جروزالم‌پست: حزب‌الله و حشد شعبی در سرکوب اعتراضات ایران حضور دارند

 تصویری از اعتراضات در ایران.صدای آمریکا: روزنامه جروزالم‌پست از مشارکت حزب‌الله و حشد شعبی در سرکوب معترضان ضدحکومتی ایرانی خبر داد.

این روزنامه به نقل از منابعش می‌گوید در بین سرکوبگران حکومتی در شهرهای مختلف از جمله در تهران، لباس شخصی‌هایی دیده شده‌اند که عربی با لهجه لبنانی صحبت می‌کنند.

به گزارش جروزالم‌پست، این افراد به صدها نیروی پلیس و بسیج و سپاهی کمک می‌کنند که سرکوب خشونت‌بار موج اعتراضات ضدحکومتی در ایران را برعهده دارند.

در این گزارش آمده که نیروهای لباس شخصی عرب‌زبان در سرکوب اعتراضات گسترده به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ٨٨ در ایران هم دیده شده بودند.

اعتراض های جاری در ایران از یکماه پیش با کشته‌شدن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد آغاز شد.

در نتیجه اعتراضات، صدها تن از معترضان از جمله کودکان و دانش‌آموزان بازداشت و ده‌ها تن دیگر توسط نیروهای امنیتی کشته و زخمی شده‌اند.

حسن نصرالله، رهبر حزب الله لبنان، در اوایل اکتبر حواشی مرگ مهسا امینی را مبهم خوانده و گفته بود از او برای شوراندن مردم علیه حکومت بهره‌برداری شده است.

به گزارش جروزالم‌پست، کمک‌های جمهوری اسلامی به گروه‌های نیابتی‌اش نظیر حزب‌الله، حوثی‌های یمن، حماس و دیگر گروه‌های جهادی فلسطینی و شبه‌نظامیان شیعه طرفدار ایران در عراق بر بیش از یک میلیارد دلار بالغ می‌شود.

این در حالیست که مردم ایران در سال‌های اخیر با اوضاع بد اقتصادی و تورم فزاینده و چالش‌های معیشتی مواجه بوده‌اند
+175
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  این آخوندهای بیشرف به همین نحو هم بشار اسذ رو حمایت کردند و حالا امیدوارند خودشون در عوض سالها باجی که به عرب ها دادند مورد حمایت قرار گیرند
  1
  59
  دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  مهدی52 - روتردام، هلند

  دوست داشم الان خامنه ای رو ببینم و تف بندازم تو صورتش و بگم بی غیرت نون و آب این مردم و مملکت رو میخوری و برای همین مردم مزدور وارد میکنی که زن و دختر ایرانی بکشند و بزنند و تجاوز کنند ، ای تف به روی هرچی آخوند بیاد که فقط از این لباسه که میشه اینقدر بی غیرت و بی وطن بود
  1
  63
  دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  با مرگ جمهوری اسلامی ایران خیلی از ان گروه های عرب جنایتکار که با پول ایرانیان میچرند , انها هم نابود و از بین خواهند رفت . نظام اخوندی باید از شیلی و بوسنی درس عبرت میگرفت چون حکومتهایشان مردم را میکشتن تا اینکه سازمان بین الملل از امریکا خواستن نیروهای نظامیش را به شیلی و بوسنی بفرستد تا مردم را از دست رهبران جنایتکار این دو کشور ازاد گرداند و امریکا هم با درخواست سازمان بین الملل عمل کرد و هر دو کشور را ازاد کرد و نهایتا" رهبران جنایتکار بوسنی و شیلی را دستگیر و هردو توسط مردم این دو کشور اعدام شدن . نظام اخوندی ایران هم کاری نکند رهبر و مسئولانش روزی بخاطر جنایتکار بودنشان سرنوشت رهبران بوسنی و شیلی را داشته باشن. تا زود است رهبر و مسئولا" حکومت پست اخوندی فکری عقلانه به حال خود کنند و کشور ایران را به مردمش تحویل دهند و خودشان را از این سیلاب نجات دهند تا جای اشتی و صلح را برای خودشان در بین مردم داشته باشن. با زور نمیشود حکومت کرد !
  1
  48
  دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران

  هیچ دلیل دیگری وجود نداره که ایرانیان داخل و خارج از کشور سکوت کنند در برابر اینهمه تجاوز به دختران و زنان و یورش بیگانه به خاک ایران!دیگر هیچ فرصت بعدی نیست که هشدا ر بدهیم و بگویمم اگر چنان کردند اونطوری می کنیم.الان باید همه مردم ایران در هر جای جهان به هر وسیله علیه رژیم عربی اسلامی خامنه ای بپا خیزیم
  0
  49
  دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  سال ۵۷ فلسطینیان در ایران بی‌داد می‌کردند و حکومت جنایی اسلامی را حامی بودند اما حالا نوچه‌های ج.ا. در لبنان و عراق! 😤😡😤
  1
  4
  دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.