پدر مهسا امینی: اخبار دلجویی مقامات واقعیت ندارد؛ مرا دست به سر می‌کنند

 امجد امینی، پدر مهسا امینیرادیو فردا: پدر مهسا امینی خبر «دلجوی مقامات» از جمله ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی، از خانواده خود را تکذیب کرد.

امجد امینی روز یکشنبه ۱۰ مهر در گفت‌وگو با سایت خبری «رویداد ۲۴»، اظهار داشت که ابراهیم رئیسی در تماس با خانواده او دلجویی نکرده و تنها گفته است که «پیگیری می‌کنیم».

خبرگزاری دولتی ایرنا روز ۲۷ شهریور از تماس تلفنی رئیس‌جمهوری اسلامی با خانواده مهسا امینی خبر داده و گفته بود که آقای رئیسی ضمن ابراز همدری، بر «دستور فوری و ویژه» برای رسیدگی به پرونده مرگ مهسا امینی تاکید کرده است.

پدر مهسا امینی در گفت‌وگو با «رویداد ۲۴» افزوده است: تاکنون «هیچ پیگیری‌ از جانب رئیس‌جمهوری و بقیه مسئولان» ندیده و تنها به او گفته شده است «صبر کن»، این در حالی است که «از مهلتی که قبلا خواسته بودند، گذشته است».

آقای امینی در ادامه گفته است: «هیچ‌کس، هیچ جوابی در خصوص علت مرگ دخترم به ما نمی‌دهد. بار‌ها به پزشکی قانونی و مراجع ذی‌ربط مراجعه کردم، اما به نحوی من را دست به سر کردند».

شاهدان عینی پیشتر از ضرب‌وشتم مهسا امینی در هنگام بازداشت توسط نیروهای «گشت ارشاد» خبر داده‌ بودند. پزشکان مستقل نیز پس از مشاهده سی‌تی‌اسکن مغز مهسا امینی، شکستگی جمجمه او ناشی از اصابت ضربه شدید را تایید کرده‌اند.
+72
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  دلجوئییییی ، جمهوری مشت آهنین و سرکوب و دلجویی !؟ برار جان ؛ اگر اینها مرام و معرفتی برای دلجویی از کسی داشتند که اینطور وحشی و خونخوار نمی شدند و مهسای نازنین و هزاران عزیز دیگر الان زنده و در کنار خانواده هاشون بودند ! انتظار نگزیدن از عقرب یک انتظار بیهوده و عبثیست ، چون ذات و سرشت عقرب در گزیدن است ، عقربی نگزه که عقرب نیست دقیقاً مثل حکومت‌های داعشی اسلامی و دیکتاتور !!
  3
  42
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  منتظر دلجویی یه قاتل نباش ولی اینو بدون که چندین میلیون آدم سرتاسر دنیا نه فقط دلجوی شما هستند بلکه پشتیبان شما هم هستند . روح مهسا شاد.
  2
  46
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  هر وقت محمد و علی از بنی قریظه دلجویی کردن، شما پدر داغدیده هم منتظر دلجویی باش. هر وقت از مادر پیر ستار بهشتی دلجویی کردن شما هم منتظر باش. من نمیفهمم اصلا این گزینه های غیر از سرنگونی رژیم برای چی داره مطرح میشه؟
  0
  13
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  آدم از این دلش م،یگیره که بعد از ۱۴۵۰ سال ملت بخاطر قاتلان اجدادشون و متجاوزین به ناموسشون سیاه میپوشن و به سر و سدینه میزنن.ملت مردار پرست
  0
  0
  دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان
  تمام دنیا در این مصیبت با شما شریکه.خود خدا هم باید به این جایگاه حسادت میکنه!
  0
  0
  دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.