قتل راننده تاکسی به دست دو برادر

 سپس برادرم برای گرفتن رمز یک کارت دیگر که احتمال می‌رفت پول بیشتری در آن حساب باشد، راننده را شکنجه کرد، من طنابی را به دستش دادم و او هم آن مرد حدود ۵۵ ساله را خفه کرد.زورگیرانی که برای سرقت خودروی تیبا، راننده میان سال تاکسی اینترنتی را به قتل رسانده بودند با تلاش شبانه روزی کارآگاهان و صدور دستورات ویژه قضایی در چنگ عدالت گرفتار شدند.

پانزدهم مرداد بود که خانواده یک راننده میان سال با مراجعه به پلیس اعلام کردند پدرشان برای مسافرکشی با خودروی تیبا از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است.


در پی دریافت این خبر بررسی‌های تخصصی کارآگاهان در دایره مفقودی‌های پلیس آگاهی خراسان رضوی آغاز و مشخص شد که خودروی مذکور در شهر تردد کرده است.

با همین سرنخ مهم، بررسی‌ها وارد مرحله عملیاتی شد و بالاخره کارآگاهان با راهنمایی‌های تجربی قاضی «محمود عارفی راد» به ردزنی خودرو پرداختند چرا که دیگر تحقیقات نامحسوس از وقوع یک جنایت خبر می‌داد.

در همین زمان بود که فرزندان راننده نیز خودروی پدرشان را هنگام تردد در شهر مشاهده کرده و با چوب و چماق به فردی که پشت فرمان بود حمله ور شده بودند، اما آن جوان از چنگ آن‌ها گریخته بود. طولی نکشید که کارآگاهان جوان ۲۵ ساله‌ای را در بولوار رسالت مشهد دستگیر کردند و به بازجویی از وی پرداختند.

این جوان که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به قتل راننده اعتراف کرد و گفت: من و برادر بزرگ ترم دچار مشکلات مالی بودیم که تصمیم گرفتیم یک خودرو سرقت کنیم. به همین دلیل با پیشنهاد مبالغ بالا، راننده را به مکانی خلوت بردیم و با وارد آوردن ضربات چاقو از او خواستیم تا کارت‌های عابر بانک خودش را به ما بدهد، اما او دو کارتی را داد که مبالغ زیادی نداشت.

سپس برادرم برای گرفتن رمز یک کارت دیگر که احتمال می‌رفت پول بیشتری در آن حساب باشد، راننده را شکنجه کرد، من طنابی را به دستش دادم و او هم آن مرد حدود ۵۵ ساله را خفه کرد. بعد جسد را در صندوق عقب گذاشتیم و چند روز به دنبال مکانی می‌گشتیم تا از شر جسد رها شویم که پیدا نمی‌کردیم. به ناچار با خرید بیل و کلنگ جسد را در انتهای بولوار رسالت دفن کردیم.

با کشف جسد، در حضور قاضی «عارفی راد»، تحقیقات قضایی برای دستگیری برادر فراری متهم آغاز شد و این زورگیر جوان هم که حدود ۲۹ سال دارد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که روز گذشته او نیز در شهرستان زابل ردزنی شد و به دام افتاد.

سپس با هماهنگی‌های قضایی از سوی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب (ویژه پرونده‌های جنایی) قرار شد متهم مذکور به زودی به مشهد منتقل شود.
+10
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.