واکنش یک اصولگرا به حاشیه‌های فرزند انسیه خزعلی: سفر خارجی با اموال شخصی ایرادی ندارد!

سایت رویداد 24:نازیلا معروفیان
محمدصادق کوشکی فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به حاشیه‌های فرزند انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور به رویداد ۲۴ می‌گوید: مقامات ارشد حاکمیت باید یک فکری برای این وضعیت بکنند. البته در همه دولت‌ها این مسئله وجود داشته و فقط مختص به دولت آقای رئیسی نیست.

کوشکی می‌گوید: البته حساب فرزندان مسئولان از پدر و مادرشان جداست. مسئولان می‌گویند که فرزندان ما مستقل هستند و خودشان برای زندگی‌شان تصمیم گرفته و می‌گیرند و در نهایت حساب ما با آن‌ها جداست. این پاسخ مسئولان به لحاظ حقوقی، درست و قابل قبول است، اما به هر حال وجود فرزندان مسئولان در کشور‌های دشمن نظیر آمریکا و انگلیس می‌تواند به یک اهرم فشار علیه جمهوری اسلامی تبدیل شود و این امکان وجود دارد که از این افراد علیه پدران و مادرانشان استفاده شود. البته ناگفته نماند دفاع مسئولان هم در این موارد قابل قبول است، چون فرزاندان آن‌ها بالغ هستند و حساب فرزندان از پدر و مادرشان جداست.

این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به اینکه چرا در چنین شرایط اقتصادی‌ای که مردم برای تامین اقلام خوراکی هم دچار مسئله هستند، فرزندان مسئولان حاکمیت در کشور‌هایی که بار‌ها آن‌ها را سرزمین دشمن تلقی کرده‌اند، سکونت دارند، گفت: اگر مشخص شود یک مسئولی فرزندش را با پول بیت‌المال به خارج از کشور فرستاده، وی مرتکب یک جرم وحشتناک شده است، اما فعلا که چنین چیزی مشخص نیست.

وی در ادامه اظهار کرد: اگر مسئولان و فرزندانشان برای این سفر‌ها از اموال شخصی خود استفاده کرده باشند، مشکلی نداشته و به لحاظ حقوقی قابل پیگرد نبوده و هیچ اعتراضی هم وارد نیست. امیدواریم که مسئولان با پول بیت‌المال فرزندانشان را به خارج از کشور نفرستاده باشند.

او درباره رفتار دوگانه در واکنش به موارد مشابه گفته «این دولت و آن دولت ندارد. وجود فرزندان مسئولان در سرزمین‌های دشمن، یک اهرم فشار علیه جمهوری اسلامی است. این یک بحث امنیتی جدی است و ربطی به دولت روحانی و رئیسی ندارد.
+3
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  آشغال چطور این فرزندان با رانت و‌بورسیه وارد دانشگاهها میشوند و یهویی همشون سر از کانادا و‌سوئد و انگلیس و آمریکا سر درمیارن؟ با فامیل و لست نیم متفاوت بعد همبنا میان شرکت مثلا دانش بنیان میزنند برای کی؟ مردم ایران بی پناه هستند وگرنه چرا اینا باید بتونند بدون گذراندن سربازی و بدون طی روال قانونی وارد دانشگاه و سپس شرکتهایی با قراردادهای مشکوک با شهرداری و سایر نهادها ببندن بعدهم با جعل سند و به اسم معافیت سربازی سر از کانادا و آمریکا دربیارن!؟ اینا با کدوم درآمد شخصی اینا تا اینجا رسیدن؟
  0
  33
  ‌سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  خیلی راحت اموال مردم رو اوردن جزو اموال شخصی. شماها دستتون رو گرفته بودین عقب جلوتون سال ٥٧. ایراد و پدرهای شما داشتن که در مصرف اب صرفه جویی کردن و هدر ندادنش
  0
  29
  ‌سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران

  اقای کوشکی ، این فرزندان با پول دزدیده شده توسط والدین شان که اموال ملت ایران است بخارج میروند . همه این انگل زادگان چه در داخل و چه در خارج دارای حساب های میلیاردی میباشند . تمام مسیولان نظام اسلامی دزد هستند .همه مسیولان جهت حفظ نظام مجوز دزدی از طرف بیت رهبری دارند
  0
  31
  ‌سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  فقط میشه گفت آقای کشکی ، خفه شو و برو کشکتو بساب !! همه زالو و انگل زاده ها مستقلاً ولی با کمک مالی اولیاء دزد و غارتگرشون و با رانت ، در کشورهای بقول مسئولین فاسد و فریبکار ، متخاصم و دشمن سکونت کرده و زندگی لاکچری دارن و عشق و حال میکنند !!
  0
  34
  ‌سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  کوشکی: "فقط مختص به دولت آقای رئیسی نیست" 🥴 معلومه در ۴۳ سال اخیر حکومت فامیلی قبیله‌ای اسلامی، رانت‌خواری و اختلاس داشته و دارد! 😖 کوشکی: "فرزندان ما مستقل هستند و خودشان برای زندگی‌شان تصمیم گرفته و می‌گیرند" 😖 لعنتی نسل جدید حکومت اسلامی رو نمیخواد، با استقلال تصمیم گرفتن ج.ا. را سرنگون کنند و برای خودشان عاقلانه رفاه و سازندگی داشته باشند!
  0
  24
  ‌سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  اول که این مطلب رو خوندم حواسم به چهره این یارو کشکی نبود ، ولی الان یهو دیدمش و کمی دقیق شدم به چهره اش . راستی اینا چرا اینقدر بد ریخت و بد هیبت هستند !؟ دیدن قیافه های اینها ، آدم رو یاد مصیبتها و مشکلات و بدهکاری هاش میندازه !! چندش آور .
  0
  21
  ‌سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.