رابطه عاشقانه جدید مائورو ایکاردی و بازیگر ترکیه ای پس از جدایی جنجالی از همسرش

رابطه آشفته مائورو ایکاردی، مهاجم سابق اینترمیلان با واندا نارا پس از ۹ سال زندگی مشترک به پایان رسیده است. جدایی تلخ آنها آغاز شده است و اگرچه ایکاردی در اسناد این جدایی، واندا را فردی سمی معرفی کرده و ظاهرا از این جدایی به شدت آزرده است، اما به نظر می رسد در میان این هرج و مرج، هر دوی آنها ممکن است شریک جدیدی پیدا کرده باشند.

در تصویری از این ملی پوش آرژانتینی که در کنار هم تیمی اش لوکاس توریرا در فضای مجازی منتشر شده است، به نظر می رسد که ایکاردی و بازیگر ترکیه ای دوریم اوزکان (Devrim Ozkan) دست هایشان را در کنار هم قرار داده اند که می تواند نشانه ای از رابطه نزدیک تری بین آنها باشد. این بازیکن ۲۴ ساله ظاهرا در بازی های اخیر گالاتاسرای حضور داشته است و دست های به هم نزدیک شده آنها، شایعاتی را درباره رابطه این زوج دامن زده است.

دوریم یک ستاره تلویزیونی در ترکیه است که او را به خاطر نقش‌هایش در سریال‌های «وصلت» و «بگذار زندگی هرچه می خواهد بشود» می‌شناسند. البته ایکاردی این شایعات را در مورد خودش خنده دار توصیف کرد.

از طرف دیگر، پیش از این واندا، در حال بوسیدن رپر ۲۲ ساله، ال گانته دیده شده است.

ایکاری، واندا را که به عنوان نماینده رسمی او فعالیت می کرد اخراج کرد. اما با این وجود، همچنان جدایی آنها برای مدتی پیچیده خواهد بود. واندا نارا که اکنون شغل خود را از دست داده است، برای هماهنگی انتقال ایکاردی به طرف ترکیه ای، ۱۰۰,۰۰۰ دلار درخواست کرده است. گفته می شود که ایکاردی درخواست پول واندا را رد کرده و درخواست او را غیرقانونی می داند.
گالاتاسرای ظاهراً برای بازی ایکاردی به صورت قرضی از پاری سن ژرمن در یک فصل، بیش از ۷۴۶,۰۰۰ دلار پرداخت کرده است.
+5
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.