خبرگزاری برنا: باقر نمازی از ایران خارج و به مقامات عمانی تحویل داده شد

در تصویری که برنا منتشر کرده، سیامک نمازی (نفر دوم از راست) در کنار پدرش (نفر وسط) دیده می‌شود که ظاهرا در کنار دو عمانی هستندبی بی سی: خبرگزاری برنا تصاویری منتشر کرده که نشان می‌دهد محمد باقر نمازی، امروز از ایران خارج شده و احتمالا به مقصد عمان پرواز کرده است.

این خبرگزاری دولتی (وابسته به وزارت ورزش و جوانان) نوشته که آقای نمازی «به مقام‌های عمانی تحویل داده شد».

در ویدئویی که برنا منتشر کرده، آقای نمازی دیده می‌شود که به سختی در تلاش است تا سوار یک جت اختصاصی شود.

عمان پیش از نیز در جریان تبادل زندانی میان ایران و آمریکا نقش میانجی را بازی کرده است.


در گزارش برنا تصویری نیز از باقر نمازی در کنار فرزندش سیامک نمازی منتشر شده که اخیرا به مدت یک هفته از زندان به مرخصی آمده است.

سیامک نمازی در سال ۲۰۱۵ به اتهام «همکاری با دولت متخاصم» دستگیر و محاکمه شد و اندکی بعد، پدرش باقر نمازی که برای پیگیری وضعیت فرزندش به ایران رفته بود نیز دستگیر شد.

هر دوی این افراد، شهروندان ایرانی-آمریکایی هستند.
+8
رأی دهید
-60

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  solswe - مالمو، سوئد

  جالبش اینجاست که اینبار آمریکا حتی جرأت نمیکنی بگه چقدر پاش آب خورده ، یا چه امتیازی رو در مقابل داده. این دو تا یه دنیا رو سرکار گذاشتن . ...
  4
  67
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  اصلاهم فک نکنین بایدن چرتی پولی بابت این دلال آخوندا داده به رژیم تروریستی. تنها راه رهایی از این اوضاع اتحاد مردم در قالب اکثریته وگرنه دنیا منافع خودشو می بینه نه مردم ایرانو.
  7
  66
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  اخوند شیپیشو - اندیمشک، استرالیا

  در اینکه مردم ایران فقط باید روی پای خودشون باشن هیچ تردیدی نیست و من همیشه گفتم متاسفانه هیچ کشوری دلش برای ایران و ایرانی نمیسوزه . ولی در این مورد بعید میدونم امریکا پولی به اینا داده باشه و اینا کاملا درک کردن اوضاع داره غیر قابل کنترل میشه و فقط جهت دم تکون دادن به امریکاست و همون خا…. مالی است .
  3
  45
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  کهنه سرباز - بروکسل، بلژیک
  آمریکای جنایت کار را که از نظر شما جنایت کار هست و یا اروپا را ببینید چقدر برای انسان ارزش قائل هست بنده خدا آقای نمازی قبلا استاندار خوزستان بوده در حال حاظر در آمریکا فقط یک شهروند عادی هست با وجود اینکه ایرانی بود میلیارد ها دلار داد تا یک ایرانی که فقط کارت آمریکایی دارد را آزاد کند او نه نخبه بود و نه سیاستمدار آمریکا اما در ایران خیلی راحت دانشجو دانش آموز ورزشکار و مردم عادی کشته میشه و این همه جمعیت را چشم کورشان نمی‌بیند و همیشه ادعا می‌کنند جمعیت کمی معترض هست احتمالا نیروهای خودشان را با معترضین اشتباه گرفته اند
  1
  16
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  از اونجا که این رژیم خیلی شیطانی هست امکان داره که آزادش کرده باشند که این تصور رو برای معترضان ایجاد کنند که به آمریکا دل خوش نباشید اونها پشت پرده با ما همکاری می‌کنند
  2
  26
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان
  ای مردک الدنگ خائن، کاشکی‌ تا ابدتو زندان میموندی، حـ...‌های نون به نرخ روز خور
  3
  12
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ordak - بن، آلمان
  بیچاره ملت و بچه های کف خیابون، الانه که تنی براشون ادمکش از عراق و سوریه بفرستند که ملت را سرکوب کنند.امریکا هم . مثل همیشه اخویند دیدی ندیدی. در ضمن بدون وجود اخوند عربستان احتیاج به ۵۰۰ میلیارد دلار سلاح نداره و امارت هم ۴۰ فروند اف ۳۵ را سفارش نمیده....این گرگ سالهاست که با گله اشناست.
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ordak - بن، آلمان
  کهنه سرباز - بروکسل، بلژیک
  ایشون یک جاسوس و مشاور درجه یک است و در این مدت به اصطلاح زندان کارش را به خوبی انجام داد حالا هم نه برای هر سال که برای هر روزکه در زندان بوپده غرامت انهم به حساب ملت ایران میگیره. درست مثل اعضای سفارت امریکا که همگی از اعضای کارکشته و باتجربه در کودتا و سرکوب بودند واینها در همان اوایل انقلاب برای کنترل امور به اسم بازداشتی تقسیم شدند و در شهرهای مهم نقش مشاور به جنایتکاران باند خمینی را دردست گرفتند، خمینی با کمک اینها تمام احزاب رقیب از چپ و راست و لیبرال را نابود کردی ،وقتی مطمئن شدند اوضاع تحت کنترل است به امریکا پس فرستاده شدند..خمینی و باند مزدورش بدون کمک مشاوران امریکایی غیر ممنکن بود بتوانند تشکیلات توده(من به لجنهای توده ای حزب نمیگم) که در همه ارکان اطلاعاتی،نظامی، امنیتی و سیاسی نفوذ داشت را سرکوب کنند یا باند رجوی و رجوی چیهای مسلح را از کوچه و خیابان جمع کنند!
  2
  2
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.