توضیح عجیب پلیس در مورد مهسا امینی ۲۲ ساله: وی بخاطر سکته قلبی به کما رفته

بی بی سی: درپی انتشار اخباری درباره «مرگ مغزی» یکی از شهروندان به نام مهسا امینی به دلیل کتک خوردن در یکی از پاسگاه‌های تهران، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران در اطلاعیه‌ای تایید کرده که زنی به بیمارستان منتقل شده، اما نوشته که وی «به کما» رفته و علت را «سکته قلبی» او عنوان کرده است.

روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه دختری به نام مهسا امینی، ۲۲ساله‌ و اهل شهرستان سقز که همراه خانواده‌‌اش به تهران سفر کرده بود، در ۲۲ شهریور توسط گشت ارشاد بازداشت شد و پس از دو ساعت «جسم نیمه‌جانش» از ساختمان وزرا به بیمارستان کسری منتقل شد.

در خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی آمده که خانم امینی به دلیل خشونت فیزیکی پلیس، جراحات شدیدی دیده و به دلیل آسیب شدید مغزی بیهوش شده یا به کما رفته است. برخی رسانه‌ها نیز از مرگ مغزی او خبرهایی منتشر کرده‌اند.

بی‌بی‌سی امکان تایید مستقل وضعیت خانم امینی را در حال حاضر ندارد.

پلیس تهران در اطلاعیه‌اش بدون اینکه نامی از خانم امینی ببرد و بگوید او به چه اتهامی دستگیر شده، نوشته است: «خانمی برای توجیه و آموزش به یکی از بخش‌های پلیس تهران بزرگ هدایت شده بود که ناگهان در جمع سایر افراد هدایت شده به طور ناگهانی دچارعارضه قلبی شد.»

در این اطلاعیه آمده است: «بلافاصله این خانم با همکاری پلیس و اورژانس به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان و مداوا قرار دارد.»

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ، خبرهای منتشر شده درباره ضرب و جرح مهسا امینی را رد کرده و آن را «ادعاهای رسانه‌های معاند درباره این حادثه» خوانده است.
+36
رأی دهید
-81

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  بی پدرهای بی ناموس، برید برای ننتون این داستان‌های کذایی رو تعریف کنید اگر من به جای برادر و پدر این خانم بودم دودمان‌تان را به خاک سیاه می‌کشوندم تا هفت نسل شما برای همیشه به یاد داشته باشند. بی ناموسهای هرزه، بی وجودهای نون به نرخ روز خور یک لحظه تو آینه نگاه کنید و از خود خجالت بکشید که چنین فجایع و بلایی سر مردم خود می‌آورید.
  5
  128
  ‌پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  چرا مامان تو به طور ناگهانی دچار عارضه قلبی نمیشه! خاک بر سر تو و اون دین مقدست!
  7
  113
  ‌پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  یه گند میزنند برا توجیهش مجبور میشند دروغ بگند بعد برا توجیه گنده کاری و دروغشون یا باید بازم دروغ بگند یا یه جوری مردم را ساکت کنند که دیگه سوال نکنند.
  4
  92
  ‌پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  دروغ‌های کلیشه ای و نخ نما ! خوب ابله ها کمی فکر کنید واسه یه ماستمالی محکمه پسند ! امیدوارم که این دخترک به زندگی برگرده ولی اگر بازگشتی به کارش نبود اثرات ضرب و شتم رو چطور ماستمالی میکنید !!؟اونهم یه سناریوی کلیشه ای ، شبانه و فقط در حضور پدر و مادر دفن میکنید و بدون اجازه دیدن پیکر این طفلک به اولیاءش و هزار تهدید که اگر مصاحبه کنید و مراسم بگیرید فلان و فلان و فلان !! من نمیدونم اینها غیرت و ناموس دارند یا یه مشت حـ... مادر بخطا هستند !!؟ البته دومیش درسته .
  7
  95
  ‌پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  jabi_barsa - بارسلونا، اسپانیا

  عجب !!!. امیدوارم حال این دختر خوب بشه.
  4
  65
  ‌پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اسلام دین رحمت و عدل است. یعنی هرکی این حرف رو بزنه و بگه خدا عادله باید جفت پا رفت تو دهن کثیفش. ببین برای یه آیه .... که محمد برای جمع و جور کردن این خاله خوله های بیتش از خودش در اورده که عربها نیان دید بزنن، چه بلایی رو یه سر بنی بشر دارن در میارن.
  3
  15
  ‌پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا
  چقدر غم انگیز بود سرنوشت این دختر میتونست اروپا امریکا باشه به اوج پیشرفت و افتخار برسه اما از بخت بدش ایران بود و قربانی شد قربانی یک رژیم پلید شیطانی حـ... قربانی ماموران ولدالزنای نیروی انتظامی. شرم بر تمام ایرانیانی که برای ایرانی دل نمیسوزونن ولی برای مردگان تازی سامره و کربلا، خاک بر سر میریزن
  1
  15
  ‌پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان
  دختر 22 ساله سکته قلبی کرده؟؟؟؟ بیچاره اون دختر / بیچاره خانواده دختر/ بیچاره مردم وطنم 😥😥😥😥 با امید اینکه این دختر هرچه زودتر تندرستی خود را باز یابد. به امید اینکه هرچه زودتر این جانوران وحشی و درندگان بیشرم از روی کره زمین محو و نابود گردنند.
  1
  18
  ‌پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.