نوباوه: اگر ضرورت داشته باشد، اطلاعات بیشتری در خصوص سفر‌های خارجی خانواده قالیباف ارائه خواهم داد

ایسنا: یکی از نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی از شکایت محمدباقر قالیباف از او به اتهام نشر اکاذیب خبر داد.

بیژن نوباوه با اعلام این خبر گفت: بعد از ماجرای رسوایی سیسمونی نوه آقای قالیباف که بازتاب بسیاری در جامعه داشت، توسط تعدادی از نمایندگان مجلس بیانیه‌ای خطاب به رهبری تهیه شده بود که در انتهای آن بدون آنکه با نمایندگان مطرح شود، مطلبی در حمایت از رئیس مجلس اضافه کرده بودند.

وی با تاکید بر اینکه آنچه که ما امضا کردیم فقط مربوط به رهبری بود، افزود: بعد از قرائت نامه در صحن مجلس، تعدادی از نمایندگان از جمله آقایان کوثری و نادری و خانم لاجوردی از تریبون مجلس نسبت به این اتفاق اعتراض کردند و بسیاری از نمایندگان امضای خود را پس گرفتند و این مسأله انعکاس فراوانی در رسانه‌ها داشت.

این نماینده مجلس اظهار کرد: چند روز پس از این ماجرا، در حساب کاربری خودم در توئیتر مطلبی منتشر کردم مبنی بر اینکه این کار فریبکاری است و در شأن نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیست؛ در پی انتشار این مطلب شخص آقای قالیباف از من شکایت و اعلام کردند که اطلاعی از موضوع نداشتند که این خودش یک جرم است که بدون اطلاع ریاست مجلس بیانیه‌ای صادر شده است؛ این درحالیست که هم شواهد نشان می‌دهد و هم من اطلاع دارم که آقای قالیباف در جریان موضوع قرار گرفته بودند.

نوباوه ادامه داد: بر اساس قانون، این شکایت جهت بررسی به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ارجاع داده شد و تعدادی از نمایندگان مجلس و همچنین برخی از اعضای هیئت نظارت با من صحبت کردند و از من خواستند که عذرخواهی کنم تا ماجرا خاتمه یابد که من به هیچ وجه این پیشنهاد را نپذیرفتم.

وی گفت: امروز احضاریه‌ای به دادگاه با اتهام نشر اکاذیب به من ابلاغ شده که در آن قید شده که اگر تا ۵ روز آتی به دادگاه مراجعه نکنم، حکم جلب من صادر می‌شود و بازداشت خواهم شد.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه صددرصد قصد دارم که در جلسه دادگاه شرکت کنم، عنوان کرد: اقدامی که آقای قالیباف نسبت به آن اعلام شکایت کرده‌اند را برای حفظ رعایت حقوق مردم و در راستای وظایف نمایندگی می‌دانم. در دادگاه اسناد و مدارک لازم را ارائه خواهم داد و در این قضیه شاهد هم دارم. همچنین اگر ضرورت داشته باشد، اطلاعات بیشتری در خصوص سفر‌های خارجی خانواده قالیباف به همراه عکس و مدرک کافی ارائه خواهم داد.
+219
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  همتون خلافکارین ، همتون جنایتکارین ، همتون مجرم و مفسد فی الارضین ، حالا یکی کمتر و یکی بیشتر !! افشاء های جدید هم چیزی رو عوض نمیکنه چون قالیباف از دوران جنینیش هم بصورت غیر قانونی و غیر شرعی نطفه اش بسته شده ، یه تخم زواره و بچه صیغه نیم ساعته که الان یه بی ناموس و جنایتکار پیرکوفتی شده !! یک زندگی سرتاسر فساد و تبهکاری ، مثل اکثریت دست اندرکاران فاسد رژیم !!
  3
  63
  ‌چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  سوسمار ولایت - دهلی، اتیوپی

  از دست قالیباف به رهبری و ستاد بیلیونر مستضعفان دزد شکایت کردین؟ دزد و قاتل و جاسوس و زیراب زن و کثیف نباشی که اصلا پات به محفله بخور بخور مجلس باز نمیشه. مجلستون جاییه که جمع متظاهرین جمع هست. الان از این خوشحالم که بچه ۷ ساله تو دورترین نقطه ایران زمین رو هم بیاری شما هارو شناختن. از این خوشحالم که دیگه هیچ قشری باور نمیکننتون جیگرا. دختراتون همه امریکا و کانادا با بیکینی اباد کردن بچه های بایدنو، بی حیا و منفور بچه های بی بته و مریض جنسیتونن. اون یک سری متعصب بی مخ ها هم به ذات پلیدتون کامل پی بردن. زاهدان رو فکر کردی حمام خون کنی و این ملت بترسن؟ نه چیزی برای از دست‌دادن ندارن. همه جای ایران کوچک و بزرگ، با سواد، بی سواد. پزشک، مهند‌س، لات جماعت، پلیس و دولتی، کل ملت میخوان شما کاسه گدایی و ستاد مستضعفین ثروتمندتون را ببرین فلسطین یا ونزوئلا پهن کنین، دختراش هم اسونن، بی بته هاتون هم هستن اونجا. اسلامو انجا ترویج کنین. ایران و ایرانی ضد دین اسلام شد رفت! خاک ایرانرو ببوسید و برین، قبل اینکه زیادی دیر‌ شه. برای حفظ جون فامیل نزدیک و بچه هاتون میگیم، زود تر برید.
  5
  29
  ‌چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران
  شده حکایت اون احمدی نژاد تیر خلاص زن رذل که چند سال مردم را با "بگم، بگم" سر کار گذاشت. تو مردک فریبکار ارائه بدی یا ندی برای ما هیچ فرقی نمیکند. مردم دیگر دوست و دشمن خود و میهنشان را بخوبی می شناسند و روزگار همه شما بزودی بسر خواهد رسید.
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.