روایت جعلی رسانه‌های حکومتی از واقعه اوین


بیست و نهمین روز اعتراض سراسری ایران، روزی بود که از بسیاری جهات، با روزهای قبل تفاوت داشت.
 
روزی که انتشار تصاویری از استفاده بی‌محابای نیروهای لباس شخصی از سلاح علیه معترضان، توجه بسیاری را به خود جلب کرد، به شبی منتهی شد که خود، آبستن حوادثی تاریخی بود.
 
شبی که با انتشار خبرهایی جسته و گریخته و گاه متناقض، از وضعیت زندان اوین آغاز شد! با گذشت زمان اما، اخبار و تصاویر بیشتری از شرایط این زندان بدنام جمهوری اسلامی منتشر شد؛ نزدیکانِ برخی از زندانیان، به نقل از عزیزانِ دربندشان، از برقراری جو فوق امنیتی در بندهای سیاسی این زندان و حتی استقرار یگان ویژه در بند ۷، از روزهای قبل خبر می دادند. به گفته شاهدانِ در محل، نیروهای امنیتی، این زندان را از شعاع چند کیلومتری به محاصره خود در آورده و مانع از نزدیک شدنِ مردم به محل می شدند. اما منابع حکومتی، موضوع را به بروز یک «آتش سوزی در انبار لباس» تقلیل دادند.
+3
رأی دهید
-90

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  در این تصویر اخری اطاق لاکچری برای زندانیان لاکچری تر و پدر سوخته تر. و دزد تر را می بینید.اسامی این جانوران سینه سوخته اسیر و ملتهب اسلام را همه ما دیروز خواندیم. اولی برادر رییس جمهور با یک من عبا و عنبامه و دومین ملتهب و اسیر و نگران نابودی اسلام همان طبری معروف که در خانه قاضی القضات اسلام یعنی دزد بزرگ لاریحانی که عنبامه ان لاکچری تر و بقول احمدی نژاد البته (دکتر) دختر این عنبامه دار بزرگ یعنی زهرا خانم از زن اول که همه ماهه د ر دفترش واقع در استانبول 300 هزار دلار از دبی و سایر مناطق عالم که دارای گردشگاههای لاکچری برای مرد های لاکچری ترهستند و این وجوه تاقابل از محل داد و ستد های صادرات زنان لاکچری که در عملیات عفاف ظاهر دستگیریا بان مناطق هدایت میشوند واریز میگردد . البته یادتان نرود در همین اوین دستان بسیاری از افراد را بجرم سرقت قطع میکنند تا اسلام عزیز سر پا بماتند و نابود نشود. می خواستم چیز های دیگری را بنویسم ولی سایت انرا انتشار نمی دهد لذا کوتاه امدم تا ببینم چه میشود
  0
  17
  دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا
  حکومت جعلی روایتش هم جعلیه
  0
  8
  دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  همونطور که انتظار می رفت, حکومت برای انحراف افکار عمومی فاجعه ای رو در زندان اوین رقم زد. کجا بهتر از زندان اوین، انحراف افکار عمومی و به قتل رسوندن زندانیانی که موی دماغ حکومتند به اسم شورش در زندان. از این زنازاده ها هرچی بگی برمیاد.
  0
  10
  دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.