امام جمعه راسک خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به موضوع «تجاوز یک مقام انتظامی به دختر نوجوان» شد

بی بی سی: مولانا عبدالغفار نقشبندی، امام جمعه موقت راسک در استان سیستان و بلوچستان، با انتشار بیانیه‌ای از قوه قضاییه خواسته هر چه زودتر به موضوع «تجاوز به یک دختر نوجوان در این شهر از سوی یک مقام انتظامی» رسیدگی کند.

او در این بیانیه نوشته: «به خطر انداختن امنیتِ مردم آن هم با لباس امنیت جنایتی هولناک و نابخشودنی است».

«اینجانب از دستگاه قضایی مملکت خواهانم که به شکایت صورت گرفته توسط خانواده و این دخترک خردسال عفیفه، در اسرع وقت زوایای این فاجعه را بررسی و این مجرم مفسد را (پیش از آنکه قهر و خشم آسمانی و زمینی دامن گیر ظالمان گردد) در ملا عام محاکمه و مجازات نمایند».

آقای نقشبندی در این بیانه تصریح کرده که با شنیدن اخبار اولیه در این باره، شخصا با خانواده و دختر نوجوان ۱۵ ساله‌ آنها دیدار کرده است.

مولانا عبدالغفار نقشبندی در مورد تعرض به دختر بلوچ در توابع چابهار بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مولانا عبدالغفار نقشبندی متن بیانیه ایشان به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(دست درازی به حیاو عفت خواهر مسلمان بلوچم قابل اغماض و بخشش نیست)
چند روزی بود که خبری اسفناک، بلکه فاجعه ای دلخراش و فجیع در فضای مجازی در حال دست به دست شدن بود تا اینکه پس از تحقیق و بررسی و گفتگو با خود خانواده و شنیدن سخنان دختر کودک، زوایایِ پنهانِ این جنایتِ نابخشودنی برای بنده محرز گردید.

 اینجانب صدای دردناک و بغضِ ترکیده یِ خواهرِ کوچکِ مظلومم را از نزدیک شنیدم و از شدت جنایت صورت گرفته نفس در سینه ام حبس گردید!

از این رو و با توجه به اهمیت این مساله ، وظیفه ایمانی و وجدانی خودم میدانم که این سکوت مرگبار موجود را بشکنم و آلام و دردهای این خواهرِ مظلومم را فریاد بزنم تا هر چه سریعتر این مامور متجاوز به سزای اعمال ننگین خود برسد.

اینجانب از دستگاه قضایی مملکت خواهانم که به شکایت صورت گرفته توسط خانواده و این دخترک خردسال عفیفه، در اسرع وقت زوایای این فاجعه را بررسی و این مجرمِ مفسد را ((پیش از آنکه قهر و خشم آسمانی و زمینی دامن گیر ظالمان گردد )) در ملا عام محاکمه و مجازات نمایند.

به خطر انداختن امنیتِ مردم آن هم با لباس امنیت جنایتی هولناک و نابخشودنی است.

امیدوارم که مسئولین بی درنگ در قضیه این جنایت هولناک ورود نمایند زیرا توهین به شرافت یک کودک خوردسال عفیفه مساوی با مرگ بلوچ است.

لازم به ذکر است که در قضیه قتل مظلومانه خواهری که حدود یکماه گذشته صورت گرفت نیز خواهان تحقیقات کارشناسی ، شناسایی و مجازات عاملان اصلی آن فاجعه می‌باشم.
(مولانا) عبدالغفار نقشبندی
یکی از خدمتگزاران کوچک ملت
تاریخ: ۳ مهرماه ۱۴۰۱
+36
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.