عکس روز: زلنسکی ایستاده در کنار لاشه پهپاد شاهد ۱۳۱ سرنگون شده

ولودیمیر زلنسکی، رییس‌جمهوری اوکراین، در پیامی ویدیویی از کنار لاشه یک پهپاد انتحاری سرنگون شده، با اشاره به اینکه ارتش این کشور طی یک روز گذشته ۲۳ پهپاد سری شاهد ایران را سرنگون کرده گفت: قطعا بال‌های همه هیولاهای آهنی را که به سمت آسمان اوکراین حرکت می‌کنند قطع خواهیم کرد.
+91
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان

  از کجا معلوم این ابو تیازه را خودت برای قاچاق کراک مورد مصرف روزانه ات سفارش ندادی شالار . با آدم معت تا د نباید اعتماد کرد
  70
  9
  جمعه ۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  اگه سر هیولا رو قطع کنین مطمئنا همه بالها اتوماتیک قطع خواهد شد!
  6
  53
  جمعه ۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  جناب زلنسکی. شما با اینکار میخواهید باخوند ها عین خیانت های انها را بجهانیان هم نشان بدهید .شما بی جهت زحمت نکشید . اخوند جماعت انچنان پر رو تشریف دارند که اگر شما روزی اخوندی را دیدید که خم شده و شلوارش تا سر زانوان ان هست.نه تنها خم بودن خودش را بگردن نمیگیرد بلکه با داد و فریاد هم میگوید این شما هستید که خم شدید. اره اقای زلنسکی اخوند هم پر رو است و هم منکر قضایا. اینگونه کار ها از دروس اولیه فیضیه اینها میباشد
  8
  30
  جمعه ۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  خب که چی؟ اگه منظورت اینه که ما تونستیم این پهپادها رو بزنیم که باید بگم مگه شاهکار کردی حداقل ۲۳ موشک میلیون دلاری برا انداختن این پهپادهای ارزون مصرف کردی!!! تازه اگه بتونی با هر موشک یکی بزنی! از اینا میتونن صدها هزار عدد بسازن. آخرش میفهمی که به درد همون دلقک بازی تو سیرک میخوری.
  29
  9
  جمعه ۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  nima-p - تهران، ایران
  اقای زلنسکی به جای اینکه بگی تلافی میکنیم یا محکوم کنی میگی بال‌های همه هیولاهای آهنی را که به سمت آسمان اوکراین حرکت می‌کنند قطع خواهیم کرد.چه فایده قطع کنی باید بگی تلافی میکنیم نه مثل ترسوها حرف بزنی.هواپیمای اوکراین رو زدن اونموقع هم جراعت عکس العملی نداشتی.دو تا پهباد دو زاری کپی شده رو زدید بعد بالا سرش وایسادی عکس یادگاری میگیری!! انگار هنر کردید.چقدر بیخاصیت و ضعیف هستید آخه.
  5
  4
  جمعه ۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.