دفاع مهران رجبی از نیروی انتظامی و تشکر از آنان

مهران رجبی در واکنش به اعتراضات اخیر کشور گفت: نیروهای انتظامی به خوبی توانستند آتشی که به بهانه خانم مهسا امینی روشن شده بود و بهانه‌ای برای شبکه‌های کثیف و معاند بود را خاموش کنند.

مهران رجبی همچنین اعلام کرد حسابی در توییتر ندارد و صفحه منتسب به او جعلی است. او گفت که کاری به صحت و سقم مطالبی که در این حساب توییتری منتشر می‌شود هم ندارد.
اشاره آقای رجبی به اظهاراتی است که مبنی بر «محکوم کردن دوقطبی‌سازی توسط بازیگران» به نقل از او منتشر شده است. برخی رسانه‌های ایران، از جمله خبرگزاری فارس با استناد به توییتی که از حسابی با نام مهران رجبی منتشر شده بود، این مطالب را نقل کردند.
پس از مرگ مهسا امینی و اعتراضاتی که به حجاب اجباری در این صورت گرفت، تعداد زیادی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران به حجاب اجباری و برخورد با معترضان انتقاد کردند. تعدادی از بازیگران زن هم با بریدن موهایشان و برداشتن روسری با معترضان همراهی کردند.
+23
رأی دهید
-428

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  تافرهنگ ریا و تزویر از فرهنگ اکثر ایرانی جماعت دور نشه داستان همینه با شیعه گریو دروغو مال اندوزی هم قاطی شه نتیجش میشه امثال این نون به نرخ روز خورو ملا و بسیج.
  7
  282
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دوشنبه - تهران ، ایران

  قاطر چی یعنی یه دهنی از تو سرویس بکنیم، اون سرش ناپیدا!!!! این اطلاعات دست اول از کجات آوردی؟!!! خاموش شدن اعتراضات، دلاوران قاتل جوانان شرافتمند و آزادیخواهان منظورتونه ؟؟!!!شبکه های معاند روبرو؟؟!!! فقط تو از لونه ات بیا بیرون تا بهت بگیم یه من ماس چقد کره داره!!! زن و بچه ات بر آغاتون حلال باد!!!
  9
  218
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران

  نون به نرخ روز خوردن آسانه ولی با شرف بودن برای این قبیل افراد سخته، اینهم نون رو به هر نرخی که باشه میخواد سر سفره زن و بچه اش ببره، ولو به قیمت خون مهسا ها و نوید ها و ندا ها و ستار هر، دریغ از اینکه روزی نوبت بچه و عزیز خودش هم خواهد رسید. چرخ فلک گردان هست، نوبت هر کسی به بالا و بلندی اش میرسد
  9
  188
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۱
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  من هم سر بسته بهت میگم خیلی پفیوزی
  8
  216
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  واروژان - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  . می خور که صد گناه ز اغیار در حجاب بهتر ز طاعتی که به روی و ریا کنند. ریا حلال شمارند و جام باده حرام زهی طریقت و ملت زهی شریعت و کیش. زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست. بر در میخانه رفتن کار یکرنگان بود خودفروشان را به کوی می فروشان راه نیست. آتش زهد و ریا خرمن دین خواهد سوخت حافظ این خرقه پشمینه بینداز و برو. گفتی از حافظ ما بوی ریا می‌آید آفرین بر نفست باد که خوش بردی بوی. آغای بازیگر نون بازوتو بخور. خجالت بکش. وقتی پیشونی دخترتو میبوسی و بقلش میکنی یاد پدر مهسا و حدیث و ندا ها و دیگر عزیزان باش. آنها دیگر این شانس را در زندگی ندارند. وقتی آخر شب سرتو رو بالش میزاری و قبل خواب به سقف اتاقت خیره میشی تا چشات بسته بشه به حرفهایی که زدی و دلهایی که از هموطنات میشکنی فکر کن.
  5
  128
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا

  من بازی مهران رجبی را خیلی دوست دارم ولی واقعا متاسف شدم چطور میشه هنرمند علیه مردمش موضع بگیره دیگه برای من تمام شدی
  8
  169
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تو هم بله ؟ بیضه اغا تو گلوت گیر نکنه خفه بشی خون کثیفت بیفته رو دستمون. گور خودتو کندی پرستوزاده آشقال. تو و اون نیروی قاتل انتظامی غلط کردید که همه چیزو ساکت کردید. بدبخت شدی با این پست.
  7
  179
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ایشالا زن و دختر خودت رو هم ببرن ارشاد و جسدشون رو که تحویل گرفتی یک بار دیگه ازشون تشکر کنی.
  7
  196
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  من خون رزان میخورم و تو خون کسان، انصاف بده، کدام یک خونخوار تریم؟ همین
  9
  119
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  خدایا شکرت.این جنبش همگانی مثل سرند( وسیله ای که در بنایی خاک خوب را از بد جدا میکند) ادم کثیفا رو از تمیز جدا میکنه.ننگ بر تو مهران رجبی
  4
  49
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  فرهاد۱۹۷۷ - لوس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  از این مهران رجبی بیشتر از این نباید انتظار داشت. ایشان تصدق ملا‌ها از معلمی به سینما راه پیدا کردنند(این گفته خودش در یکی از مصاحبه‌هایش بود). حالا انتضار دارید از این کثافت ها بد بگوید. خودش نقش آنها را در چند فیلم بازی کرده. ایشان نه هنرپیشه خوبی هستنند و نه آدم خوب. فقط بلدن که در فیلمهای فوکاهی لودگی کنند. ولی من منتظر بودم از همکار ایشان آقای پرویز پرستویی چیزی بشنوم یا بخوانم. ایشان‌هم راه خودش را با مردم سالهاست که جدا کرده. یکمشت آدم دلقک صفت بی مهتوآ. آدم حالش از همشون بهم میخورد.
  1
  38
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  ای خاک برسرتو بی شرف که لیاقت شاگرد شوفری را هم نداری و پست تراز تو کسانی هستند که بتماشای دلقک بازی تو بشینیندند
  1
  10
  دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.