گوگوش کنسرت خود در فرانکفورت را به مهسا امینی و خانواده اش تقدیم کرد

رادیو فردا: گوگوش، خواننده پرطرفدار ایران، کنسرت شامگاه یکشنبه خود در شهر فرانکفورت را به مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله‌ای که در بازداشت گشت ارشاد جان باخت، تقدیم کرد و او را «دختر ایران» نامید.

خانم گوگوش در ابتدای این کنسرت با صدایی که از اندوه می‌لرزید با اشاره به حکومت جمهوری اسلامی گفت: «بیش از چهل سال است این گرگ‌ها تمام مهساها را می‌کشند تا با ایجاد غم و غصه ما را هم به مرور از درون خود بکشند. چه باید کرد؟»

وی سپس از حاضران اجازه خواست که این کنسرت و تمام ترانه‌های آن را به یاد و خاطره مهسا امینی تقدیم کند و به یکدیگر قول بدهند که حامی تمام مهساها و زنان کشور ایران باشند.
مرگ مهسا امینی هنگامی که در بازداشت عوامل گشت ارشاد در تهران بود، خشم عمومی را در میان ایرانیان برانگیخته است. این میان گزارش‌ها و شواهدی مبنی بر ضرب و شتم خانم امینی به هنگام بازداشت وجود دارد و از جمله چندین پزشک با مشاهده تصویر او بر تخت بیمارستان گفته‌اند که خون‌ریزی از گوش و کبودی زیر چشم علائم ضربه به سر می‌تواند باشد.
گوگوش: کسی به یاد مهساهای پرپر نیستاین در حالی است که وزیر کشور امکان ضربه مغزی خانم امینی بر اثر ضرب و شتم را رد کرده و گفته که او بیماری قبلی داشته است. اما امجد امینی، پدر مهسا امینی، در گفت‌وگو با پایگاه خبری «امتداد» عنوان کرده که بر اساس تماس‌های بسیاری از دخترهایی که آن روز با مهسا بازداشت شده بودند، مطمئن است که «او را زده‌اند».

خانواده مهسا امینی همچنین این ادعا را که او سابقه بیماری داشته است، رد کرده‌اند.
+125
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  dannni - سوئد، سوئد
  این هم از آب گل‌آلود ماهی میگیره شیرزن های تهرانی و کردی وووو امروز گل کاشتن جلو خود تفنگ های نظام
  55
  36
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  تقدم کنسرت! اینهم دقیقا مانند شیوه آخوندها نوعی کسب درامد و محبوبیت شغلی از راه «کفن و دفن اموات» است. هنرپیشه دیگری که سالهاست در جمهوری اسلامی کسب درآمد کرده به بهانه اعتراض به قتل مهسا اعلام می کند با خانوده ام ایران را ترک می کنیم. رضا بالانس برای کسب محبوبیت نزد مردم بغایت احمق ایران عزای عمومی اعلام می کند. آن مزد به قلم دیگر «خشم ملی» در راه است!» اعلام می کند. خاک بر سرتان.
  44
  23
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  13cyrus - لآهه، هلند
  خیلی‌ غلط میکنی‌ کنسرتو به نام یک دختر معصوم میذاری ،اگر راست میگی‌ درامد کنسرتت رو به خانواده های فرزند در بنده ایران تقدیم کن اون وقت ببینم باز هم جو گیر میشی‌ یا باز هم به فکر خودت و رها هستی‌.
  37
  27
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  007 Azadi - گوتنبرگ، سوئد

  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  شما و اون دانی چه ....های تو جامعه شدید؟
  3
  32
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  دمت گرم بلبل خوش صدای ایران : حد اقل مثل خیلی از هنر مندان بی خیا.ل از کنارش رد نشدی . ما هم در غمش شریک هستیم .
  7
  40
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  agha_ehsan - تهران، ایران

  اوه اوه اوه گوگوش !! سردسته کثافتهای عالم . بهتره بره به داد دخترش برسه که تو پنجاه سالگی هنوز داره تو ترکیه فاحشگی میکنه . ارجاع میدم به ( دانلود کتاب خاطرات شادی پهلوی ) بزنین گوگل و دانلود کنین و بخونین . در مورد سیاست و سکس دربار شاه که گوگوش هم بود
  46
  7
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.