ادامه خیزش سراسری ایرانیان؛ از کردستان تا هرمزگان؛ خیابان‌ها عرصه آتش و شعار

خیزش سراسری ایرانیان در شنبه‌ای دیگری نیز ادامه یافت و معترضان در شهرهای مختلف ایران از تهران و شیراز تا دزفول و بندرلنگه به خیابان‌ها آمدند و خواستار سرنگونی جمهوری اسلامی شدند.

در تهران، شهروندان در خیابان شریعتی و منطقه لاله‌زار تجمع‌های شبانه تشکیل دادند.ویدیوی رسیده به ایران اینترنشنال، نشان می‌دهد که شامگاه شنبه ۳۰ مهرماه، زنان در خیابان شریعتی تهران روسری‌ها را از سر برداشته و دور سر می‌چرخانند.
در محله‌های آریاشهر و ستارخان نیز معترضان تظاهرات برگزار کرده و شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.  ویدیوهای رسیده به ایران اینترنشنال، نشان می‌دهند که زنان بدون حجاب اجباری در خیابان کاشانی تهران تجمع کردند.
در خیابان ولیعصر نیز با وجود حضور نیروهای امنیتی، دختران بدون حجاب اجباری در خیابان‌ راه می‌رفتند.
مردم شرق تهران نیز در منطقه تهران‌پارس تجمع شبانه تشکیل داده و شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند. ویدیو‌های رسیده به ایران اینترنشنال نشان می‌دهد ورودی یک پایگاه پلیس در تهرانپارس شامگاه ۳۰ مهر با کوکتل‌ مولوتف آتش گرفت. در شماری دیگر از محلات تهران نیز مردم از پنجره خانه‌های خود شعار علیه جمهوری اسلامی شعار دادند. در شیراز، شهروندان در برخی خیابان‌ها شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر داده و رانندگان نیز بوق ممتد خودروهای خود را به صدا در آوردند. در شهرهای اراک و اردکان نیز معترضان به خیابان آمده و شعار «زن، زندگی، آزادی» سر دادند. بر اساس ویدیوهای رسیده به ایران اینترنشنال، معترضان در دزفول شامگاه شنبه شعارهایی از جمله «می‌کشم می‌کشم هر آنکه خواهرم کشت» و «بسیجی جیره‌خور، آخرشه خوب بخور» سر دادند. ویدیو‌ها همچنین نشان می‌دهد اهالی دزفول در خیابان‌ها با شعار «حمایت، حمایت» همشهری‌های خود را به پیوستن به تجمع دعوت می‌کردند.
ویدیوی رسیده به ایران اینترنشنال نشان می‌دهد که معترضان در شهرک بهاران سنندج شامگاه شنبه با روشن کردن آتش یکی از خیابان‌های این شهرک را بستند.
در مهاباد، مردم در نقاط مختلف تجمع‌های اعتراضی تشکیل داده و با روشن کردن آتش خیابان‌ها را مسدود کردند. ویدیو‌های رسیده به ایران اینترنشنال همچنین حاکی از تجمعات شبانه در بندرلنگه و بندر کنگ بود. گروهی از معترضان در بندر کنگ استان هرمزگان شامگاه شنبه با در دست داشتن پلاکاردهایی به خیابان آمدند و علیه علی خامنه‌ای شعار سر دادند.
----------------
+201
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  تیربرقها در انتظارن .هر تیر برق نعش کثیف یک اخوند.
  15
  55
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  این کلیپ ها احتمالا همهشون قدیمیه چون ما که تو ده روز اخیر هیچ تجمع اعتراضی ندیدیم.
  83
  27
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  مسعود راستگو - تهران، ایران
  شما بهتره بری نماز جمعه رو ببینی که میلیونها نفر پشت سر هم در حال بو کردن ماتحت همدیگر هستند
  105
  69
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  کوروش کبیر ایران - کپنهاگ، دانمارک

  مسعود راستگو - تهران، ایران
  شما زیادی کلاسهای طوسی میرفتی اثر روی چشمات گذاشته یه .....بیش نیستی‌ وامثال شما از جمله رهبر الدنگت
  91
  43
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  من خودم خیلی خجالت کشیدم که نتوانستم در حمایت از انقلاب
  6
  4
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  اگه فکر میکنین با خیال پردازی و فحش و ناسزا تسکین پیدا میکنین خیالی نیست چون خیلی بدبخت و آواره هستید خیالی نیست. این زورها و نفس های آخره چون اربابهاتون به آخر خط رسیدن شما که هیچی نیستین. فقط جوونها رو تو خیابون برای زنده نگه داشتن اعتراض ها نکشید که دامان خود و خانواده تون رو میگیره.
  20
  6
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  مسعود راستگو. تهران . اخر مرد نا حسابی. تو همین چند کلمه خزعبلات و مزخرفات خودت را در تمام پست ها نشخوار میکنی. ابله. حالا که حماقت خود را میخواهی بیشتر ثابت بکنی لااقل این چرندیات خودت را هم تغییر بده . ...
  6
  18
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  وکیل مدافع - لندن، کانادا
  سلام فرمانده خونخوار و منفور٬ جهنم رو به خاطر نفرت از ایران و ایرانی٬ قدرت، جاه طلبی٬ خودخواهی٬ منافع شخصی٬ کشتار و حبس ایرانیان بیگناه، ویران کردن چندین کشور و از همه مهمتر اینکه به این باور رسیدی که خود خدا هستی رو برای خودت رزرو کردی احسنت٬ جای بسی خوشحالیست تبریک همه مردم ایران رو پذیرا باش
  7
  11
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  تو ۴۳ سال است کور هستی. اگر حجره حوزه را ترک کنی‌ "می‌ دانم با شکم گنده مفتخری و "... سخت است. ولی زحمت به خودت بده. خدا اجر می‌‌دهد. درک می‌‌کنی‌ در خیابان چه خبر است
  12
  15
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.