حمید رسایی خواستار توقیف اموال علی کریمی شد

فرارو: رسایی با اشاره به اقدام دولت ترکیه در توقیف اموال "هاکان شوکور" فوتبالیست معروف ترکیه ای به اتهام دست داشتن در کودتای نافرجام سال 2015، خواستار اقدامی مشابه و توقیف اموال علی کریمی در کشور شد.

حمید رسایی فعال سیاسی اصولگرا در مصاحبه با برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه خبر با اشاره به مواضع علی کریمی در حمایت و جهت دهی به " اغتشاشات" اخیر در کشور، خواستار توقیف امول او شد.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اقدام دولت ترکیه در توقیف اموال "هاکان شوکور" فوتبالیست معروف ترکیه ای به اتهام دست داشتن در کودتای نافرجام سال 2015، خواستار اقدامی مشابه و توقیف اموال علی کریمی در کشور شد.

او همچنین با اشاره به مواضع مهران مدیری خواستار قطع همکاری صداوسیما با "سلبریتی" هایی شد که در جریان وقایع اخیر کشور، از "آشوب طلبان" اعلام حمایت کرده اند. او گفت اگر دو ماه دیگر امثال کسانی که از اغتشاشات اخیر کشور اعلام حمایت کرده اند دوباره پایشان به صداو سیما باز شود، حامیان نظام که همیشه برای حمایت از نظام در صحنه بوده اند، دلسر خواهند شد.

رسایی همچنین به عنوان یک پیشنهاد برای اصلاح روندهای مقابله با بدحجابی، خواستار برخورد با سلبریتی هایی شد که در فضای مجازی تصاویر بدون حجاب خود را به نمایش می گذارند و نوجوانان و جوانان بدحجاب از آنها به عنوان یک الگو پیروی می کنند.

او جمعیت حاضر در اعتراضات اخیر در کل کشور را حدود چند هزار نفر برآورد کرد.
+13
رأی دهید
-207

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  حمید رسایی پی پی خورد با پدرش و هفت جدش !! آفرین علی کریمی ، چنان کَکی انداخته بجون این خودفروخته های فاسد و جنایتکار ، که هر شب خواب اعدام خودشون رو بدست مردم می بینن !!
  6
  155
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کهنه سرباز - بروکسل، بلژیک

  بزودی اموال امثال شما ها مصادر خواهد شد زودتر هرچی داری بردار و در رو البته در این ۴۰ سال بقدری جمع کردید که با چند صد هواپیما قادر به خروج آن نخواهید شد
  5
  136
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  بی پدر نون به نرخ روز خور، اموال شما دزدها و حرامیان باید توقیف بشه که از بیت‌المال دزدیده‌اند نه اموال اشخاصی که برای پول خود عرق ریختند. شیاد شما از آزادی هراسناک و بس چون مردم می‌فهمند که شما بجز اراجیف چیزی در چنته ندارید.
  4
  124
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  TanTanMilo - دوبلین ، ایرلند

  شماها کثافتیت کثافت. علی کریمی رو مردم با تمام وجود دوسش دارن شما رو چی؟؟ از ترستون یه دقیقه هم تو خیابون تنها و بدون شیش هفتا بادیگارد نمیاین
  5
  117
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  در مورد علی کریمی اشتباه فکر می کردم ،او واقعا نیازی به ایستادگی در برار حکومت نداشت، از لحاظ مالی و اجتماعی تامین بود هر چند پست هاش قبلا ضد و نقیض بود، . اما ایستاد بر خلاف خیلی از افراد معروف حکومتی از جمله مهران مدیری،شهاب حسینی، امین حیایی که بهشون دستور دادند یه ویدو آب دوغ خیاری درست کنند،یه کم چهره ی ناراحت بگیرند و به مخاطب الهام کنند ؛؛تقصیر خود مردم بوده،شلوغ نکنید،درست میشه و یا این قسمت قانون باید درست شود؛؛علی کریمی جایگزین زنده یاد غلامرضا تختی در جامعه کنونی هست، رویای رنسانس ایرانی داره به واقعیت تبدیل میشه.
  3
  75
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  اول از همه باید این حمید رسائی بره بهشت و با حوریان بهشتی محشور بشه!
  3
  66
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان

  این آخوند صیغه زاده نه فعال سیاسی بلکه یک مفعول بیشعور است
  3
  78
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اخوند همیشه گشنه مال مفت گیر آورده. بگیرید بدزدید ولی مثل موش با ترس زندگی کنید . اخوند انگلیسی
  3
  56
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  علی کریمی را اگر تمام اموالش را بگیرید باز هم میتواند زنده بماند و زندگی باشرافتی داشته باشد ولی . ولی اگر شغل مفت خوری را از شما بگیرند چه میکنید ؟؟؟؟؟ آیا میتوانید کار کنید اصلا حرفه ای دارید ؟؟؟؟؟
  3
  56
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  اینا اموال رو وبال گردن ملت کردن،یه ملت انقلابی که نماز و روزه برگردن بود الان مال و منال بر گردنشه. بد جور. یه ملتی انقلابی اگه برگرده ترمزپاره میکنه از اون طرف بام افتادن پایین،هی برنامه بچینن رقابت کنن انگار اصلا نمیخوادبمیره،تاابد زنده است
  5
  2
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.