کی روش: نمی خواهید تشویق کنید، در خانه بمانید/ فریاد بی‌شرف بی‌شرف تماشاچیان بازی ایران و انگلیس

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتقاداتش از هواداران حاضر در ورزشگاه را پی گرفت

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست سنگین و غیرمنتظره مقابل انگلیس کارلوس کی روش برای اولین بار با چهره ای درهم رفته روبروی خبرنگاران نشست و به سوالات پاسخ داد.

او قبل تر در جریان بازی رو به هوادارانی که در ورزشگاه حضور داشتند، مقابل آنها به تندی حرکتی انجام داده که شاید در تاریخ بازی های ملی کم مانند باشد. کی روش که به شدت از شکست امروز عصبانی به نظر می آمد بعد از صحبت هایش در فلش اینترویو در نشست خبری سعی کرد از شاگردانش حمایت کند و البته پیام خود را به برخی از ایرانیان حاضر در قطر بفرستد.
همه می دانند که بازیکنان من در چه شرایطی هستند
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتقاداتش از هواداران حاضر در ورزشگاه را پی گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست سنگین و غیرمنتظره مقابل انگلیس کارلوس کی روش برای اولین بار با چهره ای درهم رفته روبروی خبرنگاران نشست و به سوالات پاسخ داد.

او قبل تر در جریان بازی رو به هوادارانی که در ورزشگاه حضور داشتند، مقابل آنها به تندی حرکتی انجام داده که شاید در تاریخ بازی های ملی کم مانند باشد. کی روش که به شدت از شکست امروز عصبانی به نظر می آمد بعد از صحبت هایش در فلش اینترویو در نشست خبری سعی کرد از شاگردانش حمایت کند و البته پیام خود را به برخی از ایرانیان حاضر در قطر بفرستد.

آنچه که می خوانید صحبت های کامل مربی ای است که دوست ندارد اعتبار و خاطرات خوش دوران طولانی حضورش در ایران را با سه بازی ناموفق در جام جهانی عوض کند. او همچنان تهاجمی و امیدوار است و حتی شکست امروز مقابل انگلیس را یک درس بزرگ لقب داد تا تیمش بتواند از این روز دشوار عبور کند. و اما صحبت های مرد پرتغالی که قطعا بازتاب زیادی خواهد داشت:
*آنچه در توان داشتیم را در زمین پیاده کردیم
ما تا آخرین توان جنگیدیم و شجاع بودیم. آن چه در توان داشتیم را در زمین پیاده کردیم .هنوز چیزی تمام نشده و ما دو بازی دیگر در جام جهانی داریم و تلاش می‌کنیم که با موفقیت آن‌ها را پشت سر بگذاریم.
*در نیمه اول بازی تمام شده بود
نظرم ساده و عملی است. در نیمه اول، بازی تمام شده بود. تنها هدفی که برای تیم ما مانده این که بتوانیم متحد و شجاع باشیم و تا جایی که می‌توانیم بجنگیم و فوتبال را مفتخر کنیم. این لحظات بد این اجازه را به ما داد که از ابتدا در سطح بالایی بازی کنیم.
*چیزهای زیادی از انگلیس یاد گرفتیم
همه بازیکنان خیلی خوب بازی کردند. بازیکنان ما تجربه انگلیسی‌ها را نداشتند. امروز چیزهای زیادی از تیم ملی انگلیس یاد گرفتیم و نتیجه‌گیری می‌کنم که تیم ملی ما اکنون با شرایط بهتری آماده بازی بعدی است.
*الان بهتر از قبل آماده بازی ولز هستیم
همانطور که گفتم، الان خیلی بهتر از قبل آماده بازی با ولز هستیم. رقابت در سطح بالایی است و همه چیز آماده است که کارمان را انجام دهیم و سعی می‌کنیم بازی بعد را ببریم. همیشه همینطور است. باید درس هایی را بیاموزیم و تمرکز کامل داشته باشیم و هیچ موضوعی در اطراف تیم نباشد. مهم این است که بدانیم چه چیزهایی رخ داده و چه چیزهایی را باید یاد بگیریم.
*کار ما عوض کردن گذشته نیست
کار ما این نیست که گذشته را عوض کنیم. باید روی آینده تمرکز کنیم. اگر آدم فکر کند که شانس زیادی ندارد، کار زیادی نمی‌کند. تنها چیزی که در کنترل ماست، این است که فکرمان را آماده کنیم و مسائل را پیش ببریم.
*کسانی که نمی‌خواهند از تیم ملی حمایت کنند در خانه بمانند
من سوالتان را متوجه نمی‌شوم. اگر در دست من بود، نمی‌گذاشتم خیلی چیزها اتفاق بیفتد. اگر می‌توانستم بازی را کنترل کنم، من کسی نبودم که اظهارنظر بیشتری داشته باشم. همه می‌دانند که بازیکنان من در چه محیطی هستند. این شرایط، بهترین نیست. از نقطه نظر تعهد و تمرکز، شرایط بر بازیکنانم اثر می‌گذارد. آن‌ها انسان هستند. سال‌هاست که آن ها را می‌شناسم. آنها یک هدف دارند و می‌دانیم کسانی که مثل افسانه بودند را دنبال می‌کنند و به آن ها افتخار می‌کنم که بازی می‌کنند. من خیلی از کاری که کردم مفتخرم. البته اگر مثالی بخواهید، در ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ حمایت کامل داشتیم اما دیدید که امروز چه اتفاقی رخ داد. باید به کسانی که نمی‌خواهند تیم ملی را حمایت کنند بگویم که بهتر است در خانه بمانند، کسی به آن ها نیاز ندارد.
*نمی‌توانستیم خونریزی را کنترل کنیم
من از داور درباره بیرانوند پرسیدم. نمی‌توانستیم خون‌ریزی را کنترل کنیم. چیزی که اتفاق افتاد این بود که بینی بیرانوند شکسته بود و وقتی خون‌ریزی را متوقف کردند بازی ادامه یافت و فکر کردیم که او نمی‌تواند دیگر بازی کند. علائمی بود که ممکن است مشکلاتی برای بازیکن به وجود آورد. متاسفانه یک دقیقه بعد از اینکه بازی را شروع کردیم، بازیکن قادر به ادامه بازی نبود.
*از ترکیب امروز تیم ملی چند نفر مقابل ولز بازی خواهند کرد؟
من نمی‌توانم به این سوال جواب بدهم. تا قبل از شروع بازی با ولز جواب روشنی به این سوال ندارم. علاوه بر این نتیجه، باید به درستی تجزیه و تحلیل کنیم. شاید باید بازیکنان از نظر فکری تقویت شوند. فقط پس از تجزیه و تحلیل کامل می‌توانیم به این سوال جواب دهیم.
*ترکیب تیم در این بازی غیرمنتظره بود. آیا قبول دارید که در انتخاب ترکیب اشتباه کردید؟
نه! چیزی که در این بازی اشتباه بود، کیفیت، سرعت و رقابت بازیکنان انگلیسی بود. با سرعتی که توپ را به چرخش در می‌آوردند، تیم ما نتوانست خود را با این سرعت تطبیق دهد. آنها در ۲۰ دقیقه اول سریع بودند. گل اول و دوم موقعی زده شد که انتظار نداشتیم. آنطور که گل زده شد، شوکه شدیم. درباره ترکیب بازیکنان باید بعد از بازی بررسی کنیم و ببینیم که چه اتفاقی رخ داد و چیزهایی که باید یاد بگیریم را یاد بگیریم. این نیست که ترکیب و زمین بازی مطرح نیست. موضوع این است که چگونه آموزش می‌گیریم و چگونه بازیکنان و مربی، خود را آماده می کنند و اگر که یک روز بخواهید به برزیل و آرژانتین و انگلستان نزدیک باشیم باید این مسائل را در نظر بگیریم. این مساله درباره زمین نیست. باید بدانیم چطور تمرین کنیم. اگر روی این زمینه ها کار نکنیم به موفقیت نمی رسیم.
یکسری افراد در اطراف تیم، تمرکز بازیکنان را به هم می‌زنند و بهتر است در خانه بنشینند. با این حال خیلی از مردم خوشبین به صعود تیم ملی ایران و بازی با ولز و آمریکا هستند. آیا تضمینی می‌دهید که تیم ملی به دور بعدی صعود کند؟
شما کاملا درست گفتید. در 2011 کار با تیم ملی را شروع کردیم. وقتی در 2014 مسابقه دادیم، به خوبی آماده شده بودیم. بازی فقط درباره آمادگی بود و تماشاگران در کنار ما بودند. چیزی که می‌توانم بگویم این است که فوتبال و توپ چیزی است که باید بگذارد بازیکنان ما حس کنند بهترین هستند و فکرشان باید بر فوتبال متمرکز باشد. وقتی من درباره ایرانی‌ها اظهارنظر کردم، البته به همه ایرانی ها خوش آمد می گویم اما از کسانی که می‌خواهند با موضوعاتی که درباره فوتبال نیست کارها را به هم بزنند، استقبال نمی‌کنیم. من با انگلیسی‌ها کار کرده‌ام و می‌دانم چقدر برای بازی در انگلیس علاقه وجود دارد.
*این بازیکنان می‌خواهند نماینده ایران باشند
در ایران فوتبال یک چیز مصنوعی نیست. علاقه به فوتبال، واقعی است و رویای آنها این است که فوتبال بازی کنند و جام جهانی اتفاق افتاده و می‌خواهند بازی کنند. اجازه دهید این بازیکنان بازی کنند چون می‌خواهند نماینده کشورشان باشند. همه تیم های ملی که اینجا هستند، مسائلی دارند. این بازیکنان فقط می‌خواهند بازی کنند. همه تیم‌های دیگر هم مسائلی دارند. همه از تیم ما تقدیر می‌کنند که شهامت دارند که بازی کنند، بنابراین اجازه دهید کارشان را انجام دهند. درست نیست که به این کشور بیایید و از آنها بخواهید کاری کنند که مسئولیت‌شان نیست. بازیکنانم اینجا هستند که بازی کنند و باعث افتخار کشور شوند و خوشحالی را برای مردم و کشور بیاورند.
حرکت عجیب کی‌روش رو به تماشاگران معترض
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست پرگل مقابل انگلستان که سنگین‌ترین شکست ایران در جام جهانی به ثبت رسید، دلایل باخت سنگین را فشار تماشاگران روی بازیکنانش دانست و گفت: از کسانی که نمی‌خواهند از تیم پشتیبانی کنند، می‌خواهم‌ به‌ ورزشگاه نیاند و در خانه بمانند.

کی‌روش تاکید کرد: از ابتدا بازی با انگلستان برای ما مهم نبود، این بازی تدارکاتی بود و چشم به دو دیدار بعدی برای صعود داریم.

گفتنی است در حین برگزاری بازی هم کارلوس کی‌روش با تماشاگران درگیری لفظی پیدا و آنها را دعوت به سکوت کرد.
+37
رأی دهید
-361

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه

  شیییییییییشتای ها،کسانی که باید خونه بمونند یا میموندند، شمایید. چوب دو سر ...ی شدید، حالا هی بزیند تو سرای ....ی تون. بخندید و به ابی شیشششششششش کلاسی شپشششششششششششی سلام برسونید و گردنتونو تا اونجاتون خم کنید. فقط یک س؟وال؟ ارزششو داشت به ملت ستمدیده پشت کنید؟
  13
  164
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ali51reza - وستروس، سوئد

  تو پولت را بگیر و به فکر وضعیت پناهندگان در انگلیس باش. شکر اضافی نخور ما خودمون مشکل کشورمان رادها میکنیم
  11
  165
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران

  مردک پولدوست به سوال خبرنگار گفتی چقدر پول می دهی جواب سوالت را بدهم حالا فهمیدی که با خاک یکسان شدی. تف تو شرافتت.
  13
  170
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  بقول خودت چقدر پول میدی بمونن خونه؟ مرتیکه گ..هلوله
  11
  161
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سر تو که میلیونها دلار میگیری و تازه از انگلیس داری یاد میگیری. مردم حق داشتند شعار بدند و دادند خوشت نمیاد جمع کن از ایران برو. لووووووووووزر
  10
  160
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  eshgh va mehrabani - فارسی، دانمارک

  کی روش توازگرسنگی نممیمیری اما کودکانمان کشته میشوندوفوتبالیسای لوس ونونور به دیدنه رئیسی قاتل می روند. انسان باش برو خونت
  11
  141
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  venus100 - تهران، ایران

  کاش یک جین دواده تایی گل می خوردین
  46
  123
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Aztek - قم، ایران

  پرداختن به جام جهانی و حواش آن مثل همین اراجیف کیروش فقط باعث میشه از هدف اصلی و پرداختن به انقلاب دور بشیم . در فردای انقلاب به حساب تک تک این ها میرسیم.
  31
  81
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  این طرف دار نماها (افراد مرفه) کل هنرشون این بوده که برن تو اسادیوم هوار بکشند،اگه واقعا خ دارین و دم از شرف میزنید برید خط مقدم در خاک ایران، از هر کسی با هر درجه و مقامی باید به اندازه خودش انتظار داشت، تمام بازیکنان تیم ملی محترم هسنتد، همین که سرود ملی خر در چمن جمهوری داعشی اسلامی تکرار نکردن یه عالمه ارزش داره، نشست بعد هم از بازی هم کاپیتان تیم سطل آب گ رو سران حکومت خالی کرد،معلوم نیست چه اتفاقی براشون بیفته وقتی بر میگردن،.با بودجه ای که در اختیار تیم ملی هست و شرایط کنونی خیلیم خوب بازی کردند.دمشون گرم
  79
  18
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Aztek - قم، ایران

  " کی روش: نمی خواهید تشویق کنید، در خانه بمانید" . خوب مقام مضخرف رهبری هم همینو میگه : " نمی خواهید تملق منو بگید . در خانه بمانید "
  13
  76
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خاک بر سرت که بعد از اینهمه سال داری میگی: ما امروز از انگلیسی ها خیلی چیزا یاد گرفتیم! تو الان باید یاد بدی نه اینکه یاد بگیری!
  5
  78
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  مردم باید یه پتیشن امضا کنند برا اخراج این مفتخور
  6
  76
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  سوسمار ولایت - دهلی، اتیوپی

  وقتی بازیکنان تیم ملی اکثرشون متشکل شده از یک سری پاچه خوار حکومتی و بی وجدان، انتظار بیشتری هم نمیشه داشت. بی لیاقت هستن، چهر ه های معدودی از بازیکنان که به دیدار جلاد حکومت اسلامی ایران نرفتن در ذهن مردم نقش بسته اند ومطمئنا جام جهانی بعدی در کشوری ازاد نه مثله قطر هنر نمایی خواهند کرد. تیم ملیی که ووریا غفوری چپ پا و خیلی های دیگر رو به یک سری بی وجدان میفروشه همین میشه میشه اسمش تیمه بی وجدان اسلامی. بازیکنی که پاش رو تو زمین میگذاره تو این مسابقات معمولا از میهنپرست ترین ها هستن که شرف و ابروی تیم ملی کشورشون اولویت اون هاست. این اوباش اکثریت نماینده حکومت جمهوری کودک کش اسلامی بودن که با توجه به خودفروش بودنشون انتظار بیشتری هم نمیشد داشت. بی شرف شاید باشرفانه ترین توهینی هست که مردم ایران تقدیمشون کردن. کیروش هم بایستی یه دشنه تو وجودش کرد که کمی زبونشو کوتاه کنه شاید.
  8
  60
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  دوشنبه - تهران ، ایران

  قرمدنگ پول پرست، پول سیاه و طلا و هدیه از جیب ملت ایران و از دست ملایان اشغالگر میهنم گرفتی. این پول خون جوانان و نوجوانان و کودکان و زنان و مردان میهنم است که به تو داده‌اند ای بی شرف به استخدام شیطان در اومدی و داری تیم آنها را رهبری میکنی. یه مشت حرفهای بی سرو ته بلغور کردی که خودت هم نفهمیدی چی زررر زدی!! فقط اینو به تو امثال توی بی ریشه و بازیکنان تیم شیطانی نفرین شده ات میخوام یادآوری کنم، ضمناً این موضوع هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد. این قانون طبیعت و کاعنات و اصل انرژی است. شما تحت هییچ شرایطی مغناطیس مثبت برای پیشبرد کارها ندارید. بعبارتی دیگر و به زبان ساده انرژی منفی که نزدیک به ۷۰ میلیون ایرانی از طریق کاعنات فرکانسی منفی ارسال میکنند و فرد، گروه را دچار زوال و شکست میکنند. شاید دوستان انتقاد کنید از این بحث یا اصلاً اعتقادی نداشته باشید. ولی شرایط ویژه‌ای که امروز در میهن درگیر آن هستیم خواسته یا نخواسته آبستن این فرکانس‌های منفی هست که به سوی دشمنان و جبهه مخالف بشکلی خودکار فرستاده میشود. شرایط ویژه ای برای اجرای کامل این قانون است در ادامه.
  18
  60
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  دوشنبه - تهران ، ایران

  شرایط اجرای این قانون هم آهنگی در زمینه های، ۱_زمان مشخص ۲_مکان مشخص ۳_زمین و خاک ۴_هدف یا اراده و آرزو برای فرد یا افراد. در مورد زمین و خاک باید یادآوری کنم خاک استفاده شده در زمین این استادیوم ها یا این کشور بدون شک مقادیر زیادی از خاک سرزمین‌مان استفاده شده!!! طبق قانون همه شرایط حاضر و آماده برای اجرا!!!!. امروز همه جهانیان این را دیدند، شما چطور؟؟!!!
  15
  52
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  دوشنبه - تهران ، ایران

  این آه و ناله های خانواده های داغون و داغدیده را و آه نفرین و مردم ایران را که در گوشه گوشه این جهان پهناور همه دست بدست هم داده‌اند و در زمان مشخص همراه اینان مانند شبحی بر روی سرشان و زیر پایشان خاک پاک ایران که میلیون ها نفر جوانان ایرانی با خونشان از آن دفاع کردند و حالا اینان روی این گوهر میخواهند جای دوست و دشمن به ما نشان دهند و برای ملایان اشغالگر خوش رقصی کنند!!!!! این آش شعله قلمکار و معجون همه شرایط نابودی را دارد!!!!
  13
  40
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  بازیکنان به پاس احترام به قصاب اوین ،رییسی ۶ کلاسه ، ۶ تا گول خوردیم ، اگه دیپلمه بود‌ چه می‌شد
  3
  44
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  قوقولی مقولی - مادرید، اسپانیا

  حق تیم رژیم ٱخوندی همینه، همین چند وقت پیش بود که حسن عباسی همون سگ هار رژیم به زن و ناموستون دری وری گفت ولی باز رفتید دست بوس رئیسش. بی غیرت و بیشرف شنیدن حقتونه.
  4
  54
  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  مردک بی همه چیز بی اصل و نسب.بار آخرت باشه که برای ایرانیها تعیین تکلیف میکنی. You lost your reputation. You loooooserrrr
  2
  24
  ‌سه شنبه ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۲
  کبابی - مادرید، اسپانیا
  کیروش تو فقط پاچه‌خاری کن و زیپ دهنتو به کش و تو در حدی نیستی که برای مردم ایران حرف بزنی.خفه خون بگیر
  0
  8
  ‌سه شنبه ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Anisa - ونکوور، کانادا
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  خانم ها ، آقایون ، سرورانِ عزیز ، اون ابی قاتل ، مَردَک اوکوموتیر ، 5 کلاس بیشتر نخونده .چرا بهش آوانس میدید ؟ متولد سال 1339 هست . او دانش آموز نظام جدید بوده که کلاس « ششم » دیگه نداشتند . نظام آموزشیِ جدید که 5 سال برای دبستان و سه سال دوره راهنمایی و 4 سال دبیرستان که بهش میگفتند دوره نظری ، دقیقأ از سالی که ولیعهد متولد شد « 9 آبان 1339 » اجرا شد . پس به این عضو هیئت مرگ ، پُرپَکانی ، آنگوزمان نگید 6 کلاسه . به امید آزادی ایران از دست این ضحاک های خونخوار
  0
  5
  ‌سه شنبه ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  سوسمار ولایت - دهلی، اتیوپی
  برزیلی ها و پرتقالی ها این مدل رفتار های خ مالی تو خونشون هست. این دلقک میلیون دلاری پول گرفته بعد میگه از انگلیس یاد گرفتیم؟ بی پدر پول دادیم انجا ابرو داری کنی. اعضای بی وجود و جوجه بسیجی های تیم ملی ایران اعم از طارمی و جهان بخش بجای فروش شرافتشون بهتر بود اگر هم صدای مردم کشورشون نمیشدن، حداقل با پاچه مالی فراوان و گرفتن چند سکه طلا به این شکل وجه خودشون را خراب نمیکردن جلو مردم. باختید ۶-۲ ابرو بردید و به مردم هم پشت کردید. یه درد لا جرز دیوار میخورین. ۵ تا هم از امریکا میخورید و وسلام
  0
  6
  ‌سه شنبه ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.