استفاده از تکاوران یگان صابرین سپاه برای سرکوب مردم!

باور می کنید؟ تکاور برای سرکوب مردم عادی که شعار تنها سلاحشان است!
 تا دیروز می گفتند رژیم کودک کش اسرائیل! جمهوری اسلامی را هم به این لیست اضافه کنید!
+15
رأی دهید
-79

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  omid haghgo - تکزاس، ایالات متحده امریکا

  کدام لیست؟ . این جمهوری اسلامی بود که به اسراییل میگفت رژیم کودک کش! . اسراییل با فلسطینیها در حال جنگ است نه با مردم خودش. اسراییل از روی اشتباه آنهم بواسطه اینکه حماس و یا حزب الله از مدارس و از کودکان به عنوان سپر انسانی برای پرتاب موشک استفاده کرده بود باعث کشته شدن کودک شده بود. جمهوری اسلامی با مردم خودش انواع و اقسام جنایات رامرتکب شده و برای بقای خود از کشتن میلیون میلیون انسان بیگناه ابایی ندارد. جمهوری اسلامی در لیست هیچ کجا نیست. قساوت این جانیان وصف ناپذیر است.
  6
  44
  شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران
  اگه خامنه ای بخواد زور بازو به رخ بکشه بدونه خیلی از مردم هستن که اگه سر دردشون بزنه بالا همین بزدلای بظاهر تکاور رو لوله می کنن اونجا سید علی گداها!حالا خرفت مفعول سید علی هی شاخ و شونه بکش!. فقط بدون خودت خواستی .
  23
  40
  شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران
  تنها چیزی که این بی شرف های بزدل از نفس واژه "تکاور" با خود یدک می کشند لباس آن است. نسل تکاوران راستین، دلاور و میهن پرست با داریوش ضرغامی ها، عباس محمودیان ها، هوشنگ صمدی ها و غضنفر آذرفر ها و و و به اتمام رسید.
  2
  20
  شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid4053 - اصفهان، اتریش
  اقتدار سپایه پوچالی از این هم بیشتر نیست که میاد اسلحه روی جوانان این اب و خاک میکشه شرمت باد و بشاش به اون مارک تکاوریت بدبخت مفلس که نمیدونید برای چه کسی به جون خواهر و برادرهای هموطنتون افتادید به خاطر یک پیرسگ عقده ای عریزاده ضد ایران و ایرانی که فک و فامیلاشون همه در انسوی دنیا با مایو در حال عرقخوری هستند و به ریش تو و امثال توی مفلوک میخندند.
  2
  10
  شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.