دبیر ستاد امر به معروف چهارمحال و بختیاری: بازی‌های رایانه‌ای برای به میدان آوردن نوجوانان بود

ابوالفضل احمدی، دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری گفته است «دشمن شدیدا روی دهه هشتاد و دهه نودی‌ها سرمایه‌گذاری کرده» و «بازی‌های هیجانی رایانه‌ای برای به میدان آوردن نوجوانان در چنین روزی برنامه‌ریزی شده بود.»

به گفته وی «دشمن» قصد دارد تا نوجوانان «را در مقابل اسلام و احکام و شریعت دین قرار دهد».

آقای احمدی در ادامه گفته است که «این افراد عمدتا نوجوانان احساساتی بودند که در این سال‌ها با فضای مجازی و بازی‌های هیجانی رشد کردند و الان فضا را مناسب دیدند تا حرکت‌های اکشنی که در رایانه انجام می‌دادند به میدان واقعیت بکشانند.»
+12
رأی دهید
-130

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  دشمن قصد دارد تا نوجوانان «را در مقابل اسلام و احکام و شریعت دین قرار دهد». یعنی چیزی به اسم رانتخواری و اختلاس و قاچاقچی گری و باندبازی و رشوه خواری و آغازاده بازی وجود نداره!! همه چیز آرومه نوجوانان چقدر خوشبختند
  5
  85
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  در حقیقت بعد از ۴۳ سال احکام و گفته‌ها امام ره اجرا شد. برق و آب و گاز مجانی برا مستضعف. آب را که شب و روز به ملت می‌‌دهند. ماشین‌ها آتش نشانی‌ که با آب به مستضعف بر خورد می‌‌کنند. همینجوری آب مجانی با فشار به سرت. کمر. پا می‌‌زنند. برق مجانی هم که توسط شوک و باتوم الکتریکی‌ امریکاهی دریافت می‌‌کنیم. مانده بود فقط گاز.که آن را هم تا دلتان بخواد گاز اشگ آور. بفرما .هی‌ بگید. امام چاخان می‌‌کرد. چه می‌‌خواهید دیگر؟
  4
  58
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  "ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر". معمولا مریض رو به موت رو احیا میکنن 😀. اینها در جهل مرکب خودشون هستند واقعا فکر میکنن با این کارها ملت برمیگردن به زمان اشغال ایران توسط اعراب. کسی دیگه بهشت زورکی نمیخواد. سرتون توی توبره خودتون باشه و به زندگی کسی کار نداشتن باشین.
  2
  29
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.