فرانسه کمک‌های مالی به روسپی‌هایی که دیگر تمایلی به ارائه خدمات جنسی ندارند را افزایش داد

یورونیوز: فرانسه از طرح جدید کمک مالی برای مقابله با روسپیگری رونمایی کرد که این کمک‌های مالی از اول ماه ژوئیه ۲۰۲۲ قابل پرداخت است.

بر اساس این طرح که روز جمعه در روزنامه رسمی فرانسه منتشر شده است، این کمک‌های مالی به روسپی‌هایی تعلق می‌گیرد که دیگر تمایلی برای ارائه خدمات جنسی ندارند و می‌خواهند وارد محیط‌های کار شوند.

دولت فرانسه برای کمک به این دسته از روسپی‌‌ها با تجدید نظر در قانون پیشین، میزان کمک مالی به هر فرد را ۴ درصد افزایش داده است که رقمی معادل ۳۴۳.۲۰ یورو می‌شود.

این کمک‌های مالی با توجه افزایش شدید تورم در فرانسه، برای هر روسپی با یک فرزند، ۴۴۹.۲۸ یورو، با دو فرزند، ۵۵۵.۳۶ یورو و با سه فرزند، ۶۶۱.۴۴ یورو خواهد بود. همچنین بنا به این طرح، روسپی‌هایی که بیش از ۳ فرزند داشته باشند به ازای هر فرزند اضافی ۱۰۶.۰۸ یورو به آن‌ها پرداخت خواهد شد.

بنا به قانونی که در ۱۳ آوریل ۲۰۱۶ در فرانسه تصویب شد، کمک‌های اجتماعی دو ساله به روسپی‌هایی تعلق می‌گیرد که تعهد دهند دیگر خدمات جنسی ارائه نخواهند داد.
+28
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  فک و فامیل بسیجی ها و عرزشی هایی که دیگه از شغلشون خسته شدن بشتابند! البته من به الله میگم که ثواب صیغه شدنتون رو اون دنیا یه وجب بیشتر بگیره
  0
  21
  یکشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.