راز ۵۰ میلیارد تومانی گنج های مرد با نفوذ در خوزستان فاش شد

حوادث رکنا: فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان گفت: اعضای یک باند که با معرفی خود به عنوان نماینده مسوولان لشکری و کشوری اقدام به کلاهبرداری ۵۰۰ میلیاردی کرده‌ بودند، دستگیر شدند.

به گزارش رکنا؛ سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت چند فقره مرجوعه قضائی مبنی بر کلاهبرداری کلان تحت عنوان فروش گنج و عتیقه‌جات، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس پس از اخذ اظهارات شکات و شواهد مختلف، پس از انجام یک‌ سری اقدامات فنی و تخصصی ‌سرکرده باند که خود را نماینده مسوولان کشوری و لشکری معرفی می‌کرد شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان گفت: در این ارتباط 4 نفر دیگر اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌ها و اعترافات کلاهبرداران مشخص شد با این شگرد از چندین شهروند کلاهبرداری کردند که تاکنون 5 نفر به پلیس مراجعه کرده‌اند.

صالحی با بیان اینکه تاکنون مبلغ کلاهبرداری شده ۵۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: شهروندانی که از طریق شیوه مذکور از آنان کلاهبرداری صورت گرفته با در دست داشتن مستندات، جهت احقاق حقوق خود به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان بهبهان مراجعه کنند.
+5
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.