ایلان ماسک در آستانه عقد قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری با یک سینک روشویی وارد ساختمان توییتر شد

 ورود ایلان ماسک با سینک روشویی به دفتر مرکزی توییتریورونیوز: ایلان ماسک، میلیاردر سرشناس آمریکایی که بر اساس یک توافق ۴۴ میلیارد دلاری بناست اواخر این هفته مالک توییتر شود روز چهارشنبه با در دست داشتن یک سینک روشویی توالت وارد دفتر مرکز این شبکه اجتماعی پربازدید شد.

مدیر عامل تسلا از این اقدام عجیب خود که توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرد ویدیویی در توییتر به اشتراک گذاشت که در آن ضمن اعلام ورود وی به دفتر مرکزی توییتر برای توضیح نوشته شده بود: «بگذارید (در این ماجرا) غرق شود!»
به گزارش آسوشیتدپرس، در حالی که مهلت نهایی قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری ماسک برای تصاحب توییتر روز جمعه به پایان می‌رسد، انتشار این ویدئو هیچ نشانی از حل اختلافات میان دو طرف معامله و کامل شدن مراحل خرید نداشت.

مسئولان توییتر و ایلان ماسک اظهار نظر خاص دیگری در این خصوص نکردند، اگرچه توییتر صحت و واقعی بودن ویدیوی منتشر شده از سوی ایلان ماسک در پلت‌فرم خود را تایید کرد.

ایلان ماسک همچنین پروفایل توییتر خود را با اضافه کردن عبارتی با مضون «رئیس توییت» تغییر داد و سانفراسیسکو را که دفتر مرکزی توییتر در آن قرار دارد به عنوان مکان استقرار خود معرفی کرد.

بنیان‌گذار، مدیرعامل و مهندس ارشد شرکت اسپیس‌اکس سپس در دنباله توییت ویدیوی ورود بحث برانگیز خود به ساختمان توییتر نوشت که «امروز با افراد باحال زیادی در توییتر ملاقات می‌کنم!»

این ویدئو بار دیگر توجهات را به سوی ثروتمند‌ترین مرد جهان و تلاش وی برای تصاحب شبکه اجتماعی توییتر جلب کرد.

دادگاهی در ایالت دلاوِر اوایل ماه جاری میلادی طی حکمی مهلت نهایی برای مشخص شدن سرنوشت این معامله را روز جمعه ۲۸ اکتبر تعیین کرده بود.

این آخرین مرحله از یک چالش سخت و پر سر و صدا است که طی آن ماسک ابتدا قراردادی را برای تصاحب توییتر امضا کرد اما سپس سعی کرد که با پیش کشیدن ضعف‌های امنیتی پلت‌فرم این میکروبلاگ و شبکه اجتماعی و بویژه برجسته کردن حساب‌های کاربری جعلی از خرید آن عقب‌نشینی کند.

این موضوع سبب شد تا توییتر از مدیر عامل تسلا شکایت کند تا او از راه قانونی مجبور به انعقاد قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری شود.

اگر دو طرف معامله ضرب الاجل جمعه را برای اجرایی کردن قرارداد یاد شده رعایت نکنند، گام بعدی می‌تواند رسیدگی قضایی به این پرونده در دادگاه باشد که ماه آینده برپا خواهد شد.
+5
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.