درخواست فارس نیوز وابسته به سپاه: مجازات و مصادره اموال علی کریمی به عنوان لیدر اغتشاشات

خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران، با اشاره به تشکیل پرونده برای علی کریمی به دلیل حمایت او از اعتراضات مردمی، این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال را به بازداشت و مصادره اموال تهدید کرد و نوشت: دادستانی باید از طریق پلیس اینترپل کریمی را تحت تعقیب قرار دهد و با فروش ویلای او بخشی از خسارات اعتراض‌ها را جبران کند.

پیشتر روزنامه دولتی ایران نیز در شماره پنجشنبه ۳۱ شهریور ماه، علی کریمی، را به دلیل حمایت از اعتراض‌های مردمی متهم کرده بود که «این روزها به لیدر آشوب‌های خیابانی در فضای مجازی تبدیل شده است». این روزنامه نوشته بود: «علی کریمی هم‌اکنون در یکی از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس ساکن است.»

روزنامه همشهری نیز که در حال حاضر توسط یک تیم نزدیک به نهادهای امنیتی و تحت نظر علیرضا زاکانی، شهردار تهران، منتشر می‌شود، در شماره دوم مهر ماه خود با تاکید بر اینکه علی کریمی «در عمل مدیریت جریان اغتشاش و کمک به آن‌ها را در دستور کار دارد»، نوشت: حمایت مجازی کریمی از اعتراضات «عملا لیدری برخی اغتشاش‌ها در انقلاب‌های رنگی را تداعی می‌کند.»
+8
رأی دهید
-49

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه
  یا علی کریمی؟؟ ترو به مرامت قسم بیشتر پیام بگذار. اینا از تو مثل سگ میترسند. خیلی ها به عشق تو فعال میشن و به ملت میپیوندند. یا علی کریمی؟؟ هر توییت تو میتونه صدها جلاد رو از کشتار مردم منصرف کنه. یا علی کریمی!!!!.
  2
  18
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.