پزشک بیمارستان کسری: سر مهسا ۱۰-۱۱ بار به دیوار کوبیده شده بود

مسیح علی نژاد در اینستاگرام نوشت: یکی از پزشکان مهسا امینی به من گفت مکالمه‌ ماموران را شنیده که می‌گفتند سر مهسا ۱۰-۱۱ بار به دیوار کوبیده شده چون در مقابل فحش‌های رکیک ماموران گشت ارشاد ساکت نمانده.


پیام فضلی به نقل از روایتهای یک پزشک فعال و شاغل در بیمارستان کسرا که در حال انجام وظیفه بود و شاهد مکالمه های چند مامور نیروی انتظامی در خصوص مرگ مهسا امینی که با 11 ضربه بر سر او به بیمارستان اورده شده بود هشدار داده است قبل از اوردن این شخص (مهسا امینی) ماموران گشت ارشاد به زندگی او پایان داده بودند یک جسمی بی جان اورده بودند.

گفتگوی افشا کننده پدر مهسا امینی:پدر مهسا امینی می گوید: دکترها می گویند اگر مهسا ۱۰ دقیقه زودتر به بیمارستان می رسید؛ زنده می ماند. یکی از وکیل مدافعان دادبان درباره مرگ مهسا می گوید: تمام شواهد حکایت از خشونت پلیس و نیروی انتظامی دارد و دادستان باید بدون توجه به ادعاهای پلیس، پرونده ای باز و تحقیقات را آغاز کند.
+212
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بیشرفهای بیناموس ، فقط زور و قدرتشون برای زنها و افراد ضعیف وبیدفاعست !! اونهم نه یکنفری ، دقیقاً مثل گله سگهای وحشی آفریقایی که جمعی حمله میکنند !! ای کسی که سر این دختر بیدفاع رو به دیوار کوبیدی ، خواهر و مادرت رو ده تا سگ دوبرمن نر و زن پتیارتم ، یه خر قبرسی . نر پنجاه سانتی !! خود کِش ، کِش ، کِشِتَم دوست داشتم اینجا بودی ، فقط من و تو و نه کس دیگری ببینم چقدر مردی و وجود داری !؟ تو روح اون پدر و مادر بیشرفت که یه حـ... مثل تو رو پس انداختند و بلای جون مردم کردند !! سر آخر ، خامه عنی خیلی کثافتی مفعول .
  21
  209
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  دین اسلام دین توحش هست و هیچ قرابتی با تمدن نداره. مسلمین علوی و عمری همشون تربیت یافته توحش هستن و اگر گاه رحمی دارن نسبت به بقیه انسانها فقط از ذات و سرشت انسانی هست وگرنه دین اسلام جز کشتن و رعب و مسلط شدن مرد بر زن نداره و نخواهد داشت. باید با ایجاد آگاهی از سنین کودکی این دین رو برای همیشه از خاک ایران ریشه کن کرد.تا دیر نشده و یمنی و سوری و عراقی جای مارو تو ایران پر نکردن. بسم اله الرحمن الرحیم فقط برای مومنان و مسلمین هست و بقیه نوع بشر و موجودات صرفن برای لذت بردن این مومنان افریده شدن.
  74
  187
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  کل ایران مرده و زنده تونو .....!!
  30
  76
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان

  این جمله من واسه اونهایی هست که مخشون کار میکنه، گول این چیزها و این خبرها رو نخورید شک نکنید پشت این اخبار منفی دشمنان ایران مثل مجاهدین خلق، اسراییل، عربستان و بقیه هستند، از این اتفاقات تلخ همه جای دنیا اتفاق میوفته ولی شما اصلا می‌بینید کسی صداش در بیاد؟ یه روز نوید افکاری هست میشه قهرمان داستان یه روز حسن کچل هست امروز هم این خانم شک نکنید فردا دوباره یه نفر دیگه رو علم می‌کنند. تو انگلستان یارو پلیس بوده با موتور زن رو بلند میکنه میبره تجاوز میکنه بعد جسدشو تکه تکه میکن من اصلا یه بار ندیدم ملت انگلیس استوری بزارن حمله کنن به این و اون، این اتفاقات همون جور که گفتم تلخ هست ولی همه جا در حال اتفاق افتادن هست ولی مشگل اینجاست یه مشت آدم مریض وطن فروش میخوان از این مسئله به نفع خودشون بهره برداری کنن.
  180
  111
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  هر چند همه از مرگ دختر جوان مهسا خانم غمگین هستند ولی این ادعا نمیتونه صحت داشته باشه چون کاملا سالم بود و جلوی دوربین حالش بد شد. مخالفان نظام برای پروپاگاندا بازم به کاهدان زدن.
  178
  25
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  انتقام سخت گرفتن لابد؟ یا اینکه ٩٢٠٠٠ میلیارد باید فراموش بشه؟ این فرقه حقش فقط جوی ....هست و بس. همه اشون. ٢٠ میلیون نفر توی ایران زیادی هستن
  21
  76
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  تنها بسیج سایبری که اسم درست سر خودش گذاشته شما هستید. جنی‌ . جن یک نمونه ابلیس هم می‌‌باشد. به جای سم و دم ولی عمامه و نعلین دارد. مرتب تسبیح در دست و زیر لب ورد عربی‌ می‌‌خواند. .... دو نمونه هم داریم.کله سیاه و کله سفید. کله سیاه‌ها زیاد کله سفید‌ها را قبول ندارند. می‌‌گویند این‌ها الکی‌ هستند. فقط ما کله سیا‌ها از نسل جن اعظم در ۱۵۰۰ سال پیش هستیم. خیلی‌ هم فکر بامزه هستید و وطن پرست. پاکترین و بهترین جوان‌ها این خاک را به سلاخ خانه می‌‌برید. به خاطر یک تکه غضروف جن اعظم که حاضر نبود قبول کند. کسی‌ که پیر شد.دیگر این تکه غضروف هم باید ترک کار کند. آنقدر هوس باز و حسود بود که گفت .حالا که مال من بازنشسته شده. زنها من باید همیشه پوشیده باشند تا نصیب غضروف‌ها دیگر نشوند. سوره‌ها شما را باید به زبان فارسی‌ ترجمه کرد. رک و راست بدون سانسور .تا درک کنید. به خاطر چی‌.اینقدر جنایت می‌‌کنید. مرید غضروف پلاسیده .بعد به ما می‌‌گوهید جاسوس آمریکا و اسراهیل.به خودتان وطن پرست
  20
  42
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momijii - توکیو، ژاپن

  [::Ahmad_Jeni - برلین، آلمان::]. جنی جان ، کسی که جن در روح و جسمش رسوخ کرده ( البته اعتقادی به جن ندارم ) نمیتونه واسه کسانیکه مخشون کار میکنه موعظه بکنه !! شما میخوای یه طورایی در حد مُخ کوچولوی خودت ، ذهنیت افراد رو از این جنایت حکومتی منحرف کنی ولی اینجا همه آخوند رو رنگ میکنن و جای اُلاغ میفروشن ، شما اگر این اراجیف رو تو کودکستان هم واسه بچه های کودکستانی بلغور کنی ، همه نه تنها توجه نمیکنن ، ممکنه سر بسرت بذارن و مچلت بکنن ، برو جنی جان ، برو کاسه کوزه تو جای دیگه پهن کن !!
  19
  40
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  [::Ahmad_Jeni - برلین، آلمان::]. برا خواهر خودت هم این اتفاق میفتاد همین رو میگفتی اگر در هر جای دنیا اتفاقی میفته همانطور که میگیم اتفاقی هست اما در ایران گشت ارشاد هر روزه و سیستماتیک مزاحم بانوان میشه درسته که همیشه به مرگ ختم نمیشه اما توهین و صدمات روحی و بعضی مواقع کتک هم هست آخه تو که گاگولی نیستی از خودت نپرسیدی چرا میون این همه کشور مسلمون فقط ایران و افغانستان باید حجاب اجباری داشته باشند ضمنا این مورد مرگ در بازداشت پلیس بار اول نبوده گزارش سازمان عفو بین الملل تا بحال بیش از هفتاد مورد رو مستند کرده اینکه تو چه نفعی برات داره که از این نظام نکبت طرفداری میکنی، برای ما مشخص نیست اما وجدان و شرف هم باید جایی در زندگیت داشته باشه. ضمنآ اینکه مردم کشوری شایعات رو باور می‌کنند بر میگرده به عملکرد اون دولتمردان. صدا و سیما از بس دروغ گزارش داده که مردم سعی می‌کنند از همه جا خبر بگیرند جز رادیو و تلویزیون دولتی خودشون که براش مالیات پرداخت می‌کنند.
  19
  41
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان

  اگه جمله اول نبود فقط با دیدن تیترمیگفتم آفرین به پزشکهای ایرانی که دست شرلوک هولمزروازپشت بستن.حتی جنس دیواروسال ساخت دیوارروهم میتونن بگن.آخرشم میگن ضارب میانسال وچپدست بودویه خال هم روپای راستش داره.😉
  49
  15
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  مسعود راستگو - تهران، ایران
  متأسفم برایت! اولن کشته شدن اون خانم مشکل دوم این گرفتاری و برگی از آن کتاب انسان‌ستیز است که ۴۳ ساله ادامه داره! 😖 در سیستم مردسالاری حجاب معنی اجبار دارد و "حجاب اجباری" همانا "اجبار اجباری" ست! عبارت تو جنس دومی، فقط در مردسالاری تداعی می‌شود، بطوریکه در ادیان بخصوص اسلام زن حتا آدم بحساب نمی‌آید بلکه کشتزاریست برای مردان الله! 😤 اینکه آدم دلش میخواد راستگو باشه میتونه راستگو برای ظالم هم باشه! ۴۳ سال ظلم با قوانین ضد‌بشری اسلام و تبعاتش که از دید طرفداران افراطی ج.ا. هم پوشیده نیست تا چه رسد به راستگویانشان! 🥴😖🥴
  18
  39
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان
  آخه گاگول تو داری حکومت ولایت وقیح رو با یک حکومت مدرن و دموکرات مثل انگلیس یا آمریکا مقایسه میکنی؟ اون کسانی که مرتکب جنایت شدند الان در زندان دارند آب خنک میخورند ولی در ایران از همین الان دارند این جنایت رو ماستمالی میکنند و میگن که این دختر خودش مرده و کسی اونو مورد ضرب و شتم قرار نداده، دوما اگر این کشورهایی که تو میگی مثل آمریکا و اسرائیل دشمنان ایران هستند من به تو بگم سگ این دشمنان شرف داره به شماها
  15
  34
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان
  امیدوارم از این اتفاق ها برای نزدیکترین عزیزان تو هم بیفته که کمی هم درد ملت تسکین پیدا کنه.
  15
  40
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  امیدوارم واسه خواهر و مادر خودت بیوفته حـ...
  28
  18
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  گاگول ..... در توالت رو دوباره باز کردی اسکول گلابی؟
  17
  18
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  امروز یک چیزی به دستم رسید نقل قول از پسر شیخک مجتبی‌. کیهان ۲۰ تیر ۱۳۹۰.می‌ گوید. یکی‌ از دوران خوب یادگیری من در کلاس خصوصی استاد طوسی بود. در کلاس‌ها ایشون خیلی‌ فیض می‌‌بردم. بعد شما دعا که اگر این اتفاق برا خواهر این برادر ارشادی افتاد .رنج بکشد. کار این‌ها از این حرفا گذشته. از کی‌ تا حالا پری بلند‌ها ارشادی حیا دارند؟ اون پری بلنده سابق یکی‌ بود. آنکه دوست داشت می‌‌رفت.آنکه دوست نداشت می‌‌رفت مسجد نماز می‌‌خواند. امروز لشگر بیت رهبری بلنده داریم
  16
  18
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  ننگ و شرم بر خامنه ای و همه ماموران آدمکشش و اسلام و آخوند اهریمنی
  16
  23
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان
  آره در توالت رو باز کردم تا ببینم حال میکنی اون تو! اون تو خوش میگذره؟ دو قلپ جای فانتوم نوش جان کن
  10
  11
  دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.