بازگشت باشکوه به صحنه؛ بریتنی اسپیرز «محکم‌تر بغلم کن» را با التون جان همخوانی کرد

 التون جان و بریتنی اسپیرزصدای آمریکا: بریتنی اسپیرز، پس از وقفه‌ای شش ساله، روز جمعه با انتشار ترانه «محکم‌تر بغلم کن» (Hold Me Closer) به صحنه موسیقی بازگشت.

این آهنگ اجرایی مشترک از بریتنی اسپیرز و التون جان خواننده و موزیسین مشهور بریتانیایی است.

به گزارش سی‌ان‌ان، «محکم‌تر بغلم کن» یک آهنگ رقص الکترونیک، و بازسازی آهنگ «رقصنده کوچولو» (Tiny Dancer) ترانه پر فروش التون جان در سال ۱۹۷۱ است.

این اولین ترانه جدید بریتنی از زمان پیروزی قانونی‌اش در نوامبر گذشته است که او را از ۱۳ سال قیمومیت پدرش و کنترل او در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش آزاد کرد.

سال گذشته، بریتنی فاش کرد که از وقتی که قیمومیت «رویاهای من را کشت»، از موسیقی و اجرای کنسرت کناره‌گیری کرده است. آخرین آلبوم او با نام «گلوری» Glory در سال ۲۰۱۶ وارد بازار شد.

بریتینی اسپیرز، پیش از انتشار ترانه «محکم‌تر بغلم کن» در توئیتی نوشت که او هر روز یاد می‌گیرد و تلاش می کند «تا انسان بهتری باشم و کاری را انجام بدهم که خوشحالم کند.»

او افزود که می‌خواهد «مثل زمانی که جوانتر بودم، نترس باشم.»

التون جان نیز گفته بود که الهام بخش او برای پیوستن به بریتنی اسپیرز برای تولید این ترانه در واقع همسرش دیوید فرنیش بود. التون معتقد است که خواندن دو نفره آنها اعتماد به نفس مورد نیاز بریتنی را پس از «دوران آسیب‌زایی» که گذرانده، تقویت می‌کند.

مروری بر شبکه های اجتماعی نشان داده است که همکاری هنری این دو خواننده سرشناس، با استقبال گرم هوادارانشان مواجه شده است.
+16
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.