«تیراندازی» نیروهای سپاه پاسداران به دانش‌آموزان در شهرک وحدت سنندج


شبکه حقوق بشر کردستان روز چهارشنبه گزارش داد که نیروهای سپاه پاسداران در شهرک وحدت سنندج «گروهی از دانش‌آموزان را هدف تیراندازی قرار دادند که در اثر آن دست‌کم چهار دانش‌آموز زخمی شدند»وضعیت یکی از این کودکان به نام بهزاد وخیم گزارش شده است.

این شبکه، وضعیت یکی از این کودکان به نام بهزاد را «وخیم» گزارش داده است.

نیروهای سپاه پاسداران، لباس‌شخصی‌های بسیج و نیروی انتظامی در هفته‌های اخیر خشونت شدیدی علیه معترضان در مناطق کردنشین ایران به کار بسته‌اند، به‌طوری که بر اساس گزارش‌ها، فقط ظرف یک هفته گذشته دستکم ۴۲ شهروند کرد بر اثر تیراندازی این نیروها جان باخته‌اند. ‌
+74
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  پنجاه و هفتی - پلیموث، انگلستان

  لعنت ابدی بر جمهوری اسلامی. ننگ بر شما جیره خواران سید علی. ((زن، زندگی، آزادی))
  0
  68
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  آدم آتیش میگیره. چوب حماقت الدنگهایی که سال 1357 شورش کردن و مملکت رو به کثافت کشوندن رو دارن بچه های طفل معصوم میخورند. این همه انسان در طول 2 ماه گذشته شهید شدن چند تاشون آدمهای مسنی بودن که تو شورش 57 دست داشتن؟؟؟ کشور رو نابود کردن و انقدر بی مسئولیت هستن که چپیدن تو خونه هاشون و حتی سعی نمیکنن کمی گندشون رو جبران کنن. بچه هاشون و نوه هاشون هستن که دارن قربانی میشن. ننگ تاریخ و نفرین ابدی بر شما.
  0
  63
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ali51reza - وستروس، سوئد

  خوش بحال کودکان فلسطین اشغالی وقتی زخمی می‌شوند با آمبولانس می برنشون بیمارستان در ایران آمبولانس برای حمل مامور و زندانی استفاده میشود
  0
  34
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Aztek - قم، ایران

  خامنه ای مفعول . به تعداد تمام تیر هایی که به بچه های ما زدی تیر تو ماتحت خاندانت فرو میکنیم .
  0
  21
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه

  لعنت بر شما حـ...ا، یعنی از دهه نودی ها هم اینقدر میترسید؟. رهبر جارکشتون که میگفت اینا همه به من میگند فرمانده و جان برام میدن؟ پس چرا جوونشون رو می گیرید؟ درختان پهلوی!!!!
  0
  20
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  چی بنویسم یا چی بنویسید هرچه بنویسیم از بی حیای سیدعلی از خونخواری سید علی از ان علقه بگوشهای که ملت ایران را برای خوشحال شدن و ماندن بر قدرت سیدعلی خامنه ای میکشند کم نوشتم و کم می نویسید! خامنه ای چنان داستانهای درمورد ظلمها و ستمهای تو و علقه بگوشانت بنویسند که ضحاک و هیتلیر و دیگر دیکتاتورها رو سفید گردانی . خامنه ای بی شرف اگر به حرف و وصیت خمینی عمل میکنید که گفته بود حفظ نظام از حفظ امام زمان هم واجب تر است بخاطر اینکه خمینی علاقه ای به ایران و ایرانی نداشت و مثل سلمان فارسی از ایرانیان عقده ای شده بود و میخواست ایرانیها را به کشتن دهد و ایران را نابود کند جنگ داخلی و جنگ با عراق و قتل عام کردن زندانیان بخصوص در سال 1367 خود شاهد بر همه ان است روح الله خمینی دجال از ایران و ایرانی متنفر بود. سید علی بخاطر خودت نه بخاطر پسرانت و دخترانت بخاطر خانواده های انها بیا و دست از لج بازی بردار و از قدرت بطور مسالمت امیز کنار برووووووو !
  0
  11
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.