فال روز یکشنبه ۲۵ سپتامبر - ۳ مهر

فروردین
 
با دوستان تان ملاقات خواهید کرد و خانواده تان از این موضوع راضی نیستند. سعی کنید که زمان تان را طوری مدیریت کنید که زندگی عاطفی تان تحت تاثیر قرار نگیرد. آرامش خود را حفظ کنید!
رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را
ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را
تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث میشود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

اردیبهشت
 
این که احساسات امروزتان ممکن است برای اطرافیانتان ناخوشایند یا ناراحت کننده باشند به این معنا نیست که باید آنها را از بقیه مخفی نگه دارید. با در میان گذاشتن احساسات خود با فردی که به شما نزدیک است و حالتان را درک می کنید می توانید خودتان را از این وضعیت رها کنید و احساسات منفی و ناخوشایندتان را تخلیه کنید. اگر امروز مجبور هستید زمانی از روز تعطیلتان را صرف کارتان کنید سعی کنید صبح زود بیدار شده و این کارها را به انجام برسانید تا بتوانید بقیه روز را به خودتان و عزیزانتان اختصاص دهید. امروز کسی که دوستش دارید به نظر شما فوق العاده ترین، کامل ترین و دوست داشتنی ترین آدم دنیا خواهد بود.
اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را***به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را
بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت***کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را
تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

خرداد
 
 احتمالا شروع کنید به برنامه ریزی برای یک کار جدیدی که دربارش قبلا فکر کرده اید. دوستان و شریک عاطفی تان از شما بسیار حمایت خواهند کرد و توصیه های مفیدی به شما ارائه می دهند. امروز بعد از ظهر ممکن است با شخصی از خانواده بحث کنید. باید ارامش خود را حفظ کنید و شرایط به زودی به حالت اول باز خواهد گشت. سعی کنید که خانواده تان را نادیده نگیرید. حداقل می توانید به آن ها گوش دهید.
به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است
گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است
تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.
تیر
 
امروز با خودتان تصمیم بگیرید که برخی چیزها و افراد اضافه را از زندگیتان حذف کنید تا جا برای چیزها و افراد جدیدتر و بهتر باز شود. در انجام این کار خساست به خرج ندهید، نترسید و دلسوزی هم نکنید. امروز در نه گفتن به دیگران جسارت بیشتری از خودتان نشان دهید و برای این کار خودتان را سرزنش نکنید، آخر چرا باید خودتان را برای راضی نگه داشتن آنهایی که به اندازه ی شما از خودگذشتگی نمی کنند فدا کنید؟! به طور خلاصه امروز کمی بیشتر مواظب خودتان باشید و به نیازهایتان توجه بیشتری داشته باشید. شما همیشه توجه ویژه ای به عزیزانتان و نیازهایشان دارید، اما آنقدر مشغول این کار هستید که گاهی خودتان را فراموش می کنید.
تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

مرداد
 
امروز مهارت ها و توانایی های خود را با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید. چیزهایی را که بلد هستید به یک نفر که از خودتان جوان تر و یا کم تجربه تر است یاد بدهید و مطمئن باشید که علاوه بر حس خوبی که با این کار به شما دست خواهد داد، خودتان هم به اندازه ی همان شخص چیزهای جدید یاد خواهید گرفت. این کار شما را به شکلی که خودتان هم انتظارش را ندارید به چالش خواهد کشید و درگیر شدن با سؤال هایی که جوابشان را نمی دانید به شما انگیزه خواهد داد تا برای گسترش علم و مهارت های خود به تحقیق و مطالعه ی بیشتری بپردازید و شاید حتی تصمیم بگیرید برای به روز کردن دانش خود در یک دوره ی آموزشی جدید ثبت نام کنید.
در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است
جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است
تعبیر:در همه حال شکر خدا را به جا آورید. در این کار رقیبی دارید که باید او را از میدان به در کنید تا به دلربای خودتان برسید. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید.

شهریور
 
احساساتی بودن تان ممکن است رابطه تان را با شریک عاطفی تان تحت تاثیر قرار دهد. فرصت خوبی دارید که در تمام بخش های تجاری موفق شوید. سعی کنید که بیشتر به افراد بزرگ تر خانواده توجه کنید.
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است
گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است
تعبیر:دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

مهر
 
شما از آن دسته آدم هایی نیستید که غرق در عالم خیال و رویا می شوند و از واقعیت فاصله می گیرند،به همین خاطر هم دیگران نمی توانند شما را به مسیری غیر از واقعیت و منطق بکشانند. اگر در حال حاضر در یک رابطه ی عاطفی هستید امروز فرصت بسیار خوبی برای سر و سامان دادن به این رابطه خواهد بود. امروز تمام روز احساس می کنید که یک مهمان ناخوانده به دیدنتان خواهد آمد و تا پیش از غروب آفتاب خواهید دید که حستان به شما دروغ نمی گفته است. فقط به احتمال زیاد تعداد مهمان ها بیشتر از یک نفر خواهد بود. برخی از دوستانتان خبرهای خوبی می خواهند به شما بدهند که دوست دارند هر چه زودتر با شما در میان بگذارند.
بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست
هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست
تعبیر:چرا کاری را که به نفع تو نیست انجام می دهی و چیزی را که ارزشی ندارد به بهای گزاف می خواهی به دست آوری. گره کارت به دست خودت باز می شود. پس منتظر غیب منشین. متکی به بازوی خودت باش تا به مراد خود برسی.

آبان
 
ممکن است با شریک عاطفی تان بحث کنید و این خلق و خوی بر روی روابط اجتماعی تان تاثیر بگذارد. خودتان را به روشنی بیان کنید و سعی کنید که صحبت کنید. احتمالا بخواهید که غرور خود را حفظ کنید. توصیه های یک دوست قابل اطمینان می تواند برای شما مفید باشد
روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست
نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست
تعبیر:هوشیار باش رقیبان می خواهند تو را خوار کنند و از در الفت وارد شده اند و طرح محبت با تو خواهند ریخت. فریب آنها را نخور. خودت گره ها را باز کن. از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می روی و در این سفر گشایشی در کارت می شود و تو به کام دل خود می رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.

آذر
 
ممکن است تمایل داشته باشید که امروز با عصبانیت رفتار کنید. مخصوصا در زندگی عاطفی و تجاری تان. از سرمایه گذاری و سفرهای شخصی امروز اجتناب کنید. زمان خوبی برای ساعت ها کار کردن نمی باشد. زیرا به نظر می رسد که مستعد مشکلات بهداشتی و سلامتی هستید.
ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است
به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است
تعبیر:به قولی که داده ای عمل کن. کار ناتمامت را تمام کن ولی پایت را از گلیمت درازتر نکن چون باعث رسوایی ات می شود. در حق کسی بدی نکن چون نتیجه اش دامنت را می گیرد. نصیحت این پیر دانا را گوش کن تا سعادتمند شوی و گره ی کار تو باز شود. اقبال و ستاره ی تو چون خوشه ی پروین است.

دی
 
در تمام طول روز با تردیدهایی روبرو خواهید بود. شما نمی دانید که باید حقیقت را مخفی کنید یا برعکس، آن را با صدای بلند فریاد بزنید. هر آنچه در ذهنتان می گذرد را به زبان آورده و تحت هیچ شرایطی دروغ نگویید. شرایط کیهانی موجود به کمک شما خواهد آمد تا بتوانید ایده هایتان را به صورتی که دیگران را ناراحت و شگفت زده نکند به زبان بیاورید و شاید حتی بتوانید آنها را با خود هم داستان کنید. این اواخر به طور خیلی جدی و سنگین شروع به ورزش کرده اید؟ پس امروز خودتان را برای گرفتگی عضلات و یک بدن درد اساسی آماده کنید. تا می توانید به خودتان استراحت بدهید و هر چقدر که دلتان می خواهد در جایتان لم داده و هیچ کاری هم انجام ندهید.
روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست
ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست
تعبیر:پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. همنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره ی دولت و اقبال تو چون ناهید درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی.

بهمن
 
امروز صبح ممکن است سر خود را به باد دهید و با خانواده شروع به دعوا کردن درباره پول کنید.باید بیشتر به استراحت کردن توجه کنید. به هر حال امروز بهتر است که کارهای چالش برانگیزی را انجام ندهید.
ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت
حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت
تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

اسفند
 
امروز شما احساس می کنید که انگار کوله بار بسیاری سنگینی روی دوشتان دارید که مانع سرعت گرفتن شما می شود و نمی گذارد پیشرفتی که قدرتش را دارید داشته باشید. هر چقدر بیشتر این کوله بار را به دنبال خود بکشید سرعتتان کمتر و پشتتان خمیده تر خواهد شد. این کوله بار سنگین، هر چه هست، خواه بار مسئولیت هایی باشد که ناخواسته به شما تحمیل شده اند، خواه روابطی که چیزی جز آسیب رساندن به روح و روانتان برای شما به همراه ندارند، باید کنار گذاشته شود. شاید خودتان متوجه نباشید، اما این وضعیت باعث شده است انگیزه تان را برای ادامه ی حرکت از دست دهید و احساس کنید هرچه تلاش می کنید پیشرفت نمی کنید. خودتان را رها کنید!
ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است
به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است
تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید..
+14
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.