مرد ۳۳ ساله همسر ۱۶ ساله باردارش را بخاطر درخواست خرید سیسمونی کُشت

 مرد ۳۳ ساله‌ای که همسر ۱۶ ساله باردارش را به خاطر تقاضای خرید سیسمونی به قتل رسانده بود، در حضور مقام قضایی از این جنایت تکان دهنده پرده برداشت.

به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان، دوازدهم تیر گذشته بود که مرد جوانی خودروی پرایدش را مقابل مرکز درمانی پارک کرد و سراسیمه همسر ۱۶ ساله اش را در حالی به داخل اورژانس بیمارستان برد که دختر ۶ ساله‌ای نیز او را همراهی می‌کرد.

پزشکان با مشاهده وضع وخیم زن نوجوان بلافاصله اقدامات درمانی را آغاز کردند، اما او نه تنها جنین ۸ ماهه اش را سقط کرد بلکه خود نیز به کما رفت و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امدادی هاشمی نژاد بستری شد.

مرد جوان پس از این ماجرا به همراه سوگند (دختر ۶ ساله اش) به خانه بازگشت، اما تلاش کادر درمان برای نجات زن ۱۶ ساله از مرگ نتیجه‌ای نداد و او مرداد گذشته بر اثر برخی از عوارض ناشی از یک درگیری جان سپرد.

«محمدرضا» پس از اطلاع از مرگ همسرش، عازم بیمارستان روان پزشکی ابن سینا شد و از پزشکان خواست او را در بیمارستان بستری کنند چرا که حال روحی و روانی مناسبی ندارد. با توجه به این که «محمدرضا- الف» قبلا نیز به مرکز درمانی ابن سینای مشهد مراجعه کرده بود، پزشکان به طرح سوالاتی در این باره پرداختند که ناگهان مرد ۳۳ ساله راز عجیبی را فاش کرد.
صحنه وقوع قتلاو به کادر درمانی بیمارستان گفت: مدتی بود که خودروی پرایدم دچار نقص فنی شده بود و نیاز به تعمیر داشت. من هم که به خاطر اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه، درآمد زیادی نداشتم و نمی‌توانستم با مسافرکشی هزینه هایم را تامین کنم بسیار نگران بودم در همین شرایط همسرم از من تقاضای پول کرد تا برای نوزادی که هنوز یک ماه دیگر قرار بود به دنیا بیاید اسباب بازی و لباس (سیسمونی) تهیه کند.

من هم از خواسته همسرم بسیار عصبانی شدم و با زدن ضرباتی بر پیکرش او را به طرف چارچوب آلومینیمی حمام هل دادم به طوری که در حمام کنده شد و او روی زمین افتاد، وقتی دیدم حال وخیمی دارد او را با کمک دخترم سوگند که حاصل ازدواج با همسر قبلی ام است به بیمارستان بردم، ولی او نه تنها فرزندش را سقط کرد بلکه خودش نیز جان سپرد.

با گزارش این ماجرا به پلیس ۱۱۰، دقایقی بعد قاضی دستور بازداشت متهم (محمدرضا) را صادر کرد. این مرد شیشه‌ای پس از انجام اقدامات درمانی برای ترک اعتیاد، روز گذشته در برابر قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار گرفت و به صراحت قتل همسر ۱۶ ساله اش را پذیرفت.

او گفت: همسر قبلی ام به خاطر اعتیاد از من طلاق گرفت و من سال گذشته با «فاطمه – ک» (مقتوله) ازدواج کردم، اما پولی برای تامین مخارج زندگی نداشتم و درآمدم حتی کفاف هزینه‌های اعتیادم را هم نمی‌داد به همین دلیل وقتی با تقاضای همسرم برای خرید اسباب بازی و لباس‌های نوزادی مواجه شدم دیگر حال خودم را نفهمیدم و او را کتک زدم!

درحالی که این جنایت وحشتناک نیز مقابل چشمان دختر ۶ ساله انجام شده است، متهم مذکور در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت تا بررسی‌های بیشتری در این باره صورت گیرد.
+77
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  دقیقا به خاطر اینچنین مواردی است حضرت امام در رساله اشان همواره تأکید بسیار کرده اند که اگر همسرتان کوچولو موچولو است از تکنیک تفخیض استفاده کنید که لااقل وقتی در حال خماری بنابر تکلیف شرعی همسر پر توقع خود را تربیت می کنید به جنین آسیبی نبیند.
  7
  33
  دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش

  اخه حیوان ! تو که مرد نیستی ! میرفتی لوات میکردی حداقل هزینه زنتو میدادی اون جوری مرد تر میبودی‌‌بی پدر! دختر ۱۶ ساله کدوم بی پدری به تو داده اخه ! نس ناس! تورو باید از پایین تنه دار زد! زن حامله رو میکشی؟
  1
  58
  دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.