قتل عام مرموز ۵ فارسی زبان در آنکارا

حوادث رکنا، پلیس ترکیه جسد 5 افغان را که با ضربات چاقو کشته شده بودند، در یک آپارتمان در آنکارا، پایتخت این کشور پیدا کرد.

به گزارش رکنا، رسانه‌های ترکیه می‌گویند که بستگان قربانیان به پلیس اطلاع داده‌اند که ارتباط خود را با آنها قطع کرده‌اند که باعث شد پلیس به خانه آنها در حومه آلتینداغ پایتخت برود.پس از بازکردن در آپارتمان، جسد آنها با آثار چاقو کشف شد.

وی خاطرنشان کرد که تیم‌های تحقیقاتی بلافاصله شروع به جمع‌آوری شواهد و اسکن اثر انگشت کردند و کارشناسان پزشکی قانونی تخمین زدند که این افراد حدود یک هفته پیش کشته شده‌اند.

فرماندار آنکارا نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که تحقیقات درباره این حادثه ناگوار با نظارت دادستانی عمومی آغاز شد تا علت قتل مشخص شود و عاملان آن مشخص شود.

دادستانی آنکارا نیز به نوبه خود گفت که بر اساس اطلاع بستگان خارجی های مفقود شده، جستجوها آغاز شد و پس از ورود نیروهای امنیتی به آپارتمان آنها، جسد آنها با اشیای تیز پیدا شد.

تیم هایی از پلیس ترکیه و مدارک جنایی در صحنه جنایت مشاهده شدند.محل محاصره و نزدیک شدن به آن تا تکمیل تحقیقات ممنوع و اجساد 5 افغان به سردخانه پزشکی قانونی برای کالبد شکافی منتقل شدند.
+14
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.