سەشنبه تاریخی که زنان ایرانی روسری‌هایشان را به آتش کشیدند


همزمان با گسترش اعتراضات به مرگ مهسا امینی به چهارسوی ایران، سەشنبه ٢٩ شهریور زنان ضمن سر دادن شعارهای ضدحکومتی، در اقدامی تاریخی در چندین شهر روسری‌های خود را درآوردند. گزارش‌ها از اعمال خشونت علیه معترضان حکایت دارد.
+77
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران
  مردم ایران تجارب خیلی وحشتناک و بدی از اسلام شیعه ای دارند و دیگر این فرقه اهریمنی و پلید را در کشورشان نمی خواهند و چون روحانیون فاسد و جنایتکار این فرقه پلید با زبان خوش کنار نمی روند مجبور به زبان زور خواهیم شد.
  46
  40
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  behran - کردستان، ایران
  درود بیکران بر مردم شجاع و دلیر سراسر ایران؛ نبرد در سنندج از زمین و هوا همچنان ادامه دارد، گستره درگیریها از کف خیابانها به کوچه ها و محلات و خانه ها کشیده شده است، تشنج و تنش در مراکز سرکوب حکومتی میان نیروها بالا گرفته است؛ خبرهایی از حضور نیروهای عراقی و لبنانی بعد از بازگشت رئیسی از نیویورک برای به خاک و خون کشیدن سراسر شهر بنام جنگ با تجزیه طلبان بالا گرفته؛ عملیات سایبری و روانی و ایذایی در بالاترین سطح نیروهای حفاظتی و اطلاعاتی حاکمیت جهت تغییر نام این قیام مردمی به تجزیه طلبی در جریان است؛ در صورت حضور نیروهای خارجی مزدور، تا آخرین نفر مقاومت میکنیم و اجازه نمیدهیم پایشان به دیگر شهرهای پاک ایران برسد؛ بسیار مهم: هرگز هرگز هرگز در مقابل بازداشت و دستگیری دیگر همرزمان تماشاچی نباشید و با چنگ و دندان جلوگیری کنید تا فردا که ببینید جمعیت به میدان آمده دو برابر شده. پاینده ایران پُرتوان دلیران
  50
  45
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  مسئله بسیار مهم اینکه مردم نباید فکر کنن کار ( تمام شده ) است. اونجوری که از ویدئوهای مختلف میشه فهمید حکومت و نیروهای حکومتی به چند دلیل مقاومت شدیدی از خود نشون نمیدن واین میتونه به دلیل رسوایی حکومت در کشتار 96 و 98 باشه و یا حضور رئیسی در سازمان ملل و دلایل دیگر. به هر حال مردم ما باید بدونن که این مار زخم خورده را نباید به حال خود رها کرد. برگشتن به خانه ها مساویست با جسارت و گستاخی حکومتی ها. وقت اون رسیده که مردم ایران کشور را از این وطنفروشها پس بگیرن.
  4
  28
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  وکیل مدافع - لندن، کانادا
  آغاز سرنگونی جمهوری منحوس٬ بیرحم، آدمکش، نجس، رذل، پلید، کثیف، شرور، ضد ایران و ایرانی، شیطان صفت اسلامی آخوندهای عرب زاده اشغالگر ایران آریایی
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.