بازی خطرناک مهدی تاج با فوتبال ایران؛ قرارداد اسکوچیچ فسخ نشده

ایران وایر:برخلاف ادعای مدیران فدراسیون فوتبال ایران، «دراگان اسکوچیچ» نه تنها مطالباتش را از این فدراسیون به صورت کامل دریافت نکرده که حتی قراردادش به عنوان سرمربی تیم ملی نیز فسخ نشده است.

خبرگزاری ایسنا در گزارشی نوشته است، دراگان اسکوچیچ به همراه وکیل و مدیربرنامه خود جلسات چندباره‌ای را طی دیروز و امروز در فدراسیون فوتبال برگزار کرده و هنوز دو طرف سر مفاد فسخ قرارداد به توافق نرسیده‌اند.

درحالی که قرارداد سرمربی پیشین تیم ملی ایران هنوز به صورت کامل فسخ نشده، فدراسیون فوتبال روز گذشته فهرست بازیکنان مورد نظر «کارلوس کی‌روش» برای حضور در تیم ملی را اعلام کرد.

تعلل مدیران فدراسیون فوتبال در فسخ قانونی قرارداد دراگان اسکوچیچ می‌تواند عواقب ناخوشایندی برای فدراسیون فوتبال ایران داشته باشد.

طبق قوانین فیفا، باشگاه‌ها و فدراسیون‌های ورزشی حق ندارند تا زمانی که مربی دیگری را تحت قرارداد خود دارند، از مربی دیگری استفاده کنند.

ایسنا در بخشی از گزارش خود نوشته است: «پیش از این اعلام شده بود که فدراسیون فوتبال در صورت فسخ قرارداد اسکوچیچ می‌تواند دستمزد سه ماه از قرارداد او را پرداخت کند اما با جلسات متوالی اسکوچیچ در این فدراسیون، به نظر می‌رسد که روند جدایی طرفین از همدیگر به این سادگی‌ها نیست.»

پیش از این مهدی تاج با قراردادی که با «مارک ویلموتس» امضا کرد نیز فوتبال ایران را وارد بحرانی تمام نشدنی کرد.

او حالا درحالی که می‌تواند حکم قطع همکاری با دراگان اسکوچیچ را به صورت رسمی اعلام و ابلاغ کند، به دلایل نامفهومی «وقت‌کشی» می‌کند. این وقت‌کشی می‌تواند منجر به شکایت دراگان اسکوچیچ به فیفا در ماه‌های آینده و جرایم سنگین برای فدراسیون فوتبال ایران داشته باشد.
+10
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.