رئیس پیشین موساد: برای اثبات دروغ‌های تهران بارها در عمق خاک ایران عملیات انجام دادیم

 یوسی کوهن، رئیس پیشین سازمان اطلاعات و عملیات ویژه اسرائیل رئیس پیشین موساد روز دوشنبه گفت که ما با بیرون کشیدن هزار سند از ایران ثابت کردیم که رژیم این کشور نه تنها به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بلکه به تمام دنیا دروغ می‌گوید.  

یوسی کوهن، رئیس پیشین سازمان اطلاعات و عملیات ویژه اسرائیل (موساد) که در گردهمایی سازمان جهانی صهیونیسم در بازل سوئیس سخنرانی می‌کرد، گفت: «موساد تاکنون بارها علیه برنامه هسته‌ای ایران از جمله در عمق خاک این کشور عملیات کرده است.»

او افزود: «من می‌توانم تضمین کنم که اسرائیل هر کاری را که لازم باشد برای به تاخیر انداختن و جلوگیری از ساخت بمب‌های اتمی که اسرائیل را تهدید می‌کند، انجام خواهد داد.»

آقای کوهن با یادآوری این گفته برخی مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی در مورد لزوم نابودی اسرائیل و محو آن از نقشه جهان، «حمایت رژیم ایران از تروریسم» را تهدید دیگر این حکومت علیه برای اسرائیل عنوان و تاکید کرد: «رژیم ایران نه تامین کننده مالی تروریسم در جهان است بلکه آموزش نیروهای آنها را نیز به عهده گرفته و هزاران موشک نیز در اختیار آنها قرار می‌دهد تا به سمت اسرائیل شلیک کنند.»

رئیس پیشین موساد همچنین مدعی شد: «ایران در تلاش است تا اسرائیل را از جنوب در غزه و از شمال در سوریه و لبنان محاصره کند.»

آقای کوهن این اظهارات را در جریان کنفرانسی که به ابتکار سازمان جهانی صهیونیستی به مناسبت صد و بیست و پنجمین سالگرد نخستین کنگره صهیونیست‌ها در بازل برگزار شد، ابراز کرد. در این رویداد بیش از هزار و چهار صد مدیر، سرمایه‌گذار و کارآفرین یهودی از سراسر جهان با هدف تدوین طرحی برای رفع چالش‌های قوم یهود، شرکت کردند.
+21
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  تو خواب و خیال اون هزار موشک (یا پوشک) اسرائیل را نابود کنن، دنیا حتا روسیه از ایران بجز تلی از خاکستر باقی خواهند گذاشت. ج.ا. با اسلامش در حماقت بی‌کران دست و پا می‌زند! 😖
  1
  10
  ‌سه شنبه ۰۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.