چرا هیلاری کلینتون دیگر دامن نپوشید؟

یک شرکت تبلیغات لباس زیر در برزیل از تصویری که لباس زیر کلینتون را نشان می‌داد برای تبلیغ محصولات خود استفاده کردایندیپندنت فارسی: هیلاری کلینتون، وزیر خارجه اسبق آمریکا و نامزد مغلوب انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات‌ متحده در گفت‌و‌گو با سی‌بی‌اس دلیل اینکه چرا دامن نمی‌پوشد را فاش کرد.

کلینتون ۷۴ ساله در بیش از دو دهه اخیر در مراسم رسمی و عمومی با دامن دیده نشده است و همواره شلوار پوشیده است. او به سی‌بی‌اس گفت که یک سفر کاری حدود ۳۰ سال پیش به برزیل که در آن لباس زیرش سوژه رسانه‌ها شد، او را به این فکر واداشت که دیگر هرگز دامن نپوشد. این سفر، زمانی که هیلاری کلینتون بانوی اول آمریکا بود، انجام شد.

کلینتون به سی‌بی‌اس گفت: «روی مبل نشسته بودم و خبرنگاران وارد شدند و شروع به عکاسی کردند. بعد ناگهان اخبار یک آگهی تبلیغاتی به کاخ سفید رسید که نشان می‌داد من با پاهای باز روی مبل نشسته‌ام.»

در عکس مورد اشاره کلینتون، او کت و دامن پوشیده است و لباس زیرش درحالی که روی کاناپه نشسته، مشخص است.
کلینتون گفت: گمان می‌کردم پاهایم بسته است.

یک شرکت تبلیغات لباس زیر در برزیل از این تصویر برای تبلیغ محصولات خود استفاده کرد و در آن زمان بانوی اول آمریکا، بانوی اول لباس زیر لقب گرفت.

وزیر امور خارجه اسبق آمریکا گفت که از آن پس تصمیم گرفت شلوار بپوشد، چون عکاسان همه جا او را دنبال می‌کردند.

کلینتون گفت: زمانی که از پله‌ها بالا می‌رفتم، آنها پایین‌تر از من ایستاده بودند و عکس می‌گرفتند.

هیلاری کلینتون درآن سال‌ها زندگی پرماجرایی داشت و با اتفاق‌ها و رسوایی‌های متعددی مواجه شد که از جمله آنها ارتباط همسرش بیل کلینتون، رییس‌جمهوری اسبق آمریکا با زنان متعدد از جمله منشی‌اش، مونیکا لوینسکی بود.
+5
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  از یک سِنی به بعد دیگه مای بیبی لازم شده، دیگه مجبوره شلوار پاش کنه.
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.