فال روز جمعه ۲۶ آگوست - ۴ شهریور

فروردین
 
موانع زیادی بر سر راه تان قرار خواهد گرفت. احتمالا احساس کنید که انرژی تان به هدر رفته است. اطرافیان تان شما را درک می کنند و سعی خواهند کرد که به شما کمک کنند. روابط با شریک عاطفی تان خیلی خوب پیش خواهد رفت. با یکدیگر می توانید مشکلاتی که به تعویق انداخته اید را حل کنید.
کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است
بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است
تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

اردیبهشت
 
امروز شما باید لیستی از کارهایی که امروز و حتی در روزهای آینده باید انجام دهید آماده کنید و برای تمام این کارها یک برنامه ی دقیق و منظم در نظر بگیرید. روش شما برای پیش بردن کارها در خانه تان روش چندان کارآمدی نیست. شما در پرداخت صورت حساب ها نظم مشخصی ندارید و کارهای خانه را هم به موقع انجام نمی دهید و تعمیر و بازسازی ها را آنقدر به تعویق می اندازید که وسایل به کل از کار می افتند. حالا دیگر وقت آن رسیده است که در این روند تجدید نظر کنید و برای کارهایتان نظم و ترتیب مشخصی را در نظر بگیرید. شما مجبور نیستید همه ی کارها را به تنهایی انجام دهید، اگر خودتان از پس این همه کار برنمی آیید از یک نفر کمک بگیرید.
دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت
یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت
تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

خرداد
 
امروز بهتر است مواظب باشید که خودتان را به دردسر نیندازید و در موقعیت های ریسکی قرار نگیرید. شما امروز در مورد همه چیز، از مذهب گرفته تا سیاست و امور اجتماعی، عقاید محکم و سرسختانه ای دارید و حاضر به تغییر دادن آنها هم نیستید. در چنین شرایطی اگر با دیگران وارد بحث شوید روابطی که با آنها دارید را به خظر خواهید انداخت، شاید حتی اوضاع بدتر شود و موقعیت کاری و اجتماعی خود را هم به خطر بیندازید. با توجه به این وضعیت بهتر است عقاید و نظرهایتان را برای خودتان نگه داشته و کسی را تشویق یا بهتر بگوییم، وادار به پذیرفتن آنها نکنید. چرا سعی نمی کنید نظر دیکران را به جای حرف هایتان با عملتان تغییر بدهید؟!
می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب
می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب
تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

تیر
 
امروز صبح ممکن است مشکلاتی را در برقراری ارتباطی تان تجربه کنید - و در روابط های شخصی و اجتماعی تان تاثیر بگذارد. زمان خوبی برای شروع کسب و کار جدید نمی باشد. هر چه قدر هم وسوسه انگیز باشد.
حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست
از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست
تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

مرداد
 
میزان هوشیاری و خلاقیت امروز شما حتی خودتان را هم شگفت زده کرده است. بدون هیچ پیش زمینه و آموزش قبلی ممکن است به سراغ قلم مو و آبرنگ بروید و یک نقاشی زیبا بکشید و شاید یک شعر ناب بنویسید. در هر صورت هر کاری که بکنید یک چیز مسلم است و آن هم این است که نتیجه خوب از کار در خواهد آمد. امروز خبرهای خوبی به گوشتان خواهند رسید که حتی اگر به طور مستقیم به خود شما مربوط نشوند هم به طور غیر مستقیم برای شما منافعی را به همراه خواهند داشت. اگر کسی شما را به خاطر کارهایی که نکرده اید مورد سرزنش قرار داد سکوت نکنید و خیلی صریح اشتباهش را به او گوشزد کنید.
ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست
مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست
تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

شهریور
 
وقتی کارهایتان جلوی فعالیت های اجتماعی شما و یا وقت گذاندن با عشقتان را می گیرند اعصابتان حسابی به هم می ریزد و امروز هم یکی از همین روزها خواهد بود. شما تمام روز درگیر کارهایی خواهید بود که یا نتوانسته اید در طول هفته به پایان برسانید و یا در آخرین لحظات پایان هفته برایتان پیش آمده اند. تمام مدت ذهنتان درگیر این خواهد بود که کارهایتان را زودتر تمام کنید تا بتوانید به آغوش خانواده بازگردید. اگر می خواهید کارها هرچه سریعتر پیش بروند این فکرها را کنار گذاشته و فقط روی کارتان تمرکز کنید تا عملکردتان تحت تأثیر ذهن آشفته تان قرار نگیرد. در پایان روز با ذهنی آزاد و وجدانی راحت در کنار عزیزانتان خواهید بود.
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

مهر
 
امروز شما حال و روز چندان خوبی ندارید و احساس می کنید که به شدت تحت فشار قرار گرفته اید، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا این شرایط کاملا موقتی و زود گذر است. به جای اینکه زانوی غم بغل بگیرید چند نفس عمیق بکشید و سعی کنی ذهنتان را به کار بیندازید. کارهایتان را اولویت بندی کنید و با نظم و برنامه پیش بروید. اگر به طور منظم و قدم به قدم پیش بروید و کارهایتان حساب شده باشند خیلی زودتر از آنچه انتظار دارید همه ی کارها انجام خواهند شد. حتما در پایان روز زمانی را به خانواده تان اختصاص بدهید. هم شما و هم آنها به در کنار هم بودن احتیاج دارید. پس به بهترین شکل برای امشب برنامه ریزی کنید تا به همه خوش بگذرد.
زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست
در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست
تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد.

آبان
 
امروز خودتان را برای شنیدن برخی خبرهای خوب مربوط به مسائل مالی آماده کنید. همین که به شما خبر برسد که قرار است پولی را دریافت کنید ذهنتان با سرعت برق به حرکت در خواهد آمد به فکر راهی برای خرج کردن این پول خواهید بود. اگر حواستان را خوب جمع نکنید حتی پیش از اینکه اصل پول به دستتان برسد آن را به باد خواهید داد! بهتر است بخشی از این پول را پس انداز کنید و بخشی از آن را هر طور که خودتان دوست دارید خرج کنید. اگر قرار است برای کسی کاری انجام دهید بهتر است این کار را به سریعترین و بهترین نحو ممکن انجام دهید تا مبادا این شخص شما و حس مسئولیت پذیری تان را زیر سؤال ببرد.
دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت
یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت
تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

آذر
 
زمان خوبی برای سفرهای تجاری نمی باشد. شانس شما برای به دست آوردن سود مالی کم است. زندگی عاطفی تان خیلی خوب پیش می رود اگر به نیازهای شریک عاطفی تان بیشتر توجه کنید. x
شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت
تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

دی
 
تمایل دارید که مسئولیت های زیادی را به عهده بگیرید و ممکن است نتوانید همه آن ها را تکمیل کنید. در حقیقت زمان مطلوبی برای انجام تلاش های تجاری نمی باشد. هرگونه ریسک کردن منجر به ضرر مالی خواهد شد. اگر امروز رانندگی می کنید، باید احتیاط کنید و چمدان های خود را چندین بار چک کنید.
پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد
از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد
تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

بهمن
 
امروز شما در نبرد بین خواسته ها و وظایف و مسئولیت هایتان گرفتار شده اید، اما اگر به اندازه ی کافی ذکاوت و سیاست داشته باشید ممکن است بتوانید به هر دوی آنها به میزان رضایت بخشی رسیدگی کنید. شاید اینکه با وجود تمام تلاش هایی که کرده اید نتایج چندان قابل توجهی به دست نیاورده اید شما را تا حدودی دلسرد کرده باشد، اما نباید اجازه بدهید که چنین احساسی در شما قوت بگیرد زیرا موفقیت های شما خیلی بیشتر از آن چیزی هستند که خودتان فکر می کنید. کمی به خودتان استراحت بدهید و خوش باشید. همه ی ما به استراحت هم نیاز داریم، پس حداقل آخر هفته ها کمتر به خودتان فشار بیاورید.
شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست
اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست
تعبیر:دیگر خسته شده ای. صبرو قرار نداری از سرگردانی خسته ای و این باعث دل شکستگی تو شده است. فقر و بی پولی عذابت می دهد. مقصود و مراد تو همان ثروت است که برای رسیدن به آن خود را به هر آب و آتشی می زنی. نترس روزی خواهد رسید که همه ی مردم تو را تحسین کنند و از تو کمک می خواهند.

اسفند
 
شما باید به خودتان کمی بیشتر افتخار کنید. شما وقتی تصمیم می گیرید کاری را انجام دهید و ذهن خود را روی آن متمرکز می کنید، هر چقدر هم که آن کار سخت و جاه طلبانه باشد تا زمانی که به هدفتان نرسیده باشید دست از تلاش برای دستیابی به آن برنخواهید داشت و معمولا هم موفق می شوید. امروز ممکن است به خاطر مشکلات و موانعی که در محل کار و یا در زندگی شخصی تان برایتان پیش آمده اند و فشارهایی که دارند به شما وارد می شوند کمی احساس سرخوردگی و نومیدی کنید، پس این واقعیت را به خودتان یادآوری کنید. امروز حواستان به حساب و کتاب هایتان باشد و مواظب باشید هیچ خرج و یا صورت حسابی را از قلم نیندازید.
راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست***آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نیست
هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود***در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی..
+6
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.