ویزا بالاخره صادر شد؛ کنسرت همایون شجریان در دو شهر کانادا در زمان معین اجرا می‌شود

 همایون شجریان یورونیوز: پس از آنکه همایون شجریان گفت که ویزای برخی از اعضای گروه سیاوش برای کانادا صادر نشده و بنابراین برگزاری کنسرت در این کشور به تعویق می‌افتد، در اطلاع رسانی تازه اعلام کرد که ویزای همه اعضای گروه صادر شد.

وی با این حال گفت که اجرای کنسرت تورنتو و مونترال «از دست رفت» اما کنسرت‌های ونکوور در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ سپتامبر و کلگری در ۱۱ سپتامبر برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد که طبق اطلاع رسانی قبلی کنسرت تورنتو و مونترال به ماه ژانویه ۲۰۲۳ موکول می‌شوند.

وی پیش از این گفته بود که کنسرت‌هایش در کانادا به علت عدم صدور روادید برای او و همچنین برخی از اعضای گروهش به تعویق افتاده است.

فرزند محمدرضا شجریان در پست اینستاگرامی خود نوشته بود که در حال حاضر نیمی از اعضای گروه در کانادا و نیمی دیگر به علت عدم صدور ویزا همچنان در ایران هستند. طبق برنامه قبلی قرار بود نخستین اجرای گروه همایون شجریان امروز، جمعه ۲ سپتامبر در تورنتو برگزار شود.

او در ادامه توضیح داده بود که ویزای چند تن از هنرمندان اصلی گروه سیاوش همچنان در پروسه اداری است و هنوز به مرحله صدور نرسیده است. اما ۱۲ نفر از اعضای ایرانی و غیرایرانی گروه که نیاز به دریافت ویزا نداشته‌اند به تورنتو رسیده‌اند.

بر اساس اعلام شجریان، کسانی که پیشتر بلیت کنسرت (کنسرت تورنتو و مونترال) را خریداری کرده‌اند می‌توانند در تاریخ جدید با بلیت‌های پیشین خود وارد سالن شوند و همچنین کسانی که می‌خواهند بلیت خود را لغو کنند، با مراجعه به سایت، مبلغ پرداختی خود را پس بگیرند.

این خواننده ایرانی اعلام کرده جزئیات لازم در خصوص زمان دقیق برگزاری کنسرت آتی در هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.
+19
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.