نماینده پیشین مجلس: جنازه یک دختر را به پدرومادرش تحویل دادید، حالا دنبال این هستید که مریض بوده یا نه؟

نماینده پیشین مجلس گفت: امیر تتلو رو برای جمع کردن رای به ملاقات رئیسی بردند و او را به عنوان اسوه و الگو به جامعه معرفی کردند. حالا تتلو به خودشان فحش میدهد.

به گزارش منیبان، حجت الاسلام احمد مازنی در بخش نخست گفت‌وگوی خود با دیده‌بان ایران اظهار داشت: بغض فروخفته‌ای که از سال‌ها پیش وجود داشت با مرگ مهسا امینی ترکید و همه قشر‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از جمله دهه هشتادی‌ها وارد صحنه شدند. بعد ازسال نودوشش نسل جدید شاهد وقایعی بودند که بودند شفاف سازی نشد و هر بار با یک سناریوی تکراری مساله را با اعترافات تلویزیونی و تظاهرات بعداز نماز جمعه و دستگیری و بگیروببند تمام کرده اند و مردم هم نفهمیدند بالاخره آن مساله چه شد؟

نماینده پیشین مجلس اظهار داشت: امام تعبیری داشتند که خطاب به خبرگان فرمودند شما چکار دارید که مردم حتی به خلاف مصلحت خودشان فکر می‌کنند. شما انتخاب شدید برای اینکه هر چه مردم می‌خواهند عمل کنید. من خواهش میکنم نروید دنبال اینکه مردم اشتباه میکنند و آنچه ما فکر میکنیم درست است را انجام دهیم.

وی افزود: در این میان صرف نظر از نگاه اعتقادی و دینی به مساله پوشش اسلامی و صرف نظر از اینکه آیا این مساله جزو اولویت‌های جامعه بوده است، قول‌هایی نیز به مردم داده شده و عمل نشده است، قیمت‌ها چند برابر شده اند و مردم حداقل معیشت را ندارند. اگر فقر از دری داخل شود ایمان از دری دیگر بیرون می‌رود. در این فضا اولویت دولتی که میگفت ما گشت ارشاد داریم، اما برای مدیران، ناگهان گشت ارشادی میشود که به موی دختران مردم گیر می‌دهد و جنازه یک دختر به پدرومادرش تحویل داده می‌شود و حالا دنبال این هستند که مریض بوده یا نه؟ کتک خورده یا نه؟ در این موقعیت که مردم گرفتارند و ناکارآمدی‌ها مردم را ناراحت کرده است دنبال این هستند که سر پل صراط یقه شما را میگیریم!
اگرعاطفه داشتید، اگروجدان داشتید باید استعفا می‌دادید
وی تاکید کرد: اگر علم داشتید، اگرعاطفه داشتید، اگروجدان داشتید باید استعفا می‌دادید وعذرخواهی می‌کردید. باید خودتان را عزادار بدانید. به جای آنکه گوش بدهند همان سناریو‌های قبلی را عینا و مو به مو تکرار میکنند، طبیعی است که مردم عصبانی میشوند و به خیابا‌ها میریزند واعتراض میکنند. چهره‌های محبوب هم وقتی ببیند حقی ضایع شده است وارد این فضا میشوند، ناراحت میشوند.
براساس اصل بیست و هفت قانون اساسی تجمع اصلا مجوز نمی‌خواهد
وی همچنین بیان کرد: براساس اصل بیست و هفت قانون اساسی تجمع اصلا مجوز نمی‌خواهد. اصل بیست و هفتم دو شرط دارد که مسلح نباشند و مخل مبانی اسلام نباشند. اگر به کسانی که درباره روش اجرای یکی از مسائل اسلامی اعتراض داشتند اجازه می‌دادید، اگر به احزاب اجازه فعالیت میدادید، این مسائل پیش نمی‌آمد.

مازنی در بخش دیگری از گفتگوی خود به سایت دیده بان ایران گفت: بهترین کاندیدا‌ها و افراد صالح را رد صلاحیت کردند و گفتند بانی وضع موجود هستند. شما بانی کدام وضع هستید؟ شما از آسمان افتاده اید؟ شما هم چهل وچهار سال است در مملکت مسئولیت دارید، اگر بنا باشد بانی وضع موجود را بگیرند اول باید با شما برخورد کنند. انتخابات آزاد را بستند، مجلس فشل و ضعیفی را ایجاد کردند، امکان تجمع را از احزاب گرفتند، امکان فعال شدن واقعی سندیکا‌ها و (ان. جی. او)‌ها را گرفتند، با محیط زیستی‌ها برخورد کردند و به هر کس تهمتی زدند. الان هم بعضی مجری‌ها که در شبکه‌های جمهوری اسلامی حضور فعالی دارند به محض اینکه دو کلمه گفتند اعتراض و انتقاد داریم، بلافاصله گفتند تو پول گرفتی، قمارباز هستی و... اگر واقعا قمارباز بود، دزد بود، پول زیادی میگرفت، خلاف میکرد و شما می‌دانستید و نمی‌گفتید خائن هستید. اگر این حرف‌ها نبود و الان میزنید باز هم خائن هستید.
امیر تتلو رو را پیش رئیسی بردند حالا او به خودشان فحش میدهد
وی افزود: امیر تتلو رو برای جمع کردن رای به ملاقات رئیسی بردند و او را به عنوان اسوه و الگو به جامعه معرفی کردند. حالا تتلو به خودشان فحش میدهد. ببینید تا کجا مردم را به بازی گرفته اند و فکر می‌کنند مردم درک ندارند.

مازنی در پایان گفت: چه سوء تدبیری است که بهترین ورزشکار‌ها را در مقابل خودمان قرار دادیم. بهترین هنرمندان را در مقابل خودمان قرار دادیم. در شرایطی که هستیم هنرمندان تلاش کنند تا آرامش ایجاد شود چه بسا ممکن است مانند ماجرای کارناوال عصر عاشورا که به نام طرفداران خاتمی پوستر زدند و رقصیدند و بعد‌ها معلوم شد جریان مخالف خاتمی آن را به راه انداخته است، الان هم همین حرکت‌ها را انجام دهند و بگویند کار مردم و دعوت کنندگان به تجمع و اعتراض است.
+114
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  ضرب المثل های فارسی نظیر نداره! «آش همچین شور شده که خان هم فهمیده»!! البته اینجا «خان» اشاره به این مردک عمامه دار (خ..، احمق، نفهم) هست!
  3
  109
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  omid haghgo - تکزاس، ایالات متحده امریکا

  خمینی از این دست مزخرفات زیاد فرمایش کردند همچنین ایشان گفته اند اگر چیزی بر طبق شرع اسلام باشد و همه شما مخالف باشید باید تو سرتان بزنند و آن قانون را پیاده کنند و حجاب هم طبق شریعت اسلام بوده و از زمان خمینی وضع شده. شما هم بهتره این فیلمها را برای فریب مردم بازی نکنید چون سروته یک کرباسید. فرق شما با بقیه آخوندها و سران نظام این است که برای شما موقع اعدام درختان رو به دریا را در نظر گرفته میشود که منظره خوبی دارد به خاطر این حرفهایی که زدید.
  2
  73
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  omid haghgo - تکزاس، ایالات متحده امریکا

  این آقا در این موقعیت به خمینی میگه امام تازه حرف خمینی هم برعکس حرف این آقاست او میگوید: اگر به احزاب اجازه فعالیت میدادید، این مسائل پیش نمی‌آمد. خمینی دقیقا برعکس گفت. خمینی دقیقا گفت: اگر جلوی احزاب مخالف را گرفته بودیم و انقلابی عمل کرده بودیم این زحمات پیش نمی آمد از این به بعد فقط یک حزب آن هم حزب الله. مصاحبه خمینی درباره احزاب هنوز هم موجود است. واقعا که آخوند باز هم آخوند است و فریب مردم را خوب بلد است.
  2
  62
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  اخوند شیپیشو - اندیمشک، استرالیا

  اخوند باید ……..بشه . یعنی الان فهمیدی ای انگل و مفت خور جامعه . پدر بزرگ من همیشه میگفت مفت خور تر از این قشر اصلا وحود خارجی نداره - میگفت دست یک اخوند نگاه کن انگار زنبور زده از بس که ظریف و کار نکرده اونوقت دست یک کشاورز نگاه کن که رنج و زحمت میبینی در دستاش اون پینه و سختیهایی که زیر افتاب دیده . بنابراین اخوند باید…… بشه . سحر نزدیک است . دیروز هم تو استرالیا دوستان ما سنگ تموم گزاشتیم و بیشتر هم میزاریم . به امید ازادی ایران عزیزمان .
  2
  61
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این پسوند پیشین کشته منو. نمیدونم همه پیشین ها زبونشون باز شده؟
  2
  37
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  اگر آخوند علم داشت، اگرعاطفه داشت، اگروجدان داشت، باید استعفا می‌داد و از مردم عذرخواهی می‌کرد.
  2
  30
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ordak - بن، آلمان
  این اخوند پست طرط حالا به مالهکشی افتاده مثلا چی بگه؟بگه او اخوند بهتری است؟ نه مردک ابوصیغه تو اگر ادم بودی عمامه سر نمیکردی،اخوند خوب یک اخوند سقط شده است. فرق اخوند و ادم در این است ادم میتونه اخوند بشه ولی اخوند غیرممکنه بتونه ادم بشه.
  2
  17
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  اگه راست میگی مثل کسروی لباستو بکن و بنداز تو سطل زباله!
  1
  13
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  sabbas - لندن، انگلستان
  مردم ایران هرگز به دین و آخوند اعتماد نخواهند کرد. آخوند و اسلام باید محو بشه.
  0
  7
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  007 Azadi - گوتنبرگ، سوئد
  اگر اعتقاد به حرفهای که‌ زبان میاوری داری، اون لچکه رو سرت را به آتش بکش!
  0
  10
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.