چه کسی دستور جمع آوری بیلبوردهای تبلیغاتی با تصویر علی کریمی را داد؟

جالب است بدانید که این سایت عقیق هم تنها فعالیتش: معرفی برنامه هفتگی مداحان ،هیات ها و محل های پخش نذری است!بعد از انتشار پست علی کریمی در مورد نذری، رضا صیادی ، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، شخصی بود که دستور جمع آوری بیلبوردهای علی کریمی را داد.

با روی کار آمدن زاکانی به عنوان شهردار تهران (که خودش کوچکترین تخصص و سابقه مرتبطی با شهرداری نداشت)، او هم همزمان مشابه رئیسی، جمعی از نیروهای بسیجی بی سواد مرتبط با خودش را بدون کوچکترین تخصصی به مناصب مدیریتی شهرداری تهران منصوب کرد.

از جمله این انتصاب های کیلویی زاکانی، انتصاب رضا صیادی به سمت مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران بود.

در مورد رضا صیادی جالب است بدانید: به قول خودش بچه هیاتی است و بسیجی ،و تحصیلاتش هم طلبه حوزه علمیه است! ( آخوند لباس شخصی) و سوابقش هم مدیریت سایت و پیج اینستاگرامی به نام: عقیق

جالب است بدانید که این سایت عقیق هم تنها فعالیتش: معرفی برنامه هفتگی مداحان ،هیات ها و محل های پخش نذری است!
  توهین کننده به علی کریمی اینستاگرام خود را خصوصی (پرایوت) کرد
حامدرضا معاونیان، آخوندی که در جریان یک سخنرانی، توهین تند و عجیبی به ستاره پیشین تیم ملی فوتبال ایران انجام داد، حساب کاربری اینستاگرام خود را از حالت عمومی خارج و آن را پرایوت (خصوصی) کرد.
این اقدام احتمالاً در پی اعتراض و پاسخ مخالفان به اظهارات او در مورد علی کریمی بوده است.
+53
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  agha_ehsan - تهران، ایران

  خب پس بگو . طرف کل زحمات زندگی پر گوهربارش معرفی مکان های نذری تو اینستاگرام بوده که همچین تعصبی به نذریجات داشته ! البته این خبر بیشتر شبیه جوک میمونه . اون اخوندی که صداسیما بهش تریبون میده خودش انقد نفوظ داره که همچین تبانی رو علیه کریمی انجام بده . نیازی به این جوجه فوکولهای بسیجی اینستاگرامی نداره
  9
  56
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  این گوریل مدیر عامله ؟!!!!!!!!!!
  3
  59
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momiji0 - توکیو، ژاپن

  کسانی رو که زاکانی جمع کرده دور و بر خودش در شهرداری و بهشون سمت و مقام داده ، همه اهل بخیه و سابقه دار در بشکه های حوزه و البته بیسواد و پاچه خوارن ، از جمله همین پسر بچه پفیوز و الدنگ رضا صیادی !!
  9
  59
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Allen1983 - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  واقعا دیگه کار از گریه کردن گذشته ، یارو رو با سواد حوضوی گذاشتن مسعول زیبا سازی یکی از بزرگ‌ترین شهرهای دنیا . در تاریخ سابقه نداره که هیچکس ، حتی اون اعراب وحشی که به ایران حمله کردند و اون همه جنایات رو مرتکب شدند ، به این اندازه که آخوندهای رذل به ایران ضربه زدند و جنایت و دزدی و خیانت مرتکب شدند ، اونها نزدند. خدایا این ملت رو از خواب غفلت بیدار کن که دست از عرب پرستی و خرافه گرایی بردارند ، اون دزدهایی که برای ما بعنوان امامان و اطرافیانشون مقدس شده اند . در واقع یک مشت راهزن و دزد و وحشی بوده اند که در هنگام حمله به ایران صدها هزار جنایت و تجاوز و قتل و غارت و وحشیگری انجام دادند . حالا یکی مثه این بشکه که رهرو اون دزدهاست عکس های علی کریمی اسطوره مردمی این مملکت رو پایین میکشه بخاطر اینکه حرف حق زده بوده .خدایا به این مردم عقل بده که بتونن درست تفکر و رفتار کنند .
  3
  13
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  hosein_esk - تهران، ایران
  سگ کی باشید بخواین راجب حاج رصا صیادی اضحار نظر کنید. کل خانواده سازمان زیباسازی دعا گو این جوان با اخلاق هستن. ی سرچ ساده کنید تا بفهمید چه پست های مهمی داشتن حاج رضا. جالبه که ی حرف بی اساس مذدور خبرگار همتونو سرکار گذاشته . حاج رضا هرچی که هست مهم اینه تمامه پرسنل سازمانش پشتشن. مرده مرد بر عکس مدیر عامل سابق . نه دزده . نه خلاف کار میکنه. ی برادر واقعی. منتظر فوش شنیدنم چون ی سری بی شرف الان میان اما برام مهم مییت. سلطان رضا عشق
  10
  1
  یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.