روایات ترسناک از شقاوت زنی آمریکایی که از رهبران داعش بود

اعضای خانواده ی یک زن آمریکایی که از رهبران داعش بوده به شرح گذشته ی هولناک وی، از جمله آزار جنسی و فیزیکی فرزندان خودش پرداخته اند.

به گفته ی یک دادستان، آلیسون فلوک – اکرن دختران جوان را شستشوی مغزی می داد و به آن ها آدمکشی یاد می داد.

این رهبر داعش به زودی به خاطر حمایت های خود از گروه دولت اسلامی محاکمه خواهد شد و حالا دادستان ها در حال بررسی اتهاماتی هستند که از سوی خانواده اش علیه او مطرح شده است.

آلیسون فلوک – اکرن در ماه ژوئن در اتهام تروریسم مجرم شناخته شد، پس از آنکه خود به رهبری یک گردان تمام زنانه از دولت اسلامی در شهر رقه ی سوریه اذعان کرد.

او به نزدیک به ۱۰۰ زن و دختر، از جمله دخترانی به کوچکی ۱۰ سال، یاد می داد از سلاح های اتوماتیک استفاده کنند و نارنجک و کمربند انتحاری منفجر کنند.

به گفته ی راج پارک، وکیل پایه یک دادگستری آمریکا، آلیسون فلوک – اکرن فرزندان خود را هم به طور فیزیکی، روانی، عاطفی و جنسی مورد آزار و اذیت قرار می داد.

این زن اهل کانزاس در سال ۲۰۰۸ به مصر رفت و سپس در اواخر ۲۰۱۲ یا اوایل ۲۰۱۳ به همراه همسرش در سوریه ساکن شد. همسر او که از رهبران داعش بود مسئولیت آموزش تک تیراندازان را برعهده داشت.

خانواده و آشنایان فلوک – اکرن می گویند این او بود که همسر آن زمانش را به سوی افراط گرایی سوق داد و او را متقاعد کرد به همراه فرزندان شان به مصر بروند.

یکی از دختران فلوک – اکرن که پیش بینی می شود برای شهادت در جلسه ی دادگاه وی حضور یابد، در نامه ای به دادگاه نوشته مادرش او را کتک می زد.
 
یکی از پسران فلوک – اکرن که بزرگ ترین فرزند او است هم در نامه ای دیگر به دادگاه نوشته: «مادر من یک هیولا است که از شکنجه ی بچه ها لذت می برد.»

اتهامات آزار فلوک – اکرن ارتباط مستقیمی با جرایم تروریستی اش ندارند اما از شخصیت بی رحم این  زن حکایت دارند.

اینطور که ادعا می شود او دختر ۱۳ ساله ی خود را مجبور به ازدواج با یک جنگجوی داعشی کرده و یک زن را به انجام عملیات انتحاری واداشته بود.

به گفته ی یک شاهد که صحبت های وی در اسناد دادگاه آمده، آلیسون فلوک – اکرن به صراحت درباره ی تمایل خود به انجام یک حمله در خاک آمریکا صحبت کرده بود، از جمله با پارک کردن یک خودروی مملوء از مواد منفجره در پارکینگ یک مرکز خرید.

شاهد دیگری گفته فلوک – اکرن ایده هایی درباره ی بمب گذاری در محوطه ی دانشگاهی در آمریکا ارائه کرده بود.

آلیسون فلوک – اکرن در سال ۲۰۱۸ به یک شاهد گفته بود که او در سوریه به کسی یاد داده بود که به خانواده اش بگوید او مرده تا دولت آمریکا تلاشی برای پیدا کردن او نکند.

جوزف کینگ، وکیل مدافع فلوک – اکرن گفته موکلش از این اتهامات شوکه و ناراحت است اما می داند که شاهد اول (دخترش) در سوریه دچار تروما شده است.
+77
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  این رو باید بندازن جلو کروکدیل ها.
  0
  47
  جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  کروکودیل گناه داره.
  1
  28
  جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  یکی ارچز بهترین مانیدا ها برای پیرو مخصوص های آمریکا است. تمامی سربارزان آمریکایی بدون استثنا مثل ای خواهر ماری آموزش داده میشن.فمر کردید داعشیها را و تروریست‌های سپاه را می آموزش داده؟نیتند جنگ کثیف آمریکا را ببینید،تا متوجه بشید کی اینها را آموزش داده
  19
  2
  جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.