آدم ربایی اشتباهی: دزدیدن صاحبـکار به جای شاگرد مغازه

 ۵ مرد کینه‌جو که به جای ربودن شاگرد مغازه، صاحبکار وی را ربوده و شکنجه کرده بودند از سوی پلیس تحت تعقیب قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، روز چهارشنبه 26 مرداد مردی میانسال با مراجعه به پلیس از ربوده شدن خودش خبر داد و گفت: من 10 سال است که در بازار مغازه دارم و با کسی هم هیچ مشکلی نداشتم روز 4 مرداد در مغازه‌ام تنها بودم و شاگردم برای انجام کار به جایی رفته بود که ناگهان 5 مرد جوان وارد مغازه‌ام شدند و پس از ضرب و جرح مرا ربودند و با یک خودرو به سمت محله قلعه حسن‌خان بردند و دستانم را به یک درخت بزرگ بستند و به مدت 24 ساعت من را شکنجه کردند. این در حالی بود که من اصلاً متهمان را نمی‌شناختم!

مرد میانسال افزود: این جریان ادامه داشت تا اینکه متهمان پس از 24 ساعت پی بردند، من را اشتباه به جای شاگرد مغازه‌ام ربوده و به قلعه حسن‌خان آورده‌اند! به همین خاطر سریع، آزادم کردند.

پس از این شکایت رسیدگی به پرونده ضرب و جرح و آدم‌ربایی مرد میانسال در خیابان تختی محله مولوی در دستور کار بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرایم‌‌جنایی قرار گرفت. بازپرس پرونده در تحقیقات ابتدایی متوجه شد متهمان با کارگر مغازه به‌دلیل مشکلات مالی اختلاف پیدا کرده بودند و در یک مغازه دیگر در میدان اعدام با هم درگیر شده و به همین خاطر روز حادثه قصد داشتند، وی را هدف آدم‌ربایی قرار دهند.

بازپرس پرونده پس از اظهارات مرد میانسال، به کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی دستور داد تا فیلم دوربین‌های مداربسته محل حادثه را بازبینی کنند و شناسایی متهمان را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش تسنیم، تحقیقات در خصوص این پرونده توسط محمدامین تقویان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرایم ‌جنایی ادامه دارد وکار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی برای دستگیری متهمان آغاز شده است.
+4
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.