوی ظلم دیگران را بگیرند.

بسیجی دهه شصتی و دهه هشتادی و دهه نودی تفاوتی ندارند. شما دهه هشتادی و دهه هفتادی و ... هستید؛ جوانان نورس هستید؛ نه امام را دیده‌اید، نه دوران انقلاب را دیده‌اید، نه دوران دفاع مقدس را دیده‌اید، اما همان روحیه‌ی جوان تو میدان جنگ در شما هم هست. دهه‌ی شصت و نود و هشتاد ندارد؛ این حرف‌های انقطاع نسلی و از این چیز‌هایی که میگویند، این‌ها حرف‌های روشنفکری در گعده‌های روشنفکرانه است؛ واقعیت‌ها غیر از این است. امروز بسیج، همان بسیج دهه شصت است.
+11
رأی دهید
-207

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  BrainWorm - لیون، فرانسه

  خفه شو مرتیکه آدمکش الدنگ جاسوس روسیه, انگار میگی پوتین داره حرف میزنه.
  2
  125
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خامنه ای با این اراجیفها که میگوید میخواهد بار دیگر مردم ایران بخصوص بسیجیان ساده ذهن را فریب دهد . کسانیکه بسیج هستند و این اراجیف خامنه ای را گوش میدهند باید بخود ایند و گول و فریب خامنه ای را نخورند که دستشان را با خون برادران و هم وطنانشان رنگی کنند.
  2
  105
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  elnazpishu - لندن، انگلستان

  آره بابا بعدش اومد سراغ ایران دید یه بابایی چنان مملکتو ماییده که جا واسه بمب اتم زدن نیست
  2
  77
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  این اخوندک پا پتی، لجن، بیشعور، ابله، مفت خور، سر راهی، بی‌ناموس، قاتل، جنایت کار و مریض جنسی فقط و فقط زبان زور و دسه بیل رو میفهمه . این جنایت کار و دیگر ملا‌های حـ...، مفتخور و بی‌ناموس رو باید زنده زنده سوزند و نسل تخمی شون رو کاملا نابود کرد. تنها کار همینه و بس.
  2
  86
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  دوستدار - استهکلم، سوئد
  دوست من بسیجیان گول نخوردند. اونها شرف وطن وجدان هممیهن و ناموسشون رو به ضحاک ماردوش فروختند. توجه کنید بسیجیان برادران و هموطنان ما نیستن. اینها قاتل متجاوز شکنجه گر و بازیگران سناریوهای کثیف حکومت هستن. لطفا اشتباه نکنید: اونها به هیچ وجه ساده دل نیستند فقط مزدورند از نوع بیشرافت ترینش. ایران فقط یک دوره کوتاه بسیجی واقعی داشت اونم دوره جنگ ایران عراق بود. اونهایی بودن که مردانه میرفتن تو جبهه های جنگ تا از وطن و هممیهن و شرفشون دفاع کنند. اونها برای امنیت مردم خون میدادند اما اینها خون هموطنانشون رو میریزن به آسونی آب خوردن.
  1
  72
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  مفعول جان ، رژیم که زائیده مائیده آمریکاست ، اونها هم که به کرات گفته اند قصدی برای سرنگونی و عوض کردن رژیم ندارند ( چون شما شدین بهانه ای که اعراب خلیج فارس رو سرکیسه کنند ) پس خفه شو و آماده هلاک شدن باش ، البته مثل صدام به سوراخ موش نمیرسی پفیوز خونآشام !
  0
  51
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  بعله البته لازم به ذکر است که از بیانات رسا و شیوای امام جمله معروف " خیلی خرید " و فتوای رسا تر تفخیذ بود. و البته قریب به ۰/۰۹۹ از اعضای بسیج آدمهای ساده و شسته مغزی هستند (شما بخوانید تفخیذ ذهنی شده ) که به گمان خود به مهین و مملکت و اسلام خبیث خدمت می‌کنند و متاسفانه تفاوتی بین ملت و حکومت نمی‌بینند.
  0
  40
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  تنها چیزی که میشه گفت اینکه: خدایا راضی نشو که یک ملت زجر کشیده بیش از این در بدبختی, ویرانی و مرگ غرق بشن. هر چه زودتر این موجود معلوم الحال و عده دیگری مثل خودش رو قبض روح کن وبه جایی بفرست که لیاقتش رو دارن.
  0
  41
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  juvel - اسلو، نروژ

  شیطان هم جلوی این کثافت کم میاره !!!خدایا اینا چی بودن دیگه ؟؟؟؟؟؟!!!!!
  0
  49
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان

  چیزی به مرگت نمونده.
  0
  42
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  بزودی مردم زیر یکی از پل های شهر تهران موقعه فرار گیرد میارن بد تر از قزافی بخدمت میرسن
  0
  34
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  اخه پهن مغز اگر امریکا دسمنتون هست پس این انگلزاده هاتون توی اون کسور چه غلطی میکنند. ببند دهن کثیفت رو نوکری تو به امریکا رو حتی دیگه بچه ها هم میدونن ولی تو پیر خرفت از اولی که قدم نحست رو در حکوکت گذاشتی فقط همین یک جمله رو یاد گرفتی. مرگ سختی در زیر دست و پاهای ما خیزشگران در انتطار تو و خانواده حرام لقمه ات میباشد. وجودشو داشته باش با خانواده ات بمون و فرار نکن
  0
  29
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  babak.iraniii - تهران، ایران
  گور بگور بشه رفسنجانی که این لاشخور بی هویت بیوطن بیناموس را به رهبری رساه هرچقدر اوئن هندی زاده هم از این بدتر بود/ در کل اسلام یعنی همین / حسین و حست تازی هم تا گرگان با لشگر عمر امدن برای دزدی و آدم کشی. سشی
  0
  2
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  babak.iraniii - تهران، ایران
  این انگل مفت خور سواد که نداره فقط بلده دشمن دشمن دشمن دشمن !در همه چرند گفتن هاش فقط دشمنه
  0
  2
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.