کرباسچی: پس باید نصف خانم‌های شرکت کننده در تشییع سردار سلیمانی را می‌گرفتید


در جریان مناظره دیشب میبان کرباسچی و گنجی و کوشکی، کرباسچی در پاسخ به اظهارات کوشکی که گفت:

در زمان پیامبر زنانی که حجاب را رعایت نمی‌کردند مجازات می‌کردند، گفت: البته آن‌ها را نمی‌کشتند!

پس از این میهانان برنامه و مجری کرباسچی را متهم کردند اصرار دارد معتقد است مهسا امینی کشته شده است.
کرباسچی: باید نصف خانم‌های شرکت کننده در تشییع سردار سلیمانی را می‌گرفتید
غلامحسین کرباسچی - مدیر مسئول روزنامه هم میهن در گفتگو شبکه خبر: اگر بخواهیم رکن اصلی قانون را اجرا کنیم باید از همین در استودیو که در آن حضور داریم شروع کنند به گرفتن خانم ها/ پس وقتی میبینیم که یک قانون در یک زمانی تصویب شده که در حال حاضر یک اکثریت قاطعی از جامعه به آن عمل نمیکنند؛ باید این قانون مورد تجدید نظر قرار بگیرد
+104
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  وکیل مدافع - لندن، کانادا

  آغاز سرنگونی جمهوری منحوس٬ بیرحم، آدمکش، نجس، رذل، پلید، کثیف، شرور، ضد ایران و ایرانی، شیطان صفت اسلامی آخوندهای عرب زاده اشغالگر ایران آریایی
  5
  68
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  ایران داعش را که همه دنیا پشتش بود و سر میبرید و گردن قطع می‌کرد را با فرستادن چهار تا نیروی مستشار نابود کرد ، این جار جنالهای جوونهای سول را هم پلیس داره خویشتن داری میکنه والا با سه سوت از کف خیابون جمعشون میکنه .لاشخورها و‌کفتارهای وطن فروش بیهوده خوشحالی نکنید جنس این شلوغی ها با جنس خیزش لشگر گرسنگان پنجاه و هفت که شما انگل‌ها را روانه زباله دان تاریخ کرد فرق میکنه .
  79
  7
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Danayan - اسلو، نروژ

  در این جریانات مردم میبینند امثال مهران مدیری و رمبود پرستویی و بقیه دلقک‌ها خفه خون گرفتن! پس خیلی مسائل برای مردم روشن شد!
  2
  47
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  shirzan - برلین، آلمان

  ما که درس حوزوی نخوندیم هم اینو میدونیم که مسئله حجاب اجباری و مجازات رعایت نکردن اون طبق شرع وجود نداره چون حجاب نه در اصول دین و نه در فروع دین ذکر شده و حتی فروع دین که بطور مثال نماز هم جزء اون هست اگر کسی رعایت نکنه یعنی نماز نخونه در این دنیا مجازاتی براش تعیین نشده چه برسه به مسئله حجاب که نه از فروع و نه از اصول دین است. در اسلام البته حجاب توصیه شده اما برای رعایت نکردنش مجازاتی ذکر نشده. و از طرف دیگه بدعت در اسلام هم اصولا حرام است به این معنی که این آقایون ج.ا. آمدند یک بدعت در دین اسلام گذاشتند . پس نتیجتا طبق شریعت این قانون گذاران ج. ا. هستند که باید مجازات بشند نه اونهائی که حجاب رو رعایت نمیکنند.
  3
  34
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  shirzan - برلین، آلمان

  باعث شرمم هست که جنسیتمون یکی هست خانم مجری !!!!! حیف از کلمه خانم!!!!
  4
  36
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  omid haghgo - تکزاس، ایالات متحده امریکا

  دزد و صاحبخانه تا وقتی سر یک سفره اند . فقل و زنجیر در و پیکرنمیاید به کار. عزیزان اینها همه خیمه شبازیهای رژیم فاسد و جنایتکار است تا به هر طریق ممکن از ادامه اعتراضات جلوگیری و خشم مردم فروکش کند. کرباسچی قبلا در این نظام بوده و همکار این جانیان است و غیر قابل اعتماد مثل احمدی نژاد. اینان تا زمانی که در قدرت بودند کاملا هماهنگ با نظام حرف میزدند و عمل میکردند اما زمانی که از قدرت افتادند شده اند منتقد این وآن.پس غیر قابل اعتماد و نون به نرخ روز خورند. نظام میخواهد با فرصت مصاحبه دادن به این افراد زمینه را آماده کند برای کمی تغییر البته برای فریب مردم و حفظ خود نظام فاسد. البته اگر به مصاحبه خوب گوش کنید به این مجری خاعن هم از طریق گوشی پیغام میدهند که چه بگوید و چه سوال کند. مردم باید هوشیار باشند و به این برنامه های ساختگی که فقط وفقط برای بقای رژیم ساخته شده گوش ندهند فریب نخورند و هم چنان به اعتراضات ادامه دهند تا سرنگونی رژیم اتفاق بیافتد. راه اگر بی راهه شد رهبر نمیآید به کار . درفقس دنیا بیایی پر نمی آید به کار .
  3
  30
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  khyar - اوپسالا، سوئد
  آخه گاگول ما که یادمون نرفته اون موقع رو!! همون لشگر گرسنگانی که میگی سالهای قبل از 57 بایستی گرسنه تر میبودند مثلاً همون سال 42 دهه 50 که وضع مردم بهتر شده بود دیدیم که اون سال خواستند جمعش کنند و کردند سال 57 طبق تحقیق مشاور احمدی نژاد عبدالرضا داوری اکثر مردم در انقلاب شرکت نکرده بودند و حکومت شاه هم درصدد سرکوب مردم نبود برو مصاحبه اش رو گوش کن تا یک خورده حالیت بشه دوماً تو فکر کردی این دفعه سرکوب بشه دفعه بعد که از اطراف کشور اسلحه بریزند دست مردم آنوقت هم میتونید راحت جمعش کنید الآن نمیتونید جلو قاچاق مواد مخدر رو بگیرید چجوری میخواهید جلو وارد شدن اسلحه رو بگیرید
  4
  25
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه
  دوستان،اگر با مبارزان عزیز که در ایران هستند تماس دارید، توصیه کنید که با خودشون بطری رنگ یا کیسه پلاستیکی حاوی رنگ ببرند و آنرا روی شیشه های نیروهای انتظامی بپاشند که جلوی خودشونو دیگه نبینند و اینطوری . میشه از کار انداختشون. پیروزی نزدیک است. درود به همه مبارزان و زنان شیرزن
  2
  20
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  آزادی دموکراسی برابری - لندن ، انگلستان

  دیدی وقتی آدم لات و ابله و بی سر و‌پا با یک آدم عاقل و ورزشکار و قوی و . طرف است . میبیند هیچ قدرتی ندارد جز فحاشی و حقه بازی و کلک و لات بازی . جمهوری اسلامی هم همینطور است . اینها نشاندهنده افول ، ضعف ، سستی ، متلاشی شدن رژیم منحوس است .
  2
  23
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  گریزعلی تو چرا نمیمیری؟هاها
  5
  0
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش
  دوستان عزیزم، این مهران مدیری را تحریم کنین. اگر در اینستا دارید انفالو کن. این یکی از مزدورترین عوامل سپاه و رهبری هست که همه چیز را با جوک نرم میکنه. ..... لایق تمامی انهایی هست که مردم را تنها گذاشتن. و دست علی کریمی رو و چندتا خانم بازیگرعزیز را که همراه مردم شدند میبوسم! مردم بایستی استراتژی پیاده کنن، قوطی رنگ،.....تا میتونند خیابونا جاهای موتور رو گازئیل بریزن که لیز بخورن ،..... حتما بگیرن که عالیه، با هم باشیم. بایستی کنار هم دست تو دست هم خفشون کنیم. این اخوندا از ترسشون دارن ادمکشی میکن. ما هم امروز ازترسمون اگر نظامی افتاد زیر پاهامون تا ...ابگوشت نکنیم دوستان دست برنداری! اینا امسال نداها و برادرای ما رو کشتن و درجه دار شدن و پاداش گرفتن. اگر ترسیدی اینو بدون نکشتنش بیشتر ترس داره. ....کن. با پا و خواسته خودشون تفنگ به دست و باتوم به دست میشن اینها . پس..... نه با ۴ تا لگد ساده.میفهمین؟
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  تا تو رو کفن کنم !! هر هر هر
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.