افشاگری علی کریمی علیه نایب‌رییس تاج از عدم صدور مجوز برای حضور در تیم منتخب جهان

علی کریمی یک نامه‌ قدیمی از زمان دبیرکلی مهدی محمدنبی، افشا کرد که مربوط به سال ۱۳۸۸ است. مهدی محمدنبی، دبیرکل وقت فدراسیون فوتبال در این نامه از عباس انصاری‌فرد، مدیرعامل وقت پرسپولیس خواسته بود به علی کریمی اجازه حضور در مسابقه دوستانه ستارگان جهان در آمریکا را ندهد.

با توجه به تاریخ نامه، به نظر می‌رسد این دستور پس از موضع گیری‌های علی کریمی در آن زمان نسبت به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در ایران صادر شده بود. زمانی که علی کریمی به همراه چند بازیکن دیگر در بازی مقابل کره جنوبی در بازی‌های مقدماتی جام جهانی، با "مچ‌بند سبز" در حمایت از میرحسین موسوی وارد زمین شدند.
در نامه مربوط به سال ۱۳۸۸ مهدی محمدنبی، دبیرکل وقت فدراسیون فوتبال از مرحوم عباس انصاری‌فرد، مدیرعامل آن زمان پرسپولیس خواسته بود به علی کریمی اجازه حضور در مسابقه دوستانه ستارگان جهان را ندهد.
پاسخ مهدی تاج به انتقادات تند علی کریمی
مهدی تاج به انتقادهای علی کریمی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی تاج در نشست خبری امروز خود درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره انتقادهای علی کریمی گفت: کریمی اسطوره است و شاید کسان دیگر هم ما را دوست نداشته باشند ولی مجمع به موجب قانون من را انتخاب کرد. علی کریمی محترم است. شاید همین امروز هم استوری بگذارد. من این مسائل را می‌بینم و احترام قائل هستم. اگر پیشنهادی بدهند که بتوانم اجرا کنم به دیده منت قبول دارم.
+21
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران
  (اگر پیشنهادی بدهد قبول میکنم) احتمالا تاج قصد رشوه دادن و خرید کریمی را دارد . فکر نمیکنم کریمی زیر پرچم دزدان و خلافکاران حرفه ای فوتبال برود .
  2
  7
  جمعه ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.