فردوسی‌پور: صدا و مطالبات به‌حق مردم باید شنیده شود

رادیو فردا: عادل فردوسی‌پور، مجری سرشناس و سابق برنامه ورزشی ۹۰، با انتشار ویدئویی از اعتراضات مردمی اخیر در ایران حمایت کرد و خواستار پاسخ‌گویی حکومت به «مطالبات به‌حق» مردم به جای اعمال «خشونت و محدودیت» علیه معترضان شد.

بر اساس ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی از عادل فردوسی‌پور منتشر شده است، مجری سابق شبکه سوم رادیو و تلویزیون حکومتی ایران ضمن اشاره به درگذشت مهسا امینی و ابراز همدلی با مردم می‌گوید که «صدا و مطالبات به‌حق مردم باید شنیده شود».

عادل فردوسی‌پور تصریح کرده که «پاسخ مطالبات مردم، خشونت و محدودیت نیست» و ایستادگی مردم را در برابر شرایط سخت اقتصادی و محدودیت‌های اجتماعی در چند دهه گذشته ستوده است.
این ویدئو پس از آن منتشر می‌شود که در شبانه‌روز گذشته مسعود کیمیایی و مهران مدیری، دو تن از سرشناس‌ترین چهره‌های سینما و تلویزیون، نیز در ویدئوهایی جداگانه حمایت خود را از اعتراضات مردمی اخیر اعلام کردند.

در روزهای گذشته کاربران شبکه‌های اجتماعی بار دیگر خشم خود را از سکوت شماری از چهره‌های سرشناس و سلبریتی‌ها در قبال رخدادهای جاری در ایران به‌ویژه جان باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد ابراز کرده‌اند.

مجری سابق برنامه ۹۰ نیز از جمله کسانی بود که به دلیل سکوت خود تا پیش از این مورد انتقاد قرار گرفته بود.
+99
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  از دوپهلو حرف زدن بعضی ها خسته ام. این بازی دوسر رو ترک کنید لطفا
  0
  23
  جمعه ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران

  یه چیز روشن هست، نه مغول با اون مغولیش ماند نه هیتلر با اون هیتلریش، دهن خامنه ای صاف هست، هر جا فرار کنه، چهرخودش چه حـ... هاش، گیرشونومیاوریم و در جا حسابشون رو میرسیم
  1
  24
  جمعه ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  درود به شرف هرآنکه به جنبش پیوست. اما موج سواری ممنوع و در لفافه از آخوند مدارا طلب کردن ممنوعتر. با شهامت تر صحبت کنید، وقتش رسیده، از مهران مدیری چیزی کمتر یا بیشتر ندارید که نگران از دست دادنش باشید.
  1
  22
  جمعه ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Persiangulfforever - ویکفیلد، انگلستان
  فردوسی پور امتحان خودشو داده لطفا سعی نکنید خرابش کنید. خیلی ساده است که از کالیفرنیا و اروپا و بیرون از ایران خیلی راحت از آدم‌ها انتقاد کردن.
  1
  11
  جمعه ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.