پزشک نیروی انتظامی و مشاور مجلس جنازه بیمار را آتش زد

ایران وایر: هفته گذشته صفحه حوادث روزنامه‌ها خبری تکان دهنده با این مضمون منتشر کردند؛ عوامل یک کلینیک زیبایی پس از آنکه دختر جوانی در حین عمل جراحی دچار ایست قلبی شده، در یک اقدام جنون آمیز جسد او را به بیابان‌های اطراف نظرآباد کرج منتقل کرده و آن را به آتش کشیدند. روزنامه‌ها از  بازداشت متهمان خبر دادند اما نام متهمان، پزشک مسوول، نام کلینیک در هیچ یک از رسانه‌ها ذکر نشده است. منابع مطلع اما به ایران وایر گفته‌اند که دکتر بهتاش منصور پور، پزشک نیروی انتظامی، متخصص پاتولوژی که ریاست آزمایشگاه بیمارستان لقمان را به عهده دارد و سال گذشته به عنوان مشاور نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی معرفی شد، بیمار را جراحی کرده و هم اکنون در بازداشت است.

***

او سال‌ها با تخصص غیر مرتبط پاتولوژی کارهای مربوط به پوست و زیبایی مثل لیپوساکشن، لیپوماتیک را در دو کلینیک خود به نام « کلینیک زیبایی فریدا،  چهره» که دو شعبه در خیابان پاسداران و تهران‌پارس داشته، انجام می‌داده است.

یک منبع موثق به ایران وایر می‌گوید: «چندباری هم برای انجام جراحی تذکر گرفته بوده و یک بار هم مطبش پلمپ شده بوده اما هر بار با رانت‌هایی که به عنوان پزشک نیروی انتظامی داشته، می‌توانسته کلینیک را فک پلمپ کند و به کارش ادامه دهد.»

جستجوی نام بهتاش منصور پور در گوگل  او را به عنوان پاتولوژیست بیمارستان ولی‌عصر که متعلق به ناجا است، معرفی می‌کند. منبع مطلع ایران وایر می‌گوید: «او استخدام ناجا بوده و در بیمارستان نیروی انتظامی کار می‌کرد.» از سوی دیگر نام او به عنوان رییس بخش آزمایشگاه بیمارستان لقمان حکیم دیده می‌شود. بیمارستان لقمان تهران که یکی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتی است یکی از مهمترین بیمارستان‌های تهران و سانتر مسمومیت است. اغلب افرادی که با دارو و… خودکشی می‌کنند به این بیمارستان منتقل می‌شوند.  او در سال ۱۳۹۹ نیز طی حکمی از سوی حسن نوروزی ، نماینده مجلس و نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی به عنوان مشاور این کمیسیون مجلس معرفی شده است.

منابع ایران وایر از تهران می‌گویند که هر دو شعبه کلینیک او در حال حاضر با حکم قضایی پلمپ شده است
+57
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.