علی مطهری: نحوه مذاکره ما با آمریکا مایه مسخره خاص‌وعام شده‌ است

علی مطهری، نماینده مجلس دهم نوشت: همه به‌خاطر یک ژست انقلابی که ما می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم درحالی‌که ملت ما زیر فشار‌های معیشتی درحال تحقیر شدن است.

علی مطهری، نماینده مجلس دهم در رشته توئیتی نوشت: نحوه مذاکره ما با آمریکا مایه مسخره خاص‌وعام شده‌است. به‌جای آنکه مستقیماً مذاکره کنیم و کار را در چند جلسه تمام کنیم، ما پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهیم، اتحادیه به آمریکا می‌دهد، آمریکا پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهد و اتحادیه به ایران می‌دهد و همین‌طور، همه به‌خاطر یک ژست انقلابی که ما می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم درحالی‌که ملت ما زیر فشار‌های معیشتی درحال تحقیر شدن است.


وی در ادامه افزود: نباید کاتولیک‌تر از پاپ باشیم. پیغمبر اکرم قبل‌از فتح مکه با ابوسفیان بزرگ‌ترین دشمن اسلام مذاکره کرد و جان و مال مردم را حفظ نمود.
+93
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  گیج و ویج ترین آدم‌ها نحوه و نتایج مذاکرات رو که برانداز میکنن ، خیلی راحت میفهمند که این مذاکرات یه سناریوی مضحکه برای بازی دادن افکار مردم !!
  10
  73
  یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  پسر را به جرم پدر محکوم نمی‌‌کنم. ولی پدر ایشون کارگردان ولایت ننگ بود و نوشت. حمله اعراب به ایران بزرگترین نعمتی بود که نسیب ملت ایران شد.اگر روزی موضع در مقابل پدرت گرفتی. هرچه گفتی‌ قبول داریم.
  16
  52
  یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دوشنبه - تهران ، ایران

  ملا جماعت، اشغالگران ایران اینقدر سیاه بازه این جونور بچه ملا که از خودشونه صداش دراومده.
  11
  45
  یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  جناب مطهری برجام خودش راجع به چیست که مذاکراتش باشه؟! داستان از اونجایی آغاز شد که ج.ا. می‌خواست، رسیدن به اتمی شدن را مخفیانه جلو ببرد، گندش بالا اومد. بعد گفتن تو اسلام بخصوص شیعه تقیه (دروغ و نیرنگ و حقه‌بازی از سر استیصال) عادی‌ست! 😖 که چی بشه؟! پاسخ ج.ا.: "ما چون نتونستیم ژاپن یا کره‌جنوبی اسلامی بشیم، رفتیم تو مایه کره‌شمالی شدن شیعه‌ای 🥴🥴 خوب جناب مطهری با اون سرکرده‌تان رفسنجانی، چه مزایایی داره کره‌شمالی شدن؟! 😖 مشکل اساسی مذاکره مستقیم نیست، مشکل بسیار بالاتر اتمی شدن و دنیا را بر علیه ایران شوروندن‌ست و اساسن دین‌سالاریست که سال ۵۷ شروع ویرانی همه‌جانبه ایران زمین شد! 😤
  10
  38
  یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  همون موقع که برجام‌بازی بیخ پیدا کرده بود، جنابعالی حکم علیه زنان میدادی علی مطهری: "رد چندهمسری به معنای رضایت به فحشا است." 😖 تازه با بیراه کشاندن اون مسئله میری تو مسائل سکسی و زن‌ستیزی علی مطهری در طرح پرسش خود گفت: «جدیدا پدیده‌ای در جامعه ظاهر شده به نام ساپورت یا جوراب‌های بلند که ریشه آن هم از شبکه‌های ماهواره‌ای است؛ نکته اینجاست که استفاده‌کنندگان این پوشش وقتی عکس‌العملی از دولت نمی‌بینند استنباط می‌کنند که این نوع پوشش اشکالی ندارد و مشمول پوشش اسلامی هم است.‌» حجاب کثیف اسلامی یا بقولی اجباری کار خودت و پدرت بود و هست! 😤 موی زن اسلام را به باد می‌دهد نه اتمی شدن ایران، نه فقیر شدن مردم، نه. فقط باید بالا آورد با این همه بلاهت و حماقت شیعه‌ای!! 🤮
  10
  28
  یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  این بنده خدا برعکس پدر مرحومش خیلی ساده و پپه تشریف دارن. یکی نیست به این بگه اسگل خان این امریکاست که ایران رو دست انداخته امضا کرده زده زیرش. هم خر رو میخواد هم خرما رو. هم میخواد فعالیت اتمی نباشه و هم تحریم سر جاش باشه. می دونم بازم نمی نفهمی !!!
  33
  13
  یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  vg2000 - اسلو، نروژ

  چه بلایی سر ایران و ایرانی آورد این فرقه کثیف اسلامی
  10
  30
  یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.