حمله مجری اخراجی به صدا و سیما!

رکنا: مجتبی پوربخش مجری برکنار شده شبکه ورزش با انتشار مطلب تندی در صفحه شخصی اش به طور غیرمستقیم به عوامل اخراج اش از تلویزیون حمله کرده است.

مجتبی پوربخش متولد 8 آبان 1361 در رشت، مجری است. مجتبی پوربخش فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت رسانه می باشد و دستی در خوانندگی و تهیه کنندگی نیز دارد. مجتبی پوربخش به مد 11 سال تصدی روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان را برعهده داشت اما در سال 94 همکاری خود را با هیئت فوتبال قطع کرد. مجتبی پوربخش سالهاست ازدواج کرده و یک پسر بنام کیان و یک دختر بنام کیاناز دارد. مجتبی پوربخش اخیرا ممنوع التصویر شده است.
مجتبی پوربخش طی سالیان گذشته اجرای یکی از پربیننده ترین برنامه های ورزشی ایران را در شبکه ورزش به عهده داشت.  فوتبال برتر از معدود برنامه هایی بود که اتفاقات لیگ دسته اول فوتبال ایران را بررسی می کرد.

اما چندی پیش پوربخش با منتشر کردن پستی در صفحه شخصی اش اعلام کرد که ممنوع التصویر شده و دیگر در تلویزیون اجازه فعالیت ندارد.

بعد از این موضوع اغلب خبرگزاری ها انتشار مطالب تند سیاسی پوربخش درباره حوادث اخیر کشور را دلیل ممنوع الکاری او از تلویزیون دانستند.حمله مجری ممنوع الکار به اخراج کنندگان اش در تلویزیوندر همین رابطه حالا مجری سابق فوتبال یادداشت تند و تیزی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده که به نظر می رسد با زبان کنایه به عاملان اخراج اش از تلویزیون حمله کرده است.

پوربخش در این باره نوشته است: من تمام زندگیم مبارزه کردم. فرقی نداره مشکل چی باشه. مهم اینه من جا نمی زنم. شاید برای همینه خار تو چشم های بعضی ها هستم. خیلی تنهام درسته، اما بی کس نیستم. و به آینده روشن شک ندارم.

گفتنی ست برنامه فوتبال یک این روزها با اجرای پوریا خسروی که جایگزین پوربخش شده، از شبکه ورزش در حال پخش است.

مجری ممنوع التصویر تلویزیون: ماشین ام را برای مخارج زندگی می فروشم!
 اخراج و ممنوع التصویر شدن مجتبی پوربخش از تلویزیون حواشی و تبعات گسترده ای برای این مجری معروف ورزشی داشته است.

گستردگی حواشی ها به قدری زیاد بوده است که اغلب مخاطبین و ورزشکاران نگران شرایط اقتصادی زندگی او بوده اند و حتی برای کمک به هزینه های درمان اش اقدام کرده اند.

همین امر باعث شده است که ساعاتی پیش پوربخش به مناسبت تولدش یاد داشت غم انگیزی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کند. او در این متن طولانی بی پرده از شرایط بد جسمانی و اقتصادی اش برای کاربران سخن گفته است.

نکته عجیب و ناراحت کننده ای که باعث شوکه شدن مخاطبین پوربخش شده است جمله ای ست که او در رابطه با فروختن خودرو خودش برای درمان هزینه های بیماری و زندگی اش نوشته است.

همچنین او از دوستانش تقاضا کرده است که او را برای تولدش غافلگیر نکنند و اگر قصد کمک کردن به او را دارند به جای او به کسانی که واقعا نیازمند هستند کمک کنند.
+156
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  انسان باشیم - هیفا، اسرائیل

  درست همه ما در این روزها حال و روز خوش اقتصادی نداریم و اغلب ناتوان از اداره مخارج زندگی هستیم اما ای کاش این شیرمرد نترس و با شرافت که بخاطر نفروختن شرافت و مردانگیش باید بهش احترام بگذاریم ؛ شماره کارت یا حساب از خودش میزاشت تا اگر هر یک از ما نفری ۱۰ هزارتومان براش میریختیم شک ندارم بالا ۵ میلیارد در کمتر از یک هفته تو حسابش ۰
  1
  25
  شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  انسان باشیم - هیفا، اسرائیل
  اتفاقا فکر خوبی، اگه ایرانی‌های خارج از کشور نفری ۱۰ دلار در ماه کمک کنن، فرض کن یک ملیون نفر، می‌شه صد ملیون. خرج خیلی از اعتصاب کنندگان و اخراج شوندگان در میاد.
  0
  13
  یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  ببخشید اشتباهی صد میلیون نوشتم، می‌شه ده ملیون
  0
  6
  یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.