ادموند اختر:واقعاً اگر هجومی بازی می‌کردیم سنگین‌تر از این می‌باختیم؟

خبر ورزشی: پیشکسوت تیم ملی گفت: من از کی‌روش سوال می‌پرسم که اگر ما هجومی بازی می‌کردیم آیا بدتر از این می‌باختیم؟ حالا چه شد؟ هم غرور ملی‌مان را باختیم هم نتیجه را!

ادموند اختر، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با خبر ورزشی، درباره شکست سنگین شش بر دو تیم ملی مقابل انگلیس اظهار داشت: آه اسکوچیچ تیم ملی ایران را گرفت. آه بزرگی که از دل اسکوچیچ برخاسته بود روی تیم ملی سنگینی می کرد. ما نه تماشاگرپسند بازی کردیم نه تاکتیک درستی داشتیم و نه با فاصله کم بازی را واگذار کردیم. ما همه جوره باختیم. شاید خود بازیکنان هم باورشان نمی‌شد که با این نتیجه ببازیم. آن هم در ویترین فوتبال دنیا!
وی در این باره که مهدی تاج گفته بود کی‌روش را می آورد تا ایران کم گل بخورد گفت: من کاری با شخص ندارم . از روز اول مخالف آمدن اسکوچیچ بودم اما در ادامه مخالفت صددرصد برکناری‌اش هم خودم بودم. مگر ما از مربی، غیر از نتیجه چه چیزی می خواهیم؟ سریعترین صعود با بیشترین برد! این کم کاری بود که اسکوچیچ برای تیم ملی کرد!

مهاجم اسبق تیم ملی گفت: این حق اسکوچیچ بود که در جام جهانی و در این سه بازی روی نیمکت ایران بنشیند. ما این حق را از او گرفتیم و کی‌روش را مفت، مفت آوردیم و روی صندلی سرمربیگری نشاندیم. امشب اسکوچیچ خوشحال ترین آدم دنیاست! او از انگلیسی‌ها هم خوشحال تر است.

اختر افزود: کی‌روش چند تیم مختلف را به جام جهانی نبرده بود اما مربی بزرگی است، حرفی نیست ولی حالا ببینید چطور ساکت شده و به کسی حمله نمیکند! چون به قول خیلی‌ها ما او را به جام جهانی برده ایم. به همین خاطر حرفی نمی زند.
بازیکن اسبق تیم ملی درباره دیدار بعدی تیم کشورمان گفت: تصور نکنید ولز تیم کوچکی است. ولز از انگلیس هم صد برابر سخت تر است. تمام لژیونرهای آنها در لیگ انگلیس فوتبال بازی می کنند ولی ما در تیم‌مان فقط یکی و نصفی لژیونر داشتیم.

اختر ادامه داد: چه کسی برای ما گل زد؟ طارمی! تنها ستاره لژیونر ما. یک نصفه ستاره هم داریم که او هم یک توپ را به تیر زد، سردار آزمون! غیر از این دو نفر بازیکن شاخصی نداشتیم. اما آن‌ها هر تعویضی کردند منجر به گل شد.

بازیکن اسبق استقلال درباره حضور حسینی در این چارچوب دروازه تیم ملی گفت: من معتقدم اگر بیرانوند هم درون دروازه بود این گلها را می خورد چون هیچ گلی به خاطر اشتباه دروازه بان رخ نداد و حسینی اصلا مقصر نبود.

اختر با طرح یک سوال از سرمربی تیم ملی اضافه کرد: من از کی‌روش سوال می پرسم که اگر ما هجومی بازی میکردیم آیا بدتر از این می باختیم؟ حالا چه شد؟ غرور ملی مان را باختیم! نتیجه را باختیم! روحیه بچه‌ها از بین رفت و همه چیز را از دست دادیم! باز هم می‌گویم این نتیجه فقط باعث خوشحالی اسکوچیچ شد. درحالی‌که می شد با نتیجه ای بهتر باعث شادی مردم کشور شوند.
+13
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن
  اصلا اگر بازی نمیکردن بهتر بود هم اینکه سه صفر بازنده میشدن و هم ابروشون نمیرفت
  2
  17
  ‌سه شنبه ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.