مصرف «بی رویه آب» توسط کیم کارداشیان و دیگر سلبریتی‌ها، در اوج خشکسالی تاریخی کالیفرنیا

 کیم کارداشیان (آرشیو)صدای آمریکا: منطقه آب شهری لس ورجنس می‌گوید که برخی از مشهورترین چهره‌های جهان در بحبوحه خشکسالی شدید در کالیفرنیا، اخطاریه‌هایی مبنی بر افزایش مکرر مصرف آب بیش از ظرفیت ماهیانه خود، دریافت کرده‌اند.

لس ورجنس منطقه‌ای در شمال ساحل مالیبو و شمال شرقی شهر لس آنجلس است که بسیاری از سلبریتی‌ها و چهره‌های پولدار در آن سکونت دارند.

به گزارش ان‌بی‌سی نیوز، مایکل مک‌نات، مدیر ارتباطات منطقه آب شهری لس ورجنس، می‌گوید که کیم و کورتنی کارداشیان، کوین هارت، دووین وید، و سیلوستر استالونه در املاک خود در جنوب کالیفرنیا، به طور مکرر ۱۵۰ درصد بیشتر از جیره ماهیانه‌شان آب مصرف کرده‌اند.

مک‌نات گفت که این افراد در بین بیش از ۱۶۰۰ مشتری‌ هستند که از زمان جیره‌بندی آب در منطقه که از ماه دسامبر گذشته آغاز شده، مشمول دریافت اخطار شده‌اند.

ذخیره آب لس ورجنس، آب حدوداً ۷۶ هزار سکنه را در منطقه تامین می‌کند.

مک‌نات از افراد مشهور می‌خواهد که برای دیگران الگو باشند و از پلتفرم‌های خود مثل شبکه‌های اجتماعی برای آگاه سازی مردم نسبت به خشکسالی تاریخی استفاده کنند.

او گفت: «چیزی که من از آنها می‌خواهم این است که با من و با منطقه من در انتشار خدمات عمومی همکاری کنند و جامعه را از اینکه چقدر این خشکسالی وحشتناک است آموزش دهند. من از این افراد مشهور می‌خواهم که الگو باشند و خودشان نیز طبق این دانش عمل کنند.»

چهره‌های مشهور نام برده شده، به درخواست ان‌بی‌سی برای واکنش در این خصوص، پاسخی نداده‌اند.
+18
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.