پلمپ یک رستوران در تهران به اتهام هواداری از تیم فوتبال انگلیس در مقابل ایران

رادیو فردا: خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه، از پلمپ یک رستوران در تهران به اتهام هواداری از تیم فوتبال انگلیس در مقابل تیم ملی ایران خبر داد.

بر اساس این گزارش که روز سه‌شنبه ۳۰ آبان منتشر شد، یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای واقع در خیابان شریعتی تهران که در صفحه مجازی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام با درج «مطالب ضد ملی، از تیم فوتبال انگلیس حمایت و آرزوی ناکامی برای تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، کرده بود»، دوشنبه‌شب با دستور قضایی پلمب شد.

خبرگزاری میزان به نام رستوران اشاره نکرده است.

تیم ملی ایران روز ۲۹ آبان با نتیجه ۶ بر ۲ به تیم انگلیس باخت و سنگین‌ترین شکست تاریخ آن در جام‌های جهانی رقم خورد.

تیم ملی فوتبال ایران در روزهای گذشته و در ارتباط با اعتراضات سراسری، هدف انتقادهای زیادی قرار گرفته بود و بسیاری از معترضان خواستار حمایت بازیکنان از این اعتراضات و حتی کناره‌گیری تیم از مسابقات جام جهانی شده‌اند.

اعضای تیم ملی فوتبال ایران همچنین در آستانه اعزام به قطر، پس از آن‌که با ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی، دیدار کردند مورد انتقادهای شدیدی در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفتند.

در زمان برگزاری مسابقه روز دوشنبه، شماری از هواداران ایرانی فوتبال شعار «بی‌شرف بی‌شرف» در ورزشگاه آل خلیفه دوحه سر دادند. برخی از آن‌ها نیز تی‌شرت‌هایی با شعار «زن، زندگی، آزادی» پوشیدند.

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از خوشحالی برخی شهروندان در ایران بعد از شکست تیم ملی در برابر انگلیس خبر می‌دهد.
+18
رأی دهید
-92

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  بی شرفها اینطوری میخوان از مردم اخاذی کنند وگرنه طبق کدام قانون کیفری این عمل جرم محسوب می شود
  10
  40
  ‌سه شنبه ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  golden remix - استکهلم، سوئد

  خوب شادی از برد حریف نیز یک نوع ا عتراض است (ا عتراض مسالمت آمیز به رژیم ایران ) . ((اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در کشور گفت: این اتفاق در کشورهای دیگر نیز رخ می‌دهد. اساساً رعایت حقوق انسان و بشر جز ماهیت، فرهنگ و تاریخ کشور بوده و موضوعی که جمهوری اسلامی به آن پایبند است.)). ((ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران بارها گفته شنونده اعتراض و انتقاد است)) . تف به شرف نداشته تان که یک روده راست تو شکمتون نیست
  6
  31
  ‌سه شنبه ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.